BAŞIM ÇOOK BÜYÜK BELADA NE OLUR AKIL VERİN

küçük bir yerde kamuda çalışırken başka şehirde pastanesi olan adamla iş ortamında nasıl tanıştınız benimde kafamı kurcalayan o oldu. bir çok arkadaş gibi fake olduğunuzu düşünüyorum ama %1 doğru söylediğinizi farz ederek;
korkuğunuzu asla belli etmeyin. ne kadar dik durursanız okadar bişi yapamaz. zaten yalancı bir adam var ve bunu etrafınızdaki herkes biliyor. bu konudada iftira atıyor der geçersiniz.aileniz 14 yaşında evlenmenize izin verdiğine göre bu konudada yanınızda duracak ve inanmayacaklardır.

Bir sey var demedim sakin olun sadece yanlis anlayan birisine izah ettim

resti çek git anlat. bende herkese bana yalanlar söylemş meğer güvenemedim diye anlatırım de. hiç muhattap olma ve seni tehdit eden mesajlarla birlikte savcılığa ver. özel hayatı ifşa suçtur. hatta delillerini topla direk karakola git şikayetçi ol. karakoldan çağırsınlar bakalım devam edebilecekmi. ve bir kez ceza aldıktan sonra aynı suçu tekrar işlerse kesin hapis. hiç korkma direk git savcılığa

Bence sizi asıl üzen adamın sizinle ilgili böyle çirkin birşeyi ailenize çocuklarınıza anlatması.tabiki kanıtlayamaz ama sizin içinizdeki vicdan azabı ve sevdiklerinizin önünde böyle itham edilmek sizi üzüyor.polisi var kanunu var illaki şikayet edilir ama insan yerin dibine girer iftira atıyor bile diyemez.allahım herkesi iyi insanlarla karsılastırsın.

İftira atıyo dersin. Elinde kanıtda yoksa zaten ne ispatlayabilir ki. Adam zaten dengesiz iftira da atmayacağı ne malumdu . gayet rahat da yalan söyleyebilen birisi. Bundan sonra daha dikkatli olursun hayatına alacağın kişilerde.çocukların var kötü şeyler düşünme. Tutarlı ol ve dik dur.

Hata yapmissin.
Sen Turkiye gibi bi ulkede yasiyosun, bu olay ortaya cikarsa adama hic bisy olmaz ama olan sana olur. Oturup dusunmeliydin.
Bi kizin var, senin anan boyle boyle yapti diyen densizki ararsin, 2 kere oturup dusunmeliydin.
Bi oglun var, 14 ysinda en deli caglari, ordan burdan biseyler duyup cildira bilir. Yani tam tamina 3 kere oturup dusunmeliydin.

Ama dusmez kalkmaz bi Allahtir.
Hatasiz kul olmaz ve cok pismansin.
Yakalanicam korkusundan daha daha once cinsellign gunahindan ruyalarin kacti demissin basta zaten dogru okuduysam. Gercekten pismansin demek oluyor.

Ama su an tek cikis noktan inkar etmek maalesef. "Psikopat ve manyak bi adamami inanicaksiniz banami inanicaksiniz?" diyceksin annen gillerin kulagina gittiginde.
Adamin annesi gillerin bile yaka silktigi, hayirsiz bi adam oldugunu soyluceksin.

Insallah ayni hataya tekrar dusmezsin.

Ayy Allah yardımcınız olsun çok sıkıntılı durum
keşke sonunu düşünmeden hareket etmeseymişsiniz diyeceğim ama geçti iş işten
şu an ne yapıalbilir inanın ben de bilemedim..

erkeklerin maalesef en umulmadığı bile ayrılınca intikam olarak bu yolu seçiyor. hayır ne geçecek eline. başı arşa mı değecek. ailesi yine çocuğunun yanında olur. rezil etsin kendini de rezil eder. bu erkekleri anlamıyorum. ya bi de kadının döneceği varsa da tehdit ettiğin an bu ihtimali sıfıra indirdin. daha kim inanır senin sevgine kim güvenir sana. rezil et istediğin kadar kaybolmaya mahkumsun. ama idrak edemiyolar işte.

Yakisikliligin çok önemli olduğunu düşünmüyorum ama bazen ruhun çirkinliği insanın yüzüne vuruyor; bunu fark edebilecek kadar olgun olabilmek lazım. Birkaç iyi davranışa, hoş söze aldanıp karşımızdaki insanı nesnel olarak incelemeyi bir kenara itmemeliyiz. Bundan sonra buna dikkat etmelisin konu sahibi. Bu adam bu derece bir psikopatsa dışardan mutlaka belli oluyordur, dikkatli olmak, iyi incelemek lazım.

Konunun gerçekliğine bende inandım aslında..abartılı yada eksik bölümler varsa bilemicem ama icinde bulunduğunuz duruma üzüldüm. Kimse kimsenin yanlısını günahını eleştirecek durumda degil burda. Bir anlık hata iste herkes yapmamış olabilir ama yapabilir durum ve şartlar dahilinde.. Neyse sorununuza gelince adamın ailesinin söylediklerini dikkate alın derim ben, sonucta en iyi onlar tanıyor. Damarına basmayın. Ailemiz cocuklarınız bide eski es var,hepsinin gözünde ahlaksız durumuna düşmek var cocuklarınızın velayetinin babaya verilme durumu var. Butun bunları göze alamazsınız adam psikopatsa eğer söylediklerini yapar. Sakin sakin konusun yavas yavas kendinizden uzaklaştırmaya çalışın; cok mümkün görünmüyor ama Allah'tan ümit kesilmez tovbe edin dua edin.. Allah yardımcınız olsun.

yakın bir erkek arkadaşınız yokmu arasın tehdit etsin.sizi sahipsiz sanıyor ondan böyle davranıyor bence pislik.korkarsanız üsteler it herif

D dertlikadin cok yakin bir arkadasimin basina sizinle benzer bir olay geldi. Tek farkiniz onun hic evlenmemis olmasi. Kiz avukat, cocuk muhendis oldugunu soyluyor izmirde cok unlu bir firmada kiza ne vaatlerde bulunuyor. Ben hayatimda bu kadar profesyonel bir yalanci gormedim. Herhafta istemeye geliyoruz diye kandiriyor. Fotosopla bir galeriyi kendi galerisiymis gibi gosteriyor. Sana araba aldim ama getirirken kaza yaptim sana pirlanta yuzuk aldim evde unuttum. Kizi lux otele goturmeler. Esim ve ben sonra bu adamin yalanci oldugunu anladik ama kizi inandiramadik. Nitekim sonra ne oldu. Adamin kayinpederi aradi. Damadimin yakasinda düs diye. Meger adam tornaciymis ve evli 2 cocuk babasiymis. Sonra ne tehditler ne sanstajlar. Kiz kulagini tikadi. Boyun egmedi ve yakasindan dustu. Bu adamlardan kurtulmak istiyorsaniz basiniz dik duracaksiniz. Asla ezilmeyecekseniz. Umrumda degil kime soylersen soyle diyeceksin. O zaman kurtulursunuz bu illetten.

Bakin polise gidin ve herseyi anlatin polise elinde resim oldgunu sana karsi kullanicagini,sakin korkma bu adamin gozu korkmasi lazim baska caresi yok,ha bu arada biriyle iliskiye girdin diye cocuklari senden alamazlar,ancak bir kadin hayat kadini ise devamli baska erkekleri evine sokup halvet oluyorsa ozaman cocuklar alinabilir ama sevgilin oldu ve iliskiye girdin diye degil,cocuklarina en buyuk kotulugu yaparsin intihar ederek senin sucunu onlara cektirme,tovbe et bol bol allahin sevdigi kulusun ki o gunahdan sonra hayatin zorlasti ve alaha tovbe etme dua etme firsati dogdu,"oyun bozanlarin en haylisi Allahtir" unutma, polise git ve anlat derdini.

Korkuyorsunuz buda onun farkinda bunu kullaniyor korkmayin bazen biraz cesur olmak lazim canini okuyun onun polise gidin rezil edin beni rahatsiz etiyor taciz ediyor iftira atiyor diye

kızım senin gözün kör mü dedi. Bi suna bak bi kendine dedi. Ama ben yakışıklı aramıyorum anne çok düzgün bi insan dedim. Kızım yapma dedi hiç uyumlu değilsiniz dedi.

6 yaşındaki kızınız mı söyledi bunları

Öyle bir şey söylerse iftira dersiniz.
Bir hata yapmışsınız.

Konu dışında herşeye laf yazılmış..yani bi kere de konuya yorum yapsanız.. aynı derdin daha kötü durumu başımda daha beteri Allah kolaylıklar versin.tayin iste git brnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…