BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

Konu dışında herşeye laf yazılmış..yani bi kere de konuya yorum yapsanız.. aynı derdin daha kötü durumu başımda daha beteri Allah kolaylıklar versin.tayin iste git brnce

Sana da geçmiş olsun kurtulursun umarım daha büyüğü az çok tahmin edilebilir kolaylıklar umarım sende polise gidemem demezsin

Boşanmış kız çocuğu annelerinin daha dikkatli davranmaları gerektiğini düşünüyorum.Evlenmeden ilişkiye karşıyım.Allah yasak koyduysa vardır bir hikmeti.Ama kesinlikle yargılamıyorum sizi lütfen yanlış anlamayın.genc ve güzel oldugunuzu soyluyorsunuz lütfen kalıbınızın istemediği biriyle evlenmeyin.Tehdit ediliyorum diye polise basvurun.Cocuklarınızı tehlikeye atmayın.

bu kadar sıkıntıda olmanıza rağmen kendinizi bu kadar nasıl övebildiniz şaşırdım açıkcası.canınız ne istersede onu yaprsanız ayrıca kime ne.iftara atıyor dersiniz olur biter kim inanırki bu adama.sevgili olupta resim çektirmeyen mi var artık boşverin resimleride.

Umarım o ilişki sonrası hamile kaldım demezsiniz. Dikkatli olmuşsunuzdur inşallah. Elinde kanıt yoksa hiç bir şey yapamaz. Gidip şikayet edin mesajları silmeyin. Sen misin beni tehdit eden asıl ben seni tehdit ediyorum derseniz olur biter.

Korkma arkadaşım.Ben bunun yalancı olduğunu öğrenince bana iftira çalıyor dersin.Nasıl ispat edecek ki? O halde resimler mi var? Normal fotolar varsa ; herkesin biriyle fotosu olabilir bu normal.Kaldı ki eski eşine o fotoları gönderdi diyelim ; ozaman da ben yeniden aile kurmak istedim o kişi yalancı çıktı istemediğim için bana taktı diyebilirsin.
Birşey ispat edemez.Yalancı çıktığı için hazmedemiyor.Ayrıca o na de ki iş o raddeye gelirse elimden geleni ardıma koymam seni hakaretten iftiradan aile huzurumu bozmaktan savcılığa veririm maddi manevi tazminat açarım de. Böylelerine pabuç bırakmayın.İntihar etmek de ne demek.Yapmayın sakın öyle birşey.

Aslında böyle bi site olacak , böyle dürzülerin fotosunu ismini koyup cümle aleme kepaze edeceksin de işte burası Türkiye maalesef.Haklıyken haksız ederler insanı.

Anlamadgım kendinizi niye bukadar övdüğünüz???boyle dert varken
En sonunda da boyunuzu yazmışsınız ilginç

Yattım dese ne olur nasıl ispatlayacakki.Genç kız değilsinizki zaten kalkıp sizden bekaret testi istensin.Hayır zaten istenmezdide genç kız olsanızda yapılıcak tek sey bu sonucta.Zaten adamın birinin çıkıp ben onunla yattım deemesi için yatmanızada gerek yok çamur at izi kalsın.İnkar edersiniz ayrıldığnız için size çamur attığını uğraştığını söylersiniz olur biter??

yahu inanmıyorum diyor bin tane yorum yapıyor..
bunda inanmyacak ne var... benim annemde 16sında anneydi..
30 yaşındayken 14 yaşında çocugu vardı..
yok kendini övdü yok yaşını küçük söyledi.. ne takıntılı insanlar var..
ee kendini övdü diyelim tamam.. ne olcak.. kafasını kuma gömüp taşlayalım mı..

konu sahibi lütfen biran önce savcılığa şikayet edin...
polise söylersiniz ailemin haberi olmasın dersiniz..
adam demekki manyak çocuğunuza yada size bişey yapabilir..
çok geç olmadan gidin..
yada evinizi değiştirin bu insandan herşey beklenir..

Son düzenleme:
Sağlam duracaksın cesur olacaksın o adam seni üzmesine yıkmasına izin vermiyeceksin ,tamam bir hata yapmışsın ama adamda yalancıymış be güzelim sen kendini niye böyle heba edip üzüyorsun acı bir tecrübe olmuş , etrafta çok bu erkeklerden çoğu yalancı ve çalışmıyor ve kadınlara yalan yanlış anlatıyorlar güvenmek iyidir ama kontrol etmek daha iyi diye sen kontrol kısmını es geçtiğin için bunlar başına gelmiş , sonuçta birşey yapamaz bence polisi çağırırsın rahatsız ediyor diye birde arkandan ailen var , yok mu kaslı güçlü bir erkek aileden onun karşısına çıkıpta gününü göstersin ,ve sana tehdit etmesin , bir daha da erkeğin her söylediklerine inanmayın her zaman erkeklerin söylediklerinin yarısının yalan olduğunu varsayın ,ve ona göre adım atın

Hiç korkma direkt polise git korkarak hersey yapar şikayet et iftira atıyor onu istemedim diye dersin.

Gidicem karar verdim haklısınız dahà kötü şeylerde olabilir

Gidicem karar verdim haklısınız dahà kötü şeylerde olabilir

canım hiç durma. hatta delillerini topla ekran resmi al onlarında çıktısını al. direk karakola git ordan şikayetçi ol. aynı gün hemen onu da karakola çağırırlar. hemencecik gözü korkar. bak bugün gitsen niye dün gitmedim diye pişman olucaksın. o yüzden git bir an önce şikayet et. karakola gidersen onun haberinin olması daha çabuk olur. o yüzden karakola git derim ben.

Ne güzel de zina etmişsiniz.. Ateşle barut misali evde tekseniz adamı neden evde tutuyorsunuz hormonlarınıza ve şeytanınıza yenik düşmüşsünüz bayan yeşil gözlü sarı saçlı uzun boylu fit hanım :)) bu arada hamile kalmadan önce 53 kiloydum aşırı zayıflık mı oluyormuş bu -.-

Zina ettiyse de etti size ne insanların keyfinin kahyası siz misiniz? Bu yazdığınız mesaj manyağın biri tarafından tehdit edilen bir kadına nasıl yardımcı olacak ki???

Konu sahibesi korkmayın. Bir şey ispatlayamaz, soranlara ayrılmayı sindiremedi ifitira atıyor der geçersiniz. Kimse böyle bir manyağın sözüne inanmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…