Barismak

Merhaba, eşimle ayrıldık. Bir tane bebeğimiz var lütfen Allah rızası için dua eder misiniz Mehmet le Seda birleşsin diyerek. Kimin duasinin kabul olacagi bilinmez. Şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun dua edenlerden.🤲😔😭
Ayyy aynı ben. 10 yıl oldu hala çabalıyoruz. Tez vakitte sizde bizde kavuşur barışırız insallah

Ben sandım ki 1-2 hafta oldu 7 ay nedir taş olsa çatlar çocuğuyla ilgilenmiyor mu? Anlatın ne olduğunu böyle fikir de veremeyiz çünkü
Aynen taş olsa çatlar gercekten. Biz bebegimizle ilgili bir konu hakkında tartıştık çok önemsiz bir konu. Bende gergindim çünkü çocuğuma tek başıma bakıyorum yeni doğum yapmıştım zaten uykusuzluk hat safha. Ailem başka şehirde kayınvalidem zaten sevmez oyuzden hiç doğum yaptığımda da gelmemişti. Yani kısacası tek başıma ilgileniyordum bebekle. Biz tartıştık eşim biraz beni itti ititnce sağa sola çarptım morluklar olustu.ailelerimiz duydu benim ailem çıktı geldi onun ailesi çıktı geldi. Olay büyüdü. Beni ailem aldı götürdü. Bu da gurur yapıyor seni kim aldı goturduyse çocukla.da.o ilgilensin dedi oyuzden hiç arayıp sormuyor dava da acmiyor

Aynen taş olsa çatlar gercekten. Biz bebegimizle ilgili bir konu hakkında tartıştık çok önemsiz bir konu. Bende gergindim çünkü çocuğuma tek başıma bakıyorum yeni doğum yapmıştım zaten uykusuzluk hat safha. Ailem başka şehirde kayınvalidem zaten sevmez oyuzden hiç doğum yaptığımda da gelmemişti. Yani kısacası tek başıma ilgileniyordum bebekle. Biz tartıştık eşim biraz beni itti ititnce sağa sola çarptım morluklar olustu.ailelerimiz duydu benim ailem çıktı geldi onun ailesi çıktı geldi. Olay büyüdü. Beni ailem aldı götürdü. Bu da gurur yapıyor seni kim aldı goturduyse çocukla.da.o ilgilensin dedi oyuzden hiç arayıp sormuyor dava da acmiyor
Sizi itince sağınızda solunuzda morluklar oluştu?? Şiddet gördünüz yani. Allah bilir ailenize de keşke karışmasaydınız kocamla mutluydum bizi ayırdınız falan diyorsunuzdur. Böyle bir akrabam vardı, dayak aldatma var diye ailesi sahip çıktı, sonradan sizin yüzünüzden boşandım dedi bi de ailesine. Öfke problemi varmış ve asla gönlünüzü de almamış. Neden siz peşine düştünüz bu adamın?

Biraz itilince nasıl her yeriniz morariyor ?

Hem suçlu hem güçlü,siz dava açın bu saatten sonra bu evlilikten bir hayır gelmez

Sizi itince sağınızda solunuzda morluklar oluştu?? Şiddet gördünüz yani. Allah bilir ailenize de keşke karışmasaydınız kocamla mutluydum bizi ayırdınız falan diyorsunuzdur. Böyle bir akrabam vardı, dayak aldatma var diye ailesi sahip çıktı, sonradan sizin yüzünüzden boşandım dedi bi de ailesine. Öfke problemi varmış ve asla gönlünüzü de almamış. Neden siz peşine düştünüz bu adamın?
Hayır eşim soyluyor ailen yuvamı yıktı diyor. Babama da ters ters konuştuğu için zaten babam götürdü. Alttan alacak hiçbir kelime kullanmadı.

Boşandık ama sık sık barışma girişimlerinde bulunuyoruz da . Cunku o hep burnunun dikine gidiyor , bende burnumun dikine gidiyorum. Aileler hiç karışmıyor. Keşke bi büyüğümüz ikimizi de yanına çekip arayı bulsa
Barıṣmak için büyüklere ihtiyacınız yok.Kendiniz isteseniz ara yolu bulursunuz.10 yil böyle olmak normal değil.

Hayır eşim soyluyor ailen yuvamı yıktı diyor. Babama da ters ters konuştuğu için zaten babam götürdü. Alttan alacak hiçbir kelime kullanmadı.
Hayır kendisi yıktı ve yapmaya da gönlü yok. Ailenizin kıymetini bilin ki sizi dağ ayısı bi şerefsizin eline bırakmamış sahip çıkmış. Bu ayının da manipülasyonuna gelmeyin. Nasıl bir düşünce şekliniz var, adam hala ayağına bekliyor sizi.

Valla arkadaşlar erkekler adam olup elini koyacak masaya öyle duayla büyüklerle barışılacak şeyler değil. Değer kıymet bilmiyorlar demiyorlar ki çocuğum var karım var sahip çıkayım nasıl bir devirdeyiz gerçekten hayret yani.. Erkekler olmuş nazlı kadın

X