Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam benlik konu🙂ama benimde hoşuma gitmiyor birinin gelip beğeni atması.amann sonuçta seninle beraber istediği kadar beğeni atsın mesaj yazsın önemli olan onun geri dönmemesi.

Eyvahhh!!!!
Konu sahibi kızlar sana sardılar
Topukları kalçaya vura vura kaçççç

Evliyken fark etmeden eski sevgilimi takibe almışım :KK70: tanıyor olabileceklerimde çıktı. O da hemen havaya girip ‘? :)’ yazmıştı. Bende ‘x :&@‘ (küfür, sinirli) işareti attım :KK70: olay budur ama tabi yine de siz bilirsiniz. Bir de Allah aşkına böyle düşündüğünüz kişilerle görüşmeyin.

Ben evli halimle el alemin kocasini ekledim. 😂😂
Onerilen profil diye cikti kaydirirken bir bastim takip istegine ödüm koptu. 😮😮😮 Işık hiziyla hemen geri çekmiştim neyseki.

Onerilen profil diye cikti kaydirirken bir bastim takip istegine ödüm koptu. 😮😮😮 Işık hiziyla hemen geri çekmiştim neyseki.
Yakışıklıysa duraydı hahahah ay ben yineee bi hallere gidim :KK70: Allahım mune şerrinden koru :KK70:

Ben de telegramda eski müdürüme (irkik) emoji yolladım,😀 telefon elimde iken açık kalmış, elim kaymış 😂😂😂Neyse görmeden sildim, oh.

Leopari en son Seyyal Taner,Vj Bulent ve kusum Aydin giymisti..
Sende varsa sayet,zengin oldun.Kulturel bir miras artik o parca :)
Hatta hatta 30 dk önce leoparlı donumla aşağı inerek yavrulara mama dağıttım saçlarımda yağlı. 😂 üzerime de sadece hırka aldım terlik giydim nasıl bezmisim değil mi 😂😂😂 seksilik paçamdan akıyo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X