BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

Neden kızıyorsunuz ki? Siz anlattınız, biz de anladık çok genç gösteriyor ve çok güzelsiniz.yani bu fiziki özelliklerinize bayılmış bir psikopattan korkup,tehditlerine boyun eğmeyin yeter :)))derim.

Koca lazım değil zaten. Koca arasak çok var. Koca değil eş arkadaş Dost istedim olmadı. Uyumsuz oldugumuzu bi çok yerde vurguladim. Neyse uzatmayalim. İyi geceler. Boş konuşmayı sevmiyorum.

İyi de istediğini desin. Yalan söyledi ayrıldım yediremedi iftira atıyo dersin. Korkma sakın. Söylerse söylesin. Polise git. Nası kanıtlicak yattığınızı allah aşkına.

He bu arada kaderim kötü falan demişsin bi yerde. Ama kader değil seninki bence çabuk kanıtosun erkeklere. 15 günde bu kadar içiçe olunmaz. Yatmana bişey demem asla. Ama bu kadar evlilik muhabbetine girmen yanlış. İnsanı tanımadan kendini kimseye bu kadar açma sakın.

Bu tür şahıslar korkudan cekinceden beslenirler
karşılarında azıcık kararlı korkusuz bir tavır sergilemek gerekiyor
pazartesi savcılığa gidebilirsiniz
ayrıca iki çocuk sahibi biri olarak bir dahaki sefere daha dikkatli olmalısınız
bu kadar kisa surede evlilik karari falan cok abes öyle hemen iki mesajda inanmayın artık ders olmuştur bu size

Neden kızıyorsunuz ki? Siz anlattınız, biz de anladık çok genç gösteriyor ve çok güzelsiniz.yani bu fiziki özelliklerinize bayılmış bir psikopattan korkup,tehditlerine boyun eğmeyin yeter :)))derim.

Kimseye kızmıyorum . Bu haddim de değil ama insanlar haddini aşina da cvp verme ihtiyacı duyuluyor. Sacma noktalara takılıp kalınması sinir bozucu ve konu açıldı açılali bunu açıklıyorum. İki dakika önce biri yazıyor bende bunu bu yüzden yazdım bunu bu sekilde yazdım. Buna bunu demek istedim diye açıklıyorum ama iki mesaj geçmeden biri daha aynı lüzumsuz yorumu yapıyor. Mantık nedir yani

Mantık tanımadığın etmediğin çevresini ailesini işini gücünü ortamını bilmediğin bir adama karşı temkinli olmaktır

Bel altindan vurmayin bayanlar. Goz ucuyla okumak yerine iyi okuyun konuyu, konu sahibesi size tekrar tekrar cevap vermek zorunda degil. Her konuda da illa sivrileceksiniz diye bir sey yok. Ha bir de koca puntolarla yazma gafletinde de bulunmayin bir zahmet.

Senin sözünlede ben konu kapatmam. Demek ki begenilecek şeyler akıl verecek yardimci olacak bişiler yazmistin ki beğendim. Rumuzlara dikkat etmiyorum burada tek tek. O tezatlik sende ne oldu da döndün.

Bende tezatlık olmadı, kk daki genel bir soruna değindim, sana özel ya da koruma amaçlı değildi yani

Geçmişinde kötü deneyim yaşamış birisi nasıl olurda "araştırma ihtiyacı hissetmedim. Annemler sorar zaten zamanı gelince" diye düşünür hiç anlamadım.
Sağa sola sizinle yattığını söylemesinin bir anlamı yok. Kendi halinde bir hanımsanız çoğu insan bunu iftira olarak kabul eder.
Eski eşe de gereken açıklama yapılır. Korkup taviz vermeyin.

sence konu fake diye mune kapatacak mı ki :)
evet devir farklı ama insanlar aynı..
benim teyzemin kızıda evlendi.. 88 doğumlu..
ne yani erken evlendi diye hemen fake mi oluyor..
neyse inanmazsanız yazmazsınız olur biter niye bu kadar hırpalıyorsunuz kendinizi

Birsey merak ediyorum hepimiz sütten çıkmış ak kaşık miyiz? Kadın belki bosluktaydi ilgi sevgi görünce aşık oldu yattı hata da olsa yapabilir. Adam manyagi n teki de çıkmış olabilir. Çevremizde çok var ki böyle. Konu Sahibi kendinizi güzel diye ovmek yersiz olmuş bunu yaşayan nice kadınlar var o sapkin adamlara nefes alsa yeter her kadın uyar. Umarım şikayetçi olursunuz umarım hiç zarar görmeden bu olayı atlatirsiniz.....

Siz iki çocuk annesi bir kadınsınız.daha dikkatli ve sağlam yürümelisiniz hayat yolunda.yoksa her seviyorum diyenin peşinden gidersen sonunuz kötü olur.

Bu arada 14 yaşında oğlunuz var ve siz 30 yaşındasınız.hangi ara hem 16 yaşında doğurup hem de kamuda memur oldunuz?

sakın pısıp kalmayın karşısında, böyle bir pislikten öyle pısarak kurtulamazsınız daha beter eder herşeyi, polise gidin şikayette bulunun burada dedikleri gibi, siz kendi ayakları üstünde duran bir annesiniz ve hadi sizi geçtim böyle bir hadsizin o iki çocuğun çok sevdikleri annelerine böyle bir muamele yapmaya hakkı yok. bu iş akşam iş çıkışı yolunuzu kesmeye sizi daha beter birşeyler yapmaya zorlamaya kadar gider. olayın içine hele bir polis girsin, mahkeme girsin bakın nasıl tırsıp kaçacak.

15 günlük tanıdığın adamdan ailene bahsediyosun?
Senle ilgili seviyo diye evlenmeye karar veriyosun kişiliğini de böylece öğrendiğini zannediyosun?
Bu sana ders olsun ne diyim valla..İnsanları tanımak için daha kırk fırın ekmek yemen gerek.
Adam öldürüp etmesin seni valla dikkat et kendine.

Son düzenleme:
Herkes hata yapabilir. Sizin hatanız biriyle beraber olmak değil,böyle bir erkek bozuntusuna inanmak. Ama Zararın neresinden dönülürse kardır. Yine ucuz atlatmışsınız. Tavsiyem; sakın korkmayın, bu sadece sizin başınıza gelmiyor. Bunu yaşayan çok insan var ama herkes aman ailem duyar , etraf ne der diye susuyor. Kime ne derse desin, bu sizin hayatınız. Evliyken kocanızı aldatmadınız sonuçta. Bekar kadınsınız ve yaptıklarınız sizi ilgilendirir. Böyle karaktersizlere fırsat vermeyin lütfen, gitsin kimse söylüyorsa söylesin. Gerekirse inkar edersiniz. Tehditlerine devam eder ve rahatsız ederse de mutlaka şikayet edin. Ayrıca şikayet ederseniz çevrenize karşı da her türlü siz haklı olursunuz. Allah yardımcınız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…