Başbakan Kılıçdaroğlu'ndan tazminat kazandı

seçme seçilme derken gerçek şu:açıklara seçilme seçme hakkı verdi irticai!!!!! zihniyet.
seçme seçilme hakkı bize akp ile verildi.türbanımızdan dolayı ne zamandan beridir seçip seçiliyoruz!!!!!
böyle düşünmene üzüldüm. başın örtülü diye or veremedinmi. ben açığım ama annenler teyzemler kapalılar onlar her zaman oy kullandılar. akpden öncede.
seçimler biteli kaç ay oldu ses kaydı felan yok , seçimlerden önce bir anda ardı ardına çıkmıştı, seriye bağlamışlardı ne oldu şimdi ya kaç aydır neden çıkmadı hiç bir ses kaydı ...
gülen stüdyoları kapandı galiba neyse cumhurbaşkanlığı seçimin de artık devamı da :KK53:

üstte de yazdım bir daha yazayım kaç aydır neden ses kaydı çıktığı yok buna cevap verebilir misin

youtube yi neden kapattı saniyosun. ses kayıtları nerden yayılıyordu medyaya. ama merak etme çok sürmez yakında o ses kaydınız montaj olmadığını ispatlıyacaklar :KK51:

Ben bu ses kaydında yalnızca bilalin konuşmasına takıldım rte soruyor- parayı sakla bilal cevap veriyor hangi para kaç para neredeki para allahım yarabbim herhalde bilalde anlama sorunu var....... Bu kadar saf olmayın............. Gerçi kimse inanmıyor rte nin ses kaydı olduğuna ama ne yapacaklar baktılar oyla inecek gibi değil iftira en güzel yol çamur at izi kalsın......... Gerçi iz miz kalmadı 30 martta..... :KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

ya bi montaj olduğu kanıtlandı diyonuz birde yakında kanıtlayacaklar ama diyorsunuz bu nasıl bir çelişki anlamadım gitti

güçlüyüz.kuvetliyiz.iktidarız. ya siz?!!!mutluyuz!huzurluyuz!

Partilerin seçim propagandasına çevirmişsiniz konuyu..
Oysaki konu tazminat üzerine.
Mutluyuz huzurluyuz demişsiniz ben değilim umrunuzdamı peki.
Sadece kendisinden olanı gören bir sistem içerisinde yöetiliyoruz destekleyenleride öyle sizden olmayanı görmüyorsunuz.
Mutluluk ve huzur sadece akp ye oy vermekten geçiyor bugünlerde!!!!

-sıfırla oğlum 10bin tl yi
-anlamıyorum babacım
-gerizekalı oğlum. bide çürük raporu sahte diyolar senin için :KK9:

Muhalefetin muhalefet yapmasina kiziyorlar.

Kk dikizci demis diye tazminat oduyor ama capulcu kadin mi kiz mi ayyas ve cehape zihniyeti(!) gibi seylere sea cikmiyor.

Odedigimiz vergiler odememiz gerekenin on kati kadarken hala duble yol ve imf borcu konusuluyor.

En cok kar getiren kurumlar ozellesmisken devlet hazinesinden kedinin aslan olmasindan bahsediliyor.

Herseyi gectim. Ortam dinlemesini kendileri kabul etti oy verenler etmedi. Bu nasil bir inanctir, duvari delecekler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

böyle düşünmene üzüldüm. başın örtülü diye or veremedinmi. ben açığım ama annenler teyzemler kapalılar onlar her zaman oy kullandılar. akpden öncede.

youtube yi neden kapattı saniyosun. ses kayıtları nerden yayılıyordu medyaya. ama merak etme çok sürmez yakında o ses kaydınız montaj olmadığını ispatlıyacaklar :KK51:
canım biz türbanlılar ne zamandan beri üniye girebiliyoruz?ne zamandan beri seçilebiliyoruz?ne zamandan beri kamuda çalışabiliyoruz???vs.vs.vs.bunlara cevap yazar mısın?ve açık olanlar ne zamndan beri bunlardan yaralanıyolar???siz hiç başınız açık diye üniye alınmadığınız,kamudan atıldığınız,siyasete alınmadığınz oldu mu?biz akp sayesinde yeni eşitlendik.bi tart biç istersen.

Son düzenleme:
neden mi olamıyoruz. %40 aldılar dimi 30 martta onun % 20si çalıntı. 40 küsür ilçede elektirik kesildi ne hikmetse :44::KK20:

canım biz türbanlılar ne zamandan beri üniye girebiliyoruz?ne zamandan beri seçilebiliyoruz?ne zamandan beri kamuda çalışabiliyoruz???vs.vs.vs.bunlara cevap yazar mısın?ve açık olanlar ne zamndan beri bunlardan yaralanıyolar???siz hiç başınız açık diye üniye alınmadığınız,kamudan atıldığınız,siyasete alınmadığınz oldu mu?biz akp sayesinde yeni eşitlendik.bi tart biç istersen.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

seçme seçilme hakkını akp getirmiş gibi konuşmayın. bir onu becerdi. onuda bugün çok güzel kullanıyorzaten.:KK51:

Burası miting meydanı değil, konu da seçim sonuçları değil, mevzuyu akp chp, oy oranlarına getirmeyin, ya konuyu yorumlayın ya da konu dışıdan ceza alın, seçin hangisi? Bakın bende seçme hakkı verdim.

fidan icin 1 gece de cıkabilen yasa
niye başörtüsü icin 12 yıl bekledi?

çünkü bu şekilde beni savunuyo örtümü savunuyo die yillarca destegimi aldi..

laiklik kelimesi nasil malzeme olduysa yillarca
başörtü kelimesi de akp hükümeti sürecinde malzeme oldu..

soruma cevap alamdım.verecek cevap olmayınca tabi ne yazsınlar ki...

Ayyyyy yardım edin bu hande 71 sabah burdaydı ben köpekle oynadım bebeği uyuttum yemek yaptım yedik bulaşığı yerleştirdim hala burda..... Bunun nöbeti devralacak bi gönüllü chp yandaşı yok mu ya emekli edin gitsin:KK1: Aramızda para toplayıp şunun tazminatını verelim ya yazık.........

ya ne olacaktı
bende şaşıyordum vallahi bu adam nasıl böyle konuşuyor meydanlarda diye açmış ağzını yummuş gözünü.
hakikatten çok büyük hakaretler etti
şucu bucu değil olay

kılıçdaroğlu da bal gibi biliyordu ceza ödeyeceğini
ama şansını bu şekilde denedi
ve yanlış bir strateji oldu onun için
hem seçimi kazanamadı çoğu yerde, hemde maddi ödeme

Ayyyyy yardım edin bu hande 71 sabah burdaydı ben köpekle oynadım bebeği uyuttum yemek yaptım yedik bulaşığı yerleştirdim hala burda..... Bunun nöbeti devralacak bi gönüllü chp yandaşı yok mu ya emekli edin gitsin:KK1: Aramızda para toplayıp şunun tazminatını verelim ya yazık.........
canım chp nin tek icraatı düşünmeden konuşmak:KK1: o yüzden tarih oldu gitti:KK1:akp tarih yazarken ,chp tarih oldu tozlandı:KK1:

X