Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rica ettim canım.
Çok seksisin ya ınsta falan istiyorsun sevgilim seni görünce aman Allahım şu hatuna bak hemen ayrılayım diyecek benden.
Hayaller bunlar gerçekler kedili teyze modu 😅
Heh boyle korkularindan bahset aablacim
Rahatla
Ahlaksız. Seni göz ardı edip , raporluyorum. Demek beğeni atarsın he ? Hemde evli halinle ! Seni sorunlu seni hdjdjd
Dur kardesim daha beddua seansina gecmedik
Kinadigini yasamadan olmezsinle baslayacak once sjfjfhfkaksjf

Ben size linç uygulamadım. Olasılıkları yazdım. Hatta olasılıklar içinde bilerek beğenmiş olabileceği de vardı, fesat olarak düşünürsek hoşlandıysa kendini de fark ettirmeye çalışıyor olabilir dedim. İlişkinize ad koyun da dedim, orayı biraz tiye alarak söyledim:) İnsanlar evliyken de beğenir, olabilir bu dünyada her şey. Biz niyeti bilemeyiz, birçok ihtimal var.

Ama siz direkt aranıyor diyip renginizi belli ettiniz. İstediniz ki, puuu yolluya bak, k.şar, vurun k*hpeye diyerek linçleyelim. Sizin niyet okununca saldırganlaştınız. Linç size kayınca rahatsız oldunuz :)
Hayır size demedim zaten.Siz güzel bir şekilde yorum yaptınız . Teşekkür ederim.
Biri ınsta istemiş vs .
O kişiyi linçlemek değil amaç bilerek mi olmuş diye sormuştum.

Neden böylee saldırır gibi yorum yapılıyorki grup olunmuş gibi insan birşey sormak istemiyor gerçekten sakin sakinnnnnnnnnn keep calmmm
Evet özelden gruplaştık. Visenyaa Visenyaa sağdan ben soldan PsikolojisiBozukPsikolog PsikolojisiBozukPsikolog da ortadan saldıracak :KK70:
Galiba sende aynı kafadansın. Kokuşmuş sevgililerinize kimse meraklı değilll !!! Hdjdjdj

Cartttt bu çatlama sesi değil başka ses hahahahahhagahaha
Ulan çizgimden yine kaydım :KK70:
Siz flört ediyorsunuz ve sürtünmelidir o da :KK70: malum namıss elden gidiyyehhh :KK70:
İlginç gerçekten.
Klinik vakasın.kız kocan dövmesin seni sonra orda burda beğenme bence adamların fotolarını

Hayır size demedim zaten.Siz güzel bir şekilde yorum yaptınız . Teşekkür ederim.
Biri ınsta istemiş vs .
Kiz sen niye instaya taktin
Cidden insta alip begenecek falan mi saniyorsun
Tek korkun flortunun instadan begeni almasi olabilir mi
Cunku insta istedigi icin bir tek o uyeye yuruyorsun
Sosyal medyaya takintili biri de Allahima sukur gorduk ya

Neden böylee saldırır gibi yorum yapılıyorki grup olunmuş gibi insan birşey sormak istemiyor gerçekten sakin sakinnnnnnnnnn keep calmmm
Eğleniyorlar aralarında güya .
Bir tane kedili teyze var bide yancısı .
Adam yakışıklı dedim diye olay oldu.
Çirkin adamla evli herhalde 😅

Biri ınsta istemiş vs .
Yok gayet efendice büyütmek isterken beğeni atmıştır dedim. Bana tuhaf tuhaf terslendiniz burada. O üslupsuz mesajınızla başladı burada bu yazışmalar. Sizin saldırgan tavrınızdan oldu yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X