BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

Konu dışında herşeye laf yazılmış..yani bi kere de konuya yorum yapsanız.. aynı derdin daha kötü durumu başımda daha beteri Allah kolaylıklar versin.tayin iste git brnce

Sana da geçmiş olsun kurtulursun umarım daha büyüğü az çok tahmin edilebilir kolaylıklar umarım sende polise gidemem demezsin

Boşanmış kız çocuğu annelerinin daha dikkatli davranmaları gerektiğini düşünüyorum.Evlenmeden ilişkiye karşıyım.Allah yasak koyduysa vardır bir hikmeti.Ama kesinlikle yargılamıyorum sizi lütfen yanlış anlamayın.genc ve güzel oldugunuzu soyluyorsunuz lütfen kalıbınızın istemediği biriyle evlenmeyin.Tehdit ediliyorum diye polise basvurun.Cocuklarınızı tehlikeye atmayın.

Arkadaşlar ben 30 yaşında boşanmış iki çocuk annesiyim. Bundan üç ay öncesine kadar hiç kimse ile bi ilişki yaşamadım. Üç yıldır boşadım. Ve üç ay önce benim iş yerimde tesadüfi bir tanışma oldu anlatacağım şahısla. Dul bi kadın olmak toplumda zor olduğundan vé ben artık düzenli bi yaşam istediğim için evliliği de yavaş düşünüyordum. Bu kişiyle de iş yerimde tanıştık çok ısrarlı görüşmek istedi ilk etapta ilgimi çekti çünkü oda ayrılmışdi ve bi çocuğu vardı yanında. Benimde istediğim buydu. Bi baba ancak benim çocuklarımı ve beni anlayabilirdi. Ben numaramı verdim tamam görüşelim mesaj ile ama olmaz ise lütfen ısrarcı olmayalım dedim çay içtik ve tabiki asla olmaz ben sapık değilim lütfen kimseyi zorlayacak değilim dedi. Ben kimseden hicbirsey saklamayan birisi olduğum için. 15 gün kadar telefon ve mesaj ile hemen herseyi konuştuk ve cok ciddi ciddi ilerliyorduk. Önce anneme sonra kardeşlerime ve ardından oğluma ben birisi ile görüşüyorum ve sizinde tanismaniZi istiyorum dedim. Oğlum 14 yaşında kızım 6 yaşında. Oğlum anne olabilir dedi bende tanisayim dedi. Ailem yine öyle. Ben istediğimi ve ciddi düşündüğümü söyledim. Benden 6 yaş büyük kendisi. Pastane isletiyorum ve usta pastaciyim dedi. Hiç araştırma ihtiyaci hissetmedim bile ailem araştırsin diye. Çünkü güven verici konuştu hep benimle. Başka şehirde iş yeri çünkü. Resimlerini gösterdim annem hiç beğenmedi kızım senin gözün kör mü dedi. Bi suna bak bi kendine dedi. Ama ben yakışıklı aramıyorum anne çok düzgün bi insan dedim. Kızım yapma dedi hiç uyumlu değilsiniz dedi. Çünkü ben 23_24 yaşında ve hiç iki çocuk doğurmuş gibı durmayan gayet Fit genç kendine çok bakan sarışın yeşil gözlü hiçbir erkeğin yok diyemedigi bi kadınım ama bunlar boş keşke biraz kaderim düzgün olsaydı. Buda dolayısıyla aşık oldu. Etrafımda pervane oluyor. Başka şehirden pastalar çiçekler hediyeler eve iş yerime yağıyor. O kadar ilgili ki beni bile bağladı kendine. Biz bu sekilde üç ay filan sevgili olduk sürekli her hafta uçakla beni görmeye geliyor gidiyor. Geçen ay geldiğinde de bana oturmaya geldi gece indi uçaktan ve seni görüp öyle gideyim annemler dedi. Tamam canım gel dedim. oğlum yoktu kahve içti muhabbet ettik. Bu zamanà kadar elimi dahi tutmamisti üç ay boyunca ne o istedi ne de ben. Ama bi anda sarıldı öptü yanağımdan seni çok seviyorum dedi. Sonra öpmeye başladı ve karşı gelmedim. Bi anlık nefsime uydum allah beni kahretsin çok pişmanım. Ve biz birlikte olduk. Sonra bana dedi ki sakin pişman olma benim karimsin sen dedi en kisa zamanda evlenicez dedi. Ama ben pişmanlığı yenemedim. Hergün ağlamaktan helak oldum. Ve ondan oyle bi An soğukluk geldi. Bu iki gün kaldı gitti. Ben çok soğuk davranınca tekrar geldi çünkü çok seviyor. Ailesini getirecek ki ailem ile tanışşunlar kimse gelmiyor. Tam 20 gün kaldı kimse yok. Hergün arıyor hazilanin ailem geliyor millet hazırlık yapiyo kimse yok. Babam killandı. Araştırdı ki bu orada Pastanede çalışan birisi. Ailesi de oğlum bu kızı sana vermezler diyo. Yalanimi ortaya çıkarmayın diyo. Aile rezil olacak diye gelmiyor. Ama bu psikopat zorluyor. Sonra ben buna dedim ki kimse gelmesin istemiyorum ben seni filan bu delirdi. Bana ağzıma içki vurmam demis di. Gitmiş içmiş içmiş camı kapıyı indirmiş aşağı. Eli kolu kesikler içinde. Hastanelik oluyor. Falan filan. Kardeşi beni aradı dedi ki abla şununla konuş gitsin sonra o gider ayrıl. Bizde babamlar da onaylamıyoruz abimin evlenmesini çünkü o degismez. Tamam dedim. Neyse dedim git kendine çeki düzen ver kafamı toplamam lazım dedim. Buda ben birikim yaptım pastaneyi acicam sana müthiş bi hayat kurup seni alıcam dedi ve bende görecegiz dedim ve gitti. On gün o yazdı ben cevap vermedim. Aradı açmadım. İstemiyorum herseyin yalan çıktı dedim. Bu iki gün sonra çıktı geldi. Buraya yerleşti işi gücü bırakmış. Benimle burada yaşayacakmış falan. Laftan anlamıyor. İnanılmaz nefret ettiğim şeyi yaptı bana yalan söyledi. Beni tehdit ediyor ailene oğluna herseyi anlatırım iş yerine gelip seni rezil ederim diyor. Benimle birlikte oldu diyeceğim diyor. Burası küçük bi memleket ve beni herkes tanır. Büyük bi kamu kurumunda çalışıyorum. Bunları yapacak bi insan. Mesela resimlerim var çıplak değil ama bunlarla tehdit ediyor eski eşine gondercem ki çocukları alsın senden diye. Babam bunu duyarsa ölür onunla yattığımı. Allah affetsin beni uyku uyumuyorum yalvariyorum allahım affet diye. Bu belayı da benden al rabbim diyorum. Tövbe evlenmek filan bir daha asla. Ben rezil olamam ailemin oğlumun başını önüne egemem. İntihar etmeyi denedim. Kızımın yüzüne bakıyorum yapamıyorum o iyice küçük. Polise gidemem rezil olurum. Çünkü karakoldan cagrilinca iyice azacak hersey yapar. Ailesi ile konuştum. Elimize geçmiyor bulamıyoruz telefonları açmıyor diyo abisi ve babası. Abisi diyor zitlasma hersey yapabilir. Ne yapacağımı şaşırdım kaldım. Kafayı yedim resmen . 170 boy 59 Kilo zaten zayiftim. 52 Kilo olmuşum. Bittim resmen. Ne olur yardım edin akıl verin pismanlik zaten yaşıyorum. Eleştiri alacak durumda değilim lütfen.
bu kadar sıkıntıda olmanıza rağmen kendinizi bu kadar nasıl övebildiniz şaşırdım açıkcası.canınız ne istersede onu yaprsanız ayrıca kime ne.iftara atıyor dersiniz olur biter kim inanırki bu adama.sevgili olupta resim çektirmeyen mi var artık boşverin resimleride.

Umarım o ilişki sonrası hamile kaldım demezsiniz. Dikkatli olmuşsunuzdur inşallah. Elinde kanıt yoksa hiç bir şey yapamaz. Gidip şikayet edin mesajları silmeyin. Sen misin beni tehdit eden asıl ben seni tehdit ediyorum derseniz olur biter.

Korkma arkadaşım.Ben bunun yalancı olduğunu öğrenince bana iftira çalıyor dersin.Nasıl ispat edecek ki? O halde resimler mi var? Normal fotolar varsa ; herkesin biriyle fotosu olabilir bu normal.Kaldı ki eski eşine o fotoları gönderdi diyelim ; ozaman da ben yeniden aile kurmak istedim o kişi yalancı çıktı istemediğim için bana taktı diyebilirsin.
Birşey ispat edemez.Yalancı çıktığı için hazmedemiyor.Ayrıca o na de ki iş o raddeye gelirse elimden geleni ardıma koymam seni hakaretten iftiradan aile huzurumu bozmaktan savcılığa veririm maddi manevi tazminat açarım de. Böylelerine pabuç bırakmayın.İntihar etmek de ne demek.Yapmayın sakın öyle birşey.

Aslında böyle bi site olacak , böyle dürzülerin fotosunu ismini koyup cümle aleme kepaze edeceksin de işte burası Türkiye maalesef.Haklıyken haksız ederler insanı.

Anlamadgım kendinizi niye bukadar övdüğünüz???boyle dert varken
En sonunda da boyunuzu yazmışsınız ilginç

Yattım dese ne olur nasıl ispatlayacakki.Genç kız değilsinizki zaten kalkıp sizden bekaret testi istensin.Hayır zaten istenmezdide genç kız olsanızda yapılıcak tek sey bu sonucta.Zaten adamın birinin çıkıp ben onunla yattım deemesi için yatmanızada gerek yok çamur at izi kalsın.İnkar edersiniz ayrıldığnız için size çamur attığını uğraştığını söylersiniz olur biter??

yahu inanmıyorum diyor bin tane yorum yapıyor..
bunda inanmyacak ne var... benim annemde 16sında anneydi..
30 yaşındayken 14 yaşında çocugu vardı..
yok kendini övdü yok yaşını küçük söyledi.. ne takıntılı insanlar var..
ee kendini övdü diyelim tamam.. ne olcak.. kafasını kuma gömüp taşlayalım mı..

konu sahibi lütfen biran önce savcılığa şikayet edin...
polise söylersiniz ailemin haberi olmasın dersiniz..
adam demekki manyak çocuğunuza yada size bişey yapabilir..
çok geç olmadan gidin..
yada evinizi değiştirin bu insandan herşey beklenir..

Son düzenleme:
Sağlam duracaksın cesur olacaksın o adam seni üzmesine yıkmasına izin vermiyeceksin ,tamam bir hata yapmışsın ama adamda yalancıymış be güzelim sen kendini niye böyle heba edip üzüyorsun acı bir tecrübe olmuş , etrafta çok bu erkeklerden çoğu yalancı ve çalışmıyor ve kadınlara yalan yanlış anlatıyorlar güvenmek iyidir ama kontrol etmek daha iyi diye sen kontrol kısmını es geçtiğin için bunlar başına gelmiş , sonuçta birşey yapamaz bence polisi çağırırsın rahatsız ediyor diye birde arkandan ailen var , yok mu kaslı güçlü bir erkek aileden onun karşısına çıkıpta gününü göstersin ,ve sana tehdit etmesin , bir daha da erkeğin her söylediklerine inanmayın her zaman erkeklerin söylediklerinin yarısının yalan olduğunu varsayın ,ve ona göre adım atın

Hiç korkma direkt polise git korkarak hersey yapar şikayet et iftira atıyor onu istemedim diye dersin.

yahu inanmıyorum diyor bin tane yorum yapıyor..
bunda inanmyacak ne var... benim annemde 16sında anneydi..
30 yaşındayken 14 yaşında çocugu vardı..
yok kendini övdü yok yaşını küçük söyledi.. ne takıntılı insanlar var..
ee kendini övdü diyelim tamam.. ne olcak.. kafasını kuma gömüp taşlayalım mı..

konu sahibi lütfen biran önce savcılığa şikayet edin...
polise söylersiniz ailemin haberi olmasın dersiniz..
adam demekki manyak çocuğunuza yada size bişey yapabilir..
çok geç olmadan gidin..
yada evinizi değiştirin bu insandan herşey beklenir..

Gidicem karar verdim haklısınız dahà kötü şeylerde olabilir

Gidicem karar verdim haklısınız dahà kötü şeylerde olabilir

canım hiç durma. hatta delillerini topla ekran resmi al onlarında çıktısını al. direk karakola git ordan şikayetçi ol. aynı gün hemen onu da karakola çağırırlar. hemencecik gözü korkar. bak bugün gitsen niye dün gitmedim diye pişman olucaksın. o yüzden git bir an önce şikayet et. karakola gidersen onun haberinin olması daha çabuk olur. o yüzden karakola git derim ben.

Ne güzel de zina etmişsiniz.. Ateşle barut misali evde tekseniz adamı neden evde tutuyorsunuz hormonlarınıza ve şeytanınıza yenik düşmüşsünüz bayan yeşil gözlü sarı saçlı uzun boylu fit hanım :)) bu arada hamile kalmadan önce 53 kiloydum aşırı zayıflık mı oluyormuş bu -.-

Ne güzel de zina etmişsiniz.. Ateşle barut misali evde tekseniz adamı neden evde tutuyorsunuz hormonlarınıza ve şeytanınıza yenik düşmüşsünüz bayan yeşil gözlü sarı saçlı uzun boylu fit hanım :)) bu arada hamile kalmadan önce 53 kiloydum aşırı zayıflık mı oluyormuş bu -.-

Zina ettiyse de etti size ne insanların keyfinin kahyası siz misiniz? Bu yazdığınız mesaj manyağın biri tarafından tehdit edilen bir kadına nasıl yardımcı olacak ki???

Konu sahibesi korkmayın. Bir şey ispatlayamaz, soranlara ayrılmayı sindiremedi ifitira atıyor der geçersiniz. Kimse böyle bir manyağın sözüne inanmaz.

X