Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İtici oldukça. Dedikoducu teyzeler gibi oturup dedikodu da yapıyordur o şimdi.

Dürüstse eğer girsin beğenilerine bakalım kimlerin çıkacak 😂😂😂😂
Ya kendi arkadaslarını beğenir banane onlardan alla alla her kızın hesabını mu sorucam .
Tovbestg
Bu nasil bir hadsizlik
Biri dunku bebeler gibi arkadasin beni begendi diyor biri evli ama araniyor diyor bir begeniden yola cikarak.
Bence tencere kapak olmussunuz.
Olur bu is olur, aman dikkat et evliler cillop gibi cocugu "begenerek" elinden almasin he.
Alamaz zaten zor o iş

Eli mi çarptı 😅😅😅
Arkadasımın ona detaylı anlattığını sanmam kendi dertleri var uğraşmaz bile
niye sizin hic eliniz carpmiyor mu instagramda ya da twitterda birinin profiline bakarken yanlislikla tiklamiyor musunuz? benim cok basima geldi.

tamam istediginiz gibi olsun. hanimlar, konu sahibininki cok yakisikli herkesin begenecegi biriymis, ben simdi arkadasinin beynine girdim, kesinlikle adamdan hoslanmis, geceleri yatmadan once adamin fotolarina bakiyormus, o yuzden artik niyetini saklayamamis adamin fotosunu begenmis. kocasiyla da arasi kotu ya zaten, anladiniz herhalde niye begendigini.

saka mi abi bu ahsjshsjshsh hep beraber toplanip bi insan bu hareketi neden yapmis olabilir diye mi dusunucez

Off ilk cümlen çok tanıdık geldi 🤣🤣🤣
Ölecem kıskançlıktan birde meraktan acaba nasıl bişey cocuk sadece uzaktan bakacam dokunmucam 😂
Olduu canım ! Flörtü anında seni de ispikler :KK70: beni beğenio karılar , değerimi bil der hdjdj Kim bilir nasıl bir cılız hxjejdjdjjdjdhdhdhd

Olduu canım ! Flörtü anında seni de ispikler :KK70: beni beğenio karılar , değerimi bil der hdjdj Kim bilir nasıl bir cılız hxjejdjdjjdjdhdhdhd
Versinde instasını görsün bakalım flörtü dürüstçe söylüyor mü söylemiyo mu🤣🤣🤣🤣🤣
Birde ortadan kaybolup konu sahibine “ailevi sorunlarım var” diyo mu demiyo mu 🤣🤣🤣🤣

Versinde instasını görsün bakalım flörtü dürüstçe söylüyor mü söylemiyo mu🤣🤣🤣🤣🤣
Birde ortadan kaybolup konu sahibine “ailevi sorunlarım var” diyo mu demiyo mu 🤣🤣🤣🤣
Nxjejdjdjdje

Ben sana layık değilim :KK70: konu sahibi de bu kez sorunlu ilişkiden başkasını beğenir mi dersin :KK70:

Demek istediğiniz
Ben çok coool biriyle flört ediyorum
Bunu da dürüstlüğü şaibeli bir tanıdık kadın fark etti de
Benimkine mi göz koydu?????
Zannetmiyorum
Öyle olsa bile sizin muhatabınız beğendiğiniz görüştüğünüz adamdır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X