Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son cümlenizi tam da size söyleyecektim. Çete halinde neden sizle uğraşalım hanımefendi? Siz kimsiniz?
Şu yaptığın ne?
Sadece benle değil bir sürü insanla uğraşıyorsunuz
Hatta çete liderinizi mahkemeye vericekti Burdan bir hanım.
Tacizciler

Selam herkese.
Şimdi belki büyük birşey değil ama aklıma takıldı
Flört ettiğim bir çocuk var . Henüz ilişkimiz yok ama hoşlanıyoruz birbirimizden.
Neyse bugün bana arkadsslarına benden mi bahsettin dedi yoo ne alaka dedim .benim fotomu beğenmiş biri seninle arkadaş ınstada dedi şok yaşadım ufak çaplı.Sadece yakın 2 arkadasuna anlatmıştım böyle böyle biri var çok hoşanıyorım falan diye .Bu kız benim çok yakın bir arkadaşımın arkadası bu arada Yani olayı bilen kızın arkadası belki o anlatmış olabilir diye belirtiyorum bu detayı
Bu çocuğun instası dışarı açık keşfete mi düştü acaba fotolar bilmeden beğendi.Yada profilini inceleyip mi bilemedim.
Bu arada bu kadın evli ve evliliğinde sorunlar olduğunu biliyorum. Daha önce aldatıldığını eşi tarafından ve kendisi de aldatmış böyle bir şey beni ilgilendirmez tabi ama .
Benimki yakışıklı gayet çoğu kadınun beğenebileceği bir tip.
Bilemiyorum neden böyle bir şey oldu?
Konu eski ama bu durum şuan basima gelse bende bi ne alaka derim resmen anlattıktan sonra bakmıslar profiline kuvvetle muhtemel yanlislkla like yapip geride cekmemisler dahada gülünc olmamak icin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X