Baş Belası Abi !

İnşallah atanırsınız ve mümkünse şehrinizin dışında güzel bi yere bence bu durum sizi gaza getirmeli ve atanmak için çok çalışmalısınız. Allah kolaylık versin size.

Yeni girdim kpss ye maalesef puanım kötü geldi Allahım mucize yaratır inşallah ümit kesilmez
Ama diğer sınava daha iki sene var ve benim dayanacak hiç sabrım kalmadı

Yeni girdim kpss ye maalesef puanım kötü geldi Allahım mucize yaratır inşallah ümit kesilmez
Ama diğer sınava daha iki sene var ve benim dayanacak hiç sabrım kalmadı
O zaman mesleğiniz dışında başka bi işe girmeyi deneyin. Bütün gün evde miskinlik yapan abiyi ve onu pohpohlayan anneyi çekmek zorunda kalmazsınız böylece. Bence dert yanmayı bırakın ve hemen iş arayın. Demesi kolay geliyo bana belki ama tek çare bu gibi görünüyo canım

Anne yüreği ne halt ederse etsin geri dönüp aç mısın diye soruyor işte o da bilse ya avaz avaz bağırıyor sorma diye Allah bildiği gibi yapsın elbet bu eziyetinin acısı çıkar çok dua ettim Allah ıslah etsin dedim allahım değişsin dedim yok olmadı bu da bizim sınavımız sanırım nereye kadar böyle gider bilmem

Eee bu abi bu güne kadar tek nası yaşamış ya çöp evde falan mı

Yoo kendi evindeyken halının üzerinden toz toplardı eliyle bana evime gelme saçın dökülüyor bile dedi ama burda çöplerini çöpe atmıyor mutfakta bırakıyor kullanıyor bizi resmen

Böyle gelmis böyle gider o.
Böyle abilerin dinlenile dinlenile dövülmesi gerektigini düsünüyorum. simarik, bencil, herkesden degerli snairlar kendilerini.
Ya se ya o evden cikana kadar sabret. Birak annen baban düsünsün terbiyesini.
Sinirlerini yipratma.
Bu hep böyle devam etmeyecek cünkü ömür boyu degil cok sükür.
Kafaya takmamaya calis.

Eskiden kondurmak istemiyordum ama artık baya emin oldum sadece kendini düşünüyor evde kendine ayrı dünya kurdu istediği zaman yatıyor kalkıyor yemeği istediği zaman yiyor elektrik su yok internet yok kira yok eve 1 kuruş hayrı yok bi de üzerine terör estiriyor adabıyla oturmayı da bilmiyor ben Allaha havale ettim elbet çıkar bu bencilliğin acısı bir gün.
Eve çıkınca bunları kendi ödeyecek önüne kim yemek koyacak evi kim temizleyecek.

Haber beklediğim bir yer var dilerim bir an önce olur

Aynı evin içinde tahammül edemiyorum maalesef tez zamanda çıksın gitsin yıllarca yalnız yaşadı insan ailesinin kıymetini bilir o kadar zamandan sonra bu daha beter oldu anlayış kıt göremiyor Allah bugünlerini aratsın yaptıklarına pişman etsin bu kadar yoldan çıkılmaz

İnşallah olur canım. Bu süreçte başka yerlere de başvurmanı tavsiye ederim çünkü ben de 2 aydır haber bekliyorum Neyse iyi düşünelim iyi olsun.

Ben 6 yıldır haber bekliyorum bi yerlerden 6 yıldır işsizim o da Başka bir konu aslında şanssızlık kısmet...

Ben 6 yıldır haber bekliyorum bi yerlerden 6 yıldır işsizim o da Başka bir konu aslında şanssızlık kısmet...
Hakkimızda inşaAllah Rabbim dünya ve ahiretde yardımcımız olur amin .Canım her sıkıntı elbette geçicidir sabırlı olmak lazım

Hakkimızda inşaAllah Rabbim dünya ve ahiretde yardımcımız olur amin .Canım her sıkıntı elbette geçicidir sabırlı olmak lazım

Sağol inşallah..
Geçecek elbet bir gün bitecek inşallah
Sabrediyorum ama tahammül edemiyorum dilimi tutamıyorum
haksızlık görünce dayanamıyorum çok yoruldum
Sabır inşallah en kısa sürede rabbim gösterir mucizelerini...

Bazen bela olarak ,kötü bir evlad ,ana baba ,kardeş hayatı zindan etmeye yeter ...

Aynen öyle bu bizim sınavımız, benim sınavım inşallah verebilirim bu sınavı gücüm kalmadı ama dayanmaya çalışıcam yine de
Allah derdi olan herkesin yardımcısı olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…