Bana Kizmayin Nolur

canım bence pencereyi aç ve derin bir nefes al:)))

sende kendi açından haklı olabilirsin ama sen ilacı bebek için bırakdın..hazır oldun ve bırakdın...belkide hemen hamile kalman seni korkuttu..ama canım sakın korkma herşey güzel olacak..annenler var kardeşlerin var sana yardımcı olurlarr..derin derin nefes al ve kanepeye uzan ve elini karnına koyy:) onu hisettt gözlerini kapaa ..ve onu kucağında hayal ett:) harika bişidir sanırım...

canım seni anlıyorum belli ki hamile olmanın duygu çatışmasını yasıyorsun..
aslında sende cok ıstıyorsun bır bebeğinin olmasını ama düşüncesi kolay geliyordu belki gerçek olunca bir anda duvara carpmıs gıbı hıssettin..
bu çok normal kendını uzme buna sevınmen gerek..
karnında bır bebeğin var senın kanından ve senın canından olucak.. sana minicik ağzıyla '' anne '' diyecek..
bak insan hamile oldugunu ıcınde bebeğin kıpırdanmaya baslayınca anlıyor..
oğlusum sımdı bana tekmeler atıyor bazen bır oraya bır oraya oynuyor oyle guzelkı bunları hıssetmek.. elini koydugun yerin altında bır bebeğin oldugunu bılmek..
sakın olmaya calıs.. kendını uzme uzulucek bırsey yok bu bir bebek..
sana ait masum ve minicik..

:1shok::1shok::1shok:
aklını başına topla :mymeka:
nasılda istiyordun bu bebeği şimdide aldırmakdan bahsediyorsun..:bbo:
lütfen canım sakin ol ve bebeğine sarıl..
bebeğini kucağına aldığın zaman böyle düşündüğün için üzüleceksin..
sakın bir delilik yapma..senağlamasenağlamaneolur güzelimmm

haklısınız hep,n,z yerden göge kadar haklısınız o benden biri sevdiğimden .inanın onu çok seviyorum karnımı tutuyorum ultrason resimlerini aynaya koyuyorum hep gözümün önünde olsun diye. bunları düşünmem için inanınki birşey yaşamadım yani kötü bi gün değildi

Bencedepresyona girmişsin sen ama bu fikrin değişir hormonların değiştiği için duyguların karmaşıklaşmış korkmuşsun belki ama şu bir gerçekki eğer duyguların böyle kolay etkileniyorsa eğer aldırırsan bu seni çok daha kötü etkileyecekdir ve pişman olma ihtimalin ben naapdım deme ihtimalin yüksek.Dediğim gibi bir duygu karmaşasıdır bu ilk üç ayı atlattıkdan sonra geçer helede bebeğin tekmelerini hissettikden sonra zaten sevmemen pişman olman mümkün değil.

canım senin şu geçirdiğin evreyi herkes geçiriyor. her haile yaşıyor bu düşünceyi bunları düşünmen normal. ki bunu düşündüren birazda hamileliğin verdiği duygusallıktan.
inan bana biraz zaman geçsin ve kalp atışlarını duy herşey değişecek. artık bebeğine alış veriş yapmaya başlayacaksın bitanem.
ve şunu unutma hamile kalma konusunda bir daha bu kadar şanslı olamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

yazdıklarına aynen katılıyorum allahın vermiş olduğu bir canı aldırmak nasıl aklından geçirebiliyorsun hamile olmak için senelerce bekleyen var dünya para harcayanlar var bence iyi düşün geri dönülmez bir hata yapabilirsin

iyi düşünün ama eğer çok ama çok önemli bir probleminiz yoksa sakın aldırmayın o sevdiğiniz insanında bir parçası bunuda düşünün umarım kendiniz için en hayırlı kararı veririsiniz..

canım senin hislerini anlıyorum. bu senin elinde olan bişey değil o yüzden kendini suçlu hissetme. nadiren de olsa bazıları anne olduktan sonra çocuğunu görmek bile istemiyo bunları da okuyor duyuyoruz. bence profesyonel bi destek alsan senin açından iyi olur. kendini hazır hissetmemen paniğe kapılman çok normal. birçok insan bebek için çırpınıyo diye senin de kendini mutlu olmaya şartlaman yanlış. kendini anlamalı duygularını çözümlemeli ve sağlıklı bir karar vermelisin. bu Allah'ın bi mucizesi ama herşey insanlar için. aslına bakarsan seninki bana göre sadece paniklemenin getirdiği hisler. ultrason fotoğraflarını gözümün önünde tutuyorum onu çok seviyorum demişsin. şu anda herşeyin senin için çok karışık olması çok doğal. o yüzden çok iyi düşünüp, tercih edersen profesyonel destek alarak kendin, bebeğin ve ailen için en iyi kararı vermeni umarım. inşallah doğru kararı verirsin canım, hiç pişmanlık yaşamamak için uğraş. keşke demek çok kötü çünkü, keşke doğurmasaydım da deme keşke doğursaydım da. geri dönüşü olmayacak bi karar çünkü. aldığın karar sana mutluluk getirsin inşallah. sevgiler

eylulcuum yazini okurken kendimi zor tuttum
Insan demkki beklemeden umut etmeden hamile kalinca ne yapacaginida sasiriyor bu bi surec bile olsa okudugumda kanim dondu gozlerim doldu insan yavrusuna nasil kiyar kabullenemiyorum hic bi sey yeterli sebep degildir kurtaj icin, bu ayin sonunda tam 1 yilimi dolduruyorum neler umut ediyorum agliyorum her ay husran her ay hersey sil bastan basliyor bence hamilelik Allah'in bi lutfudur O istemis ve sana bi melek gondermis Allah'a karsi gelip yok ben senin hediyeni istemiyorum mu diyeceksin, burda o kadar cok kadin var ki goz yaslari icinde Allah'a yalvaran dua eden demek ki emek harcamadan elde edilen sey ne olursa olsun evlat da olsa vazgecmek kolay oluyor Allah korusun
kirici olduysam ozurdilerim ama suan bile bogazim dugumleniyor

Offf offff !!! Bir ""Kurtaj"" Kötü Kazenlafi daha cildircam vallaha Bu sitede gittikce bu igrendigim laftan soz ediliyor ve cok cok kiziyorum !!!

gec aynanin karsina ve kendine iyi bak!!! benim ne sorunum varsa, ne engellim varsa OLSUN bunlar bebegimin sorunu degil DE !! Onun da yasamaya hakki var DE !! ona kiyamam DE !! o benim canim DE !!

hepsi psikolijiktir bence canim, hepsi gecicektir! hep guzel seyleri dusun: onun dunyaya gelisini, kucagina alip koklamani, emzirmeni, buyuyunce sana anne deyisini, yurumeye basladigini, yaramazliklarini ..........

BENCE BUNLAR YASANMAYA DEGER, HERSEYE DEGER !!! ANNE OLMAYA DEGER !! Kafan karismasin ve bebisine sahip cik !!

kendine iyi bak, her sey gonlunce olsun !!

ben okurkuen kanım dondu ne diyebilirim ki.:1shok:istiyorduk bebegi diyosun hemde aldırmak istiyorum diyorsun.senin eşin nerde bu arada.onun haberi vardır umarım.beraber karar vermelisiniz kesinlikle.ama aldırmaman gerektigini bende dahil herkes söyledi.ama tabi son karar senin.bende kıyma o masum miniğe.su an sen bunları düşünürken o karnında üzülüyodur umarım annem beni istemiyo diyeesenağlama.bende hamileyim ve ona zarar gelmesinden cok korkuyorum.neden böyle bir hisse kapıldın hala anlayamadım.gercekten arkadasın dedigi gibi her ne olursa olsun emek vermeden kazandıgın birşeyi kaybederken düşünmüyosun bile.bence çok yanlıs düşünüyosun arkadasım.ama saglıklı düşündügünü zannetmiyorum.allah yardımcın olsun.ama mutlaka eşine danış

arkadaşlar yazılarınız için çok teşekkür ederim eşimin durumdan haberi yok tabii. ama yazılarınız güç verdi bebeği olmayanları okudukça lanet ettim kendime.

arkadaşlar yazılarınız için çok teşekkür ederim eşimin durumdan haberi yok tabii. ama yazılarınız güç verdi bebeği olmayanları okudukça lanet ettim kendime.

o zaman canım aklını basına topla ve iyi dğşğn tasın.allah yardımcın olsun.başka da diycek bişey yokyasakkelime

Arkadaşım senin 1 çocuğun var mı yok mu? Profilinde var yazıyor ancak burada yazdıklarından yokmuş gibi bir izlenim ortaya çıkıyor. Eğer varsa bu duyguyu yaşamış bir olarak bebeğine kıymaman yani aklından bile geçirmemen gerekiyor. yoksa da oraya neden öyle yazdın? ilginç geldi.

off..
walla sinir oluyorum artık böyle şeyleri okumaktan,duymaktan..
ortada hiç bir sorun yokken bir insan bunu aklından geçirebiliyorsa bu sadece şımarıklıktır.
bu iş için çok uğraşanları bile bi kenara bıraksak,
böyle bir hakkı yok yani kimsenin..
istemiyorsanız dikkat edeceksiniz.
bunun milyon tane yolu var.
sonra gelip de kimse buraya,bana kızmayın da,ben kürtaj düşünüyorum da vs başlık açmasın.
cinlerirm tepeme çıkıyor walla...

canım senin bebeiş varmı,??:uhm:

Canim Bu Durumun Bence Tamamem Gebelik Te Hormonlarinin Değişmesiyse Alalkali şuan Ilkez Hamile Kaliyosun Ve Doğal Olarak şaşkinlik Içerisindesin
Bence Sen Bebeği Aldirmak Falan Istemiyosun şuan Yanlizca Biraz Duygularin Karişik Okadar .1-2 Ay Sonra Zaten Durumunu Alişirsin Canim Bak Ozamanda Iyi Ki Aldirmamişim Dersin.
Hele Birde Ultrasonda Hareketlerini Görünce Yavrunun Bu Sever Iyice Yelkenleri Suya Veririsin. şimdi O Saçma Sapan Sitelerde Dolanmayi Birak Ve Hamileliğin Derhal Konsantre Olmaya çaliş Bitanem Bebeğinin Gelişimiyle Ilgili şeyler Oku Ve Arraştir. Bu Arada Kaç Ayliksin.

Son düzenleme:
ya arkadasım bu nasıl bı dusunce!! sakın bole bısı yapma sonra nasıl hesap vereceksın o bebege ne dıyeceksın yapma arkadasımm sakın yapma yazıkk onaa....Kötü KazenKötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…