Başbakan Kılıçdaroğlu'ndan tazminat kazandı

Başbakan her seferinde mitinglerinde de söyledi zaten.. inanıp o şahısa güvenip yardım ettiğini onlarınsa ne yaptıkları ortaya çıktı işte.. dahada çıkacak merak etmeyin..:KK14:

Çıksın tabi kim ne yaptıysa çıksın daha buzdağının görünen kısmı bu siz ne kadar görmek istemeseniz de :KK1: Ayrıca sadece o konu değil bir çok konuda tutarsızlıkları var tutarsızlık en tutarlı yanları diye çok sık tekrar ettiriyorlar insana:KK14:

atatürk devrimleri niye bir gecede değil de yıllarca yaptıysa akp de aynı nedenden dolayı yapmıştır.bu cevap kapak olmuştur chp zihniyetine

nerde bi akp partizani görsem ya bagirarak konuşuyo ya da üsluptan bi haber..kapak nasi bi cvptr yahu :)
bu arada ben chpli dgl eski akp destekcisi idim:)hani kutu kutu çaldiklarini bilmeyp ayetlerle dalga geçtiklerini dinlemeden önce:)
ama yol yapti hastane falan,önceden mercimekte pahaliydi şimdi bunlarin yaninda lafimi olur çalmışlar ,çalmayi mübah görmüşler..:KK66:

Konuyla alakalı yorum yapacak olursak

Bir yandan 2009'da ŞEHİDE ''kelle'' dediği için apo'ya ''sayın'' dediği için yalnızce 3 kuruş manevi tazminat ödeyen recep tayyip.

Başbakan Tayyip Erdoğan'dan, şehitlere "kelle" dediği gerekçesiyle 3 kuruş manevi tazminat kazanan 6 kişi, paralarını icra yoluyla tahsil etti.

Başbakan Erdoğan'ın, 3 kuruş manevi tazminat ödemeye mahkum edilmesinin ardından Şehit Anaları Dayanışma Derneği Başkanı Pakize Alp Akbaba'nın da aralarında bulunduğu 6 şikayetçi paranın tahsili için icra takibi başlattı.

Başbakan Erdoğan'ın avukatı Fatih Şahin tarafından İcra Müdürlüğüne yasal faiziyle birlikte 20'şer lira 86'şar kuruş para yatırıldı.

Başbakan Erdoğan, Avustralya’da katıldığı bir radyo programında, Abdullah Öcalan'a "sayın", şehitlere ise "kelle" dediği için 3 kuruş manevi tazminat ödemeye mahkum olmuştu.

Öte yandan 2014'te Kılıcdaroglu röntgenledi,dikizledi demiş 10 bin ödemiş çok mu ??
tayyip erdoganın Urladaki villanın tadilat parası çıktı.Helal hoş olsun.Güle güle kullansın.
Bu ülkede Adalet kadın ismi olmaktan bir adım öteye gidemeyen bir ülke işte.

Yetmez. Daha yüksek alkışşlayın.

erdoğanın onca sene başörtü serbestliği getirmemesinin nedeni başörtülü kadınları iyice zora sokarak daha etkili olmasını sağlamak içindir.yoksa daha ilk sene kolaylıkla yapabilirdi:KK14:

sadece başbakanın elinde olsa hemen yapardı emin olun.ama bu çoğunlukla alınan bi karar mecliste, bildiğim kadarıyla detaylarını tam bilemiyorum ama milletvekillerinin oy sayısıyla alınan bi karardı bu!

http://www.yuksekovahaber.com/yazdir/haber/haber/turban-meclisten-gecti-6652.htm sanırım burada anlatıyor detayları

Son düzenleme:
nerde bi akp partizani görsem ya bagirarak konuşuyo ya da üsluptan bi haber..kapak nasi bi cvptr yahu :)
bu arada ben chpli dgl eski akp destekcisi idim:)hani kutu kutu çaldiklarini bilmeyp ayetlerle dalga geçtiklerini dinlemeden önce:)
ama yol yapti hastane falan,önceden mercimekte pahaliydi şimdi bunlarin yaninda lafimi olur çalmışlar ,çalmayi mübah görmüşler..:KK66:
dinime söven müslüman olsa hesabı!!!!yazdıklarını oku sonra yaz.komik ya!!!!

icraat sıfır,her şey laftan ibaret:KK1: neyse biz lafa bakmayız.yola devam.hedef ağustos=cumhurbaşkanımız ERDOĞAN:KK16: geçmiş olsun:KK1:bi bardak soğuk su için:KK1:

Çıksın tabi kim ne yaptıysa çıksın daha buzdağının görünen kısmı bu siz ne kadar görmek istemeseniz de :KK1: Ayrıca sadece o konu değil bir çok konuda tutarsızlıkları var tutarsızlık en tutarlı yanları diye çok sık tekrar ettiriyorlar insana:KK14:

Bir de hala diyor ya bazı vatandaşlarımız STV,Zaman yanlış haber yapıyor siz de onlara inanıyorsunuz o çok ilginç.BBC'den tut CNN'e kadar tüm dünya basınında yer aldı ses kayıtları da,rüşvet kanıtları da hala diyorlar Zaman'dan duyuyorsunuz bunları.Ben Abd'de yaşıyorum bana iş arkadaşlarım gelip soruyorlardı neler oluyor sizin ülkede diye bizimkiler hala...Neyse bir laf varya camla alma taharet yıttırırsın...:devamını söylemeyeyim.:KK37: he he zaman okuyarak,stv'de zebanili,ibretlik dizileri izleyerek vardık bu sonuca.

Son düzenleme:
neyse ben biraz chp ye değinmek istiyorum:KK1:neden iktidar olamıyor:KK1:neden tarih oldu raflarda tozlandı:KK1:

milletvekili çoğunluğu zaten erdoğanın elinde:KK14:

yazıda MHP olmasa sadece AKP oylarının yetmeyeceğinden bahsediyo... bide kk diyoduya 'başörtü sorununu ben açtım' diye ama yazıda chpnin iptal başvurusu için mahkeme mahkeme kaçıp gezdiğinden bahsediyo:KK14:
bu bi belge sonuçta yalan değil.. neyse konu başörtüye gelmesn ben sizin yazınıza itafen bu belgeyi sunmuştum:KK34:

yazıda MHP olmasa sadece AKP oylarının yetmeyeceğinden bahsediyo... bide kk diyoduya 'başörtü sorununu ben açtım' diye ama yazıda chpnin iptal başvurusu için mahkeme mahkeme kaçıp gezdiğinden bahsediyo:KK14:
bu bi belge sonuçta yalan değil.. neyse konu başörtüye gelmesn ben sizin yazınıza itafen bu belgeyi sunmuştum:KK34:
canım bunlar belgelere değil yalanlara inanirlar.dervişin fikri neyse zikri de odur hesabı yani:KK1:

ben anlamıyorum bu tazminat davasını neden açtığını :44::44:
burda amaç dava açıp kazanmak olmalı sadece
10bin tl alsa ne olur almasa ne olur nasıl olsa milyon dolarları var

[QUOTE=potipoto;35239679]atatürk devrimleri niye bir gecede değil de yıllarca yaptıysa akp de aynı nedenden dolayı yapmıştır.bu cevap kapak olmuştur chp zihniyetine[/QUOTE]

Atatürk ve erdoğan,bağlantıyı kuramadım.Atatürk ilkelerinin ilki cumhuriyetçiliktir.Nitekim Mustafa Kemal'in Cumhuriyet ilan edilir edilmez ilk işi de Halifelik'i kaldırmak olmuştur.Yani dinin siyasete karışmasına da şeriate de sonuna kadar karşıdır.Bu da Recep Tayyip Erdoğan'ın ''ŞERİAT'' istediğini açık ve net olarak belirttiği video alın linki,gerçi acı gerçeklerle yüzleşmek zor olabilir ama

http://www.youtube.com/watch?v=cSIFzi_eLYI

istediğiniz kişiyi,siyasi partiyi desteklemek size kalmış ama lütfen malum kişileri Mustafa Kemal gibi bir Cumhuriyet sevdalısına,halkına özgürlüğünü vermiş büyük bir lidere benzetmeden önce biraz araştırma yapın hiç yoksa.

Son düzenleme:
canım bunlar belgelere değil yalanlara inanirlar.dervişin fikri neyse zikri de odur hesabı yani:KK1:

Yalanlara inanmak? Hmm bana bi gülme geldi..
RTE ağzıyla cevap verecek olursam;yalanlara inanmaya gelince siz yalanlara inanmayı iyi bilirsiniz!

İnsanları ateist,alevi diye ayrıştırıp aşağılayan,şehide kelle diyen,14 yaşında hayatını kaybeden bir ÇOCUĞUN arkasından konuşan annesini yuhalatan birinin manevi tazminat davası açması falan ne bileyim ironik.

LG-P710 Tapatalk

[QUOTE=potipoto;35239679]atatürk devrimleri niye bir gecede değil de yıllarca yaptıysa akp de aynı nedenden dolayı yapmıştır.bu cevap kapak olmuştur chp zihniyetine

Atatürk ve erdoğan,bağlantıyı kuramadım.Atatürk ilkelerinin ilki cumhuriyetçiliktir.Nitekim Mustafa Kemal'in Cumhuriyet ilan edilir edilmez ilk işi de Halifelik'i kaldırmak olmuştur.Yani dinin siyasete karışmasına da şeriate de sonuna kadar karşıdır.Bu da Recep Tayyip Erdoğan'ın ''ŞERİAT'' istediğini açık ve net olarak belirttiği video alın linki,gerçi acı gerçeklerle yüzleşmek zor olabilir ama

http://www.youtube.com/watch?v=cSIFzi_eLYI

istediğiniz kişiyi,siyasi partiyi desteklemek size kalmış ama lütfen malum kişileri Mustafa Kemal gibi bir Cumhuriyet sevdalısına,halkına özgürlüğünü vermiş büyük bir lidere benzetmeden önce biraz araştırma yapın hiç yoksa.
[/QUOTE]

Bende bunu anlamıyorum Mustafa Kemal'in yanında başbakan kim ya?

LG-P710 Tapatalk

Yumurtaya can veren Rabbim, Siyaset bölümünden yine ekmek çıkacak bana:KK14:

Hemen gidip dilek kuyusuna para atıp en az 5 kişi dileyeyim:KK51:

Benim dilek kuyusu devreye girmiş, para atmıştım, gidip geri alayım tekrar atayım, müsrif olmamak lazım:KK34:

Ben böyle insanlara artık saygı bile duyamıyorum,inatla kendi çıkarları için,duble yol için bu insanları ülkelerin başına saranlara,3 maymunu oynayanlara,inatla ses kayıtlarını dinlemeyenlere,ne olmuş yani sen olsan sen çalmayacak mıydın önemli olan icraat diyecek kadar vicdanı kirlenmiş olanlara.İleri de çocuklarımızı,torunlamızı çok karanlık bir Türkiye bekliyor ve tüm bunların sorumluları bu insanlar.Çok kızgınım Türk halkına.

Benim dilek kuyusu devreye girmiş, para atmıştım, gidip geri alayım tekrar atayım, müsrif olmamak lazım:KK34:

Valla hızır gibi yetişiyorsun Mune abla.
Bi de biz de atabilir miyizzz dilek kuyusuna belki gerçekleşir bizim dilekte :26:

X