Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğleniyorlar aralarında güya .
Bir tane kedili teyze var bide yancısı .
Adam yakışıklı dedim diye olay oldu.
Çirkin adamla evli herhalde 😅
Çatladık :KK70: yakışıklı dediğin adam ciguliden hallicedir eminim buna :KK70: ama tabi sen bilirsin çalgıcı karısı binnaz 💃🏻

Yok gayet efendice büyütmek isterken beğeni atmıştır dedim. Bana tuhaf tuhaf terslendiniz burada. O üslupsuz mesajınızla başladı burada bu yazışmalar. Sizin saldırgan tavrınızdan oldu yani
E tamam da bende diyorum ki neden bakıyor ben kimsenin sevgilisine bakmam banane hani yakın arkadasım değil ki
Ben meraksız bir tipim belki ben kimseye bakmam banane

Çatladık :KK70: yakışıklı dediğin adam ciguliden hallicedir eminim buna :KK70: ama tabi sen bilirsin çalgıcı karısı binnaz 💃🏻
bi yakışıklı da bunlarda sanki😂😂
Nasıl yokluktalarsa herkesi zor zar bir tane buluyor sonra da kaptırmamak için panter gibi yırtıcı geziyor sanıyorlar.
Taş gibi kocam var mütevazi olamayacağım ama bir gün de şöyle ne beğendin koz kocamı diye millete bilenmedim. Neyin kafası anlamak zor

Baksana sana C Cerenberenb niye hak verdi biliyor musun ? O da sevgilisini lise deki kadından kıskanıyordu :KK70: siz birbirinize akıl versenize jdjdjd
-23 beğeni nedir hdjdjdjdjdjdj ay çok eğleniyorum :KK70:
İki belikli kızlar sizi :KK70: tamam en çok sizinkilere göz koyuluyor . Görmemişim bi sevgilisi olmuş tutmuş şeysini şeysindjjejdjejdjdjd

Baksana sana C Cerenberenb niye hak verdi biliyor musun ? O da sevgilisini lise deki kadından kıskanıyordu :KK70: siz birbirinize akıl versenize jdjdjd
İki belikli kızlar sizi :KK70: tamam en çok sizinkilere göz koyuluyor . Görmemişim bi sevgilisi olmuş tutmuş şeysini şeysindjjejdjejdjdjd
Seferoğulları tellioğulları olarak savaşa başlayalım 😂😂😂😂

bi yakışıklı da bunlarda sanki😂😂
Nasıl yokluktalarsa herkesi zor zar bir tane buluyor sonra da kaptırmamak için panter gibi yırtıcı geziyor sanıyorlar.
Taş gibi kocam var mütevazi olamayacağım ama bir gün de şöyle ne beğendin koz kocamı diye millete bilenmedim. Neyin kafası anlamak zor
Benimki çirkinimsi :KK70: Duruma göre aşırı çirkin hxjdjd
Bunların ikisinin kafa aynı :KK70: cereni hemen tanıdım. Sevgilisi lisede ki arkadaşlarını silmemiş olan kızcağızz :KK70: ulan bunlarla olan erkekler ne şanslı. Bunlar ağzına üzüm verecek hatunlar :KK70:

Bence sen sadece kedinle takıl 😅

konu sahibinin kedilere olan obsesyonu karşısında ben
3037C2FB-B67B-4042-A625-D5A77BF374DF.jpeg

E tamam da bende diyorum ki neden bakıyor ben kimsenin sevgilisine bakmam banane hani yakın arkadasım değil ki
Ben meraksız bir tipim belki ben kimseye bakmam banane
Herkes sizin gibi mi olacak?
Samimi arkadaşım var gayet meraklıdır. Benim arkadaşımın eski kocasını da incelemişti arkadaşım boşandığında. Mutlu evliliği de var. Kadın meraklı. Kötü niyetle yapmasa da bakıyor. Eee? Size benzemiyor meraklı diye linç mi edelim. Siz bakmayın ama bakana da itham da bulunamazsınız.

Ay senin alaycı fikirlerine ihtiyacımız yok zaten yazmada yorum bi zahmet.bizde suç buraya soru soruyoruz düzgün yorum yapan nadir hadi canım

Olay o değil açık olsun ne olucaj .
Insta zaten etkileşim yeri.
E etkileşmişler o zaman işte
Nesini büyüttünüz?

Açık profil herkese ulaşılabilir olmak demek
Ulaşan biri de fotoğrafını beğenmiş
Herkese açık olan profilde böyle şeyler sorgulanmamalı bence
Bazen whatsapptan durduk yere kimsin yazan tipler oluyor ya
Aksi ona benziyor yani 😂

Herkes sizin gibi mi olacak?
Samimi arkadaşım var gayet meraklıdır. Benim arkadaşımın eski kocasını da incelemişti arkadaşım boşandığında. Mutlu evliliği de var. Kadın meraklı. Kötü niyetle yapmasa da bakıyor. Eee? Size benzemiyor meraklı diye linç mi edelim. Siz bakmayın ama bakana da itham da bulunamazsınız.
Yanlışlıkla olmuş diyelim ne diyelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X