Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağ ol çok teşekkür ediyoruz sana 😂

jasmmdmsksmsklsksksks ayyyyy
Rica ettim canım.
Çok seksisin ya ınsta falan istiyorsun sevgilim seni görünce aman Allahım şu hatuna bak hemen ayrılayım diyecek benden.
Hayaller bunlar gerçekler kedili teyze modu 😅

Rica ettim canım.
Çok seksisin ya ınsta falan istiyorsun sevgilim seni görünce aman Allahım şu hatuna bak hemen ayrılayım diyecek benden.
Kız ondan değil. Dürüstlük tartma olarak düşün işte dürüstse şayet söyleyebilecek mi bakalım diye 😂 yoksa erkekler falan hiç ilgi alanım değillll

Yakışıklıysa duraydı hahahah ay ben yineee bi hallere gidim :KK70: Allahım mune şerrinden koru :KK70:

Kiz iyi ki farketmişim ekledigimi bi de etmesem. 😂 Ne yakisiklisi ya ibiş gibiydi ama onlar daha kiymetli oluyor beni bulup yolardi karisi. 😁

Aşiri kiskanclik iceren diger konuya travmami yazmiştim, yillar evvel az daha sacimi basimi yolacakti kiskancin biri. Herşey yapabilirler.

Rica ettim canım.
Bende bi hayalimi yazıcam. Hayal gücüm feci iyidir.
Seni o iki belik saçınla bizi ezikliyorsun ve sevdiceğin de öyle boş bi herif ki ‘gızz fadimee bizi mi anlattın ‘ diyor :KK70:
Sende hemen ayhh o kıaz mutsuz sana göz koymuştur diye arkadaşını kötülüyorsun.
1 AY SONRA.
İki belikli kız (yani sen) terk ediliyorsun. Nedeni ise senin cılızın Kim Kardishan a naber fıstık demesi :KK70:

Bende bi hayalimi yazıcam. Hayal gücüm feci iyidir.
Seni o iki belik saçınla bizi ezikliyorsun ve sevdiceğin de öyle boş bi herif ki ‘gızz fadimee bizi mi anlattın ‘ diyor :KK70:
Sende hemen ayhh o kıaz mutsuz sana göz koymuştur diye arkadaşını kötülüyorsun.
1 AY SONRA.
İki belikli kız (yani sen) terk ediliyorsun. Nedeni ise senin cılızın Kim Kardishan a naber fıstık demesi :KK70:

Valla biz çook seksi güzel hoş bir çiftiz
Çatladın galiba sesi buraya geldi

Yoo bana vurun dşye yazdım malum konu açanlara linç uyguluyorsunuz
İnsanlar konu açamıyor buraya
Ben size linç uygulamadım. Olasılıkları yazdım. Hatta olasılıklar içinde bilerek beğenmiş olabileceği de vardı, fesat olarak düşünürsek hoşlandıysa kendini de fark ettirmeye çalışıyor olabilir dedim. İlişkinize ad koyun da dedim, orayı biraz tiye alarak söyledim:) İnsanlar evliyken de beğenir, olabilir bu dünyada her şey. Biz niyeti bilemeyiz, birçok ihtimal var.

Ama siz direkt aranıyor diyip renginizi belli ettiniz. İstediniz ki, puuu yolluya bak, k.şar, vurun k*hpeye diyerek linçleyelim. Sizin niyet okununca saldırganlaştınız. Linç size kayınca rahatsız oldunuz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X