Bana Kizmayin Nolur

:a015::a015::a015: KIYABİLİRMİYİMMM???? NİYE BÖYLEYİMM?? BÖYLE OLMAMI GEREKTİRECEK BİR NEDEN YOK BEN APTALIM HERKES BULMAK İÇİN CAN ATARKEN BULDUM BUNUYORUM.. YAZIN ÇOK AĞLATTI BENİ

BENİDE AĞLATTIN YAAAAAA :çok üzgünüm:

ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN..O DUYGUYU ÇOK GÜZEL İFADE ETTİN..BENDE SABIRLA BEKLİYORUM....RABBİM İSTEYEN HERKESE MELEKLERİNİ GÖNDERSİN...
ALLAHIM BEBİŞİNİ SAĞLIKLA KUCAĞINA VERMEK NASİB ETSİN.Şeniz.

Allah sana evladını bağışlasın..
o güzel kokusunu ruyalarındakı gibi doya doya çek içine inşallah..
yazından cok duygulandım.. senın duygularındı sanırım benım duygulanmamı saglayan..
Allah herkese sağlıklı, sıhhatli, hayırlı, salih evlatlar nasip etsin..
Acı gunlerını göstermesin inşallah canım benim..

sevo ben kızarım abi kusura bakma..
seni yatırıp bir güzel dövmeli,delirme:mymeka:
sen içini ferah tutacaksın..ne gelişmemesi ne sorunu Allah aşkına.o çocuğu aldırmak için hiç bir bahanen yok senin..aldırırsan da daha bana bir şey deme.çok ciddiyim.:mymeka:

:a015::a015::a015: KIYABİLİRMİYİMMM???? NİYE BÖYLEYİMM?? BÖYLE OLMAMI GEREKTİRECEK BİR NEDEN YOK BEN APTALIM HERKES BULMAK İÇİN CAN ATARKEN BULDUM BUNUYORUM.. YAZIN ÇOK AĞLATTI BENİ

umarım fikrin değişir arkadaşım..gerçekten annelik yaşanası bir duygu..

canim bence yapma ilk baslarda bende oyle duyguya kpilmistim cunku erken diye dusundum ama isteyerekte yaptim san bisey soyleyeyimmi bebegini gordugunde belli aylarda kalp atisini duydugunda hersey degisecek onu hisettiginde bile ben suan 3 haftalik bebegim ve annelik duygusu cok guzel biseymis onu koklamak varligini bilmek ve benim bebegim erken dogdu ne kadar uzuldum hastanelerde kalinca suan iyki yapmism diyorum allahiam sukurler olsun annelik duygusunu yasatti bak sana bir soz daha ne kadar cok insan istiyor ama bebek sahibi olamiyor oturup sukretmelisin o durumda degilsin iyi dusun saglicakla kal

eylülüm bitirdin beni ya...söylenecek söz kalmamış bence..
sevocan canım bence ona bir şans ver, yaşaması için bir şans sadece pişman olmayacaksın..
o ilk kıpırtılarını hissettiğinde dünyalar senin olacak..
bende bugün bebişlerimin kıpırtılarını hareketlerini gördüm gerçekten onların benim, evliliğimin, aşkımın bir parçası olduklarını bilmek bizi de eşimle çok duygulandırdı sabah sabah....
inan tüm bu karamsar düşünceler geçici yerini kocaman bir mutluluk alacak emin ol.....

BİR BEBEĞİN ANNESİNE MEKTUBU
15/2/2008 ·

5 ekim:bugün var edildim.burdayım.varım.müthiş bir duygu bu.varolduğumu henüz annem ve babam bilmiyo.bir elmaçekirdeğinden bile küçüğüm.ama nede olsa ben benim.varım ya bu bana yeter.henüz bedenim belli belirsiz.yüzüm yok ama varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum.bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim.....
19 ekim:biraz uyudum.kımıldamam mümkün değil.annem henüz farkında değil ama ben onun kanıyla besleniyorum.beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissdebilyorum.annem beni çok sevicek.annem için üzl bir sürpriz olacağm......
23 ekim:hiç görmediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı.dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum.doğumumdan 1yıl sonrabu elin dokunduğu yerlerde tebessüm açacak güleceğim.dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek.herlde önce "anne" diyeceğim.anne duyuormusun beni?seninle konuşacağım sana güleceğim.......
27 ekim:bugün pek mutluyum.içimde tatlı birkıpırtı başladı.artık bir kalbim var.kalbim atmaya başladı.hayatım boyunca böyle atıp durucak.sevgilerle dolduracağım kalbimi.tıpkı anneminki gibi....annemde bedeninde iki kalbin birden attığını bilseydine kadar sevinirdi.duyuyormusun anne?
2 kasım:hergün birazdaha büyüyorum.kollarım ve bacaklarımda biçimlenmeye başladıhele bi büyüsün kollarım bak nasıl kucaklayacağım seni annecim
12 kasım:ah evet! bunlar,bunlar ne kadar sevimli şeyler.aman allahım parmaklarımda çıkmaya başladıbunlarla çiçek toplayacağım.annemin elini tutacağım.anneciğim ordamısın.ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum...
20 kasımh nihayet annem doktora gitti.burada olduğumu öğrendi.seviniyormusun annecim seneye kalmaz kollarında olcağım.
25 kasım:artık babmda burda olduğumu biliyor.fakat henüz kız olduğumun farkında değiller.onlara sürpriz yapacağım.
10 aralık:bugün yüzüm tamamlandı.artık iki güzel gözüm bir küçük burnum,dudaklarım ve yanağım var.anneme benziyorum galiba.
13 aralık:artık çevremie bakabilyorum etrafım karanlık ama olsun yinede mutluyum yaşıyorum ve varımm kısa bir süre sonra gün ışığını görebileceğim.annecim babacım sizin yüzünüzüde göreceğim.tanışacağız mutlu olacağız.güleceğiz
24 aralık:kulaklarım daha iyi duyuyor artık.annecim senin kalbinin seslerini duyuyorum.benim kalbimin atışlarını sende duyabiliyormusun.hatta sesini bile duyabiliyorum.sesin ne kadar tatlı.hiç duymadığım bir ses bu güzel ve sağlıklı bir kız olacağım.kollarında uyacağım .yüzüne bakacağım o tatlı sesini dinleyeceğim.benim i.im ninnide söyleyecekmisin anne.sende beni özlüyorsundur mutlaka.beni koklayacaksın çok seveceksin değilmi?
28 aralık:anne burada bir şeyler oluyor.doktor abla neden mutsuz bakıyor böyle.sen acı çekiyor gibisin.kalp seslerin değişti....sustun....neden benimle konuşmuyorsun anne? anne yüzümde soğuk birşey hissediyorum .anne yüzümü parçalıyorlar.anne bir şey yap.anne kolumu çekiyorlar anne.canım yanıyor anne ...anne ayaklarımı parçalıyor bu şey anne.beni sana bağlayan damarı kopardılar anne...anne kalbimi parçalıyorlar.anneciğim anne anne ahhh ahhh!!!

kürtajınız tamamlandı hanımefendi.geçmiş olsun!!!!!!

Son düzenleme:

allah beni kahretsin

Sevo, inan şu anda ne olduğunun, içinde nasıl bir dünya olduğunun farkında değilsin. O yüzden ortada hiçbir sebep bile yokken bunu ona yapma. Olabilir, bu duyguları da yaşaman normaldir ama hiç olmazsa kürtajı düşünmeden önce bir psikoloğa git. O senin anlamlandıramadığın duygularının altında yatan nedenleri sana gösterebilir ve bebeğin hayata dönebilir.

Şu an kendini hamile gibi bile hissetmiyorsun eminim. Ama birkaç ay sabret. 8. haftanda doktora onun kalp atışlarını duymak istediğini söyle. O zaman bile bu düşüncenden vazgeçeceksin. Belki hazır olmayabilirsin ama hamilelik 9 ay. Bebeğin fiziksel gelişiminin yanı sıra sen de ruhsal olarak gelişiyorsun. Anne gibi hissetmeye başlıyorsun kendini. Ben de takii kızımın ilk hareketlerini duymadan önceye kadar kendimi hiç anne olacakmış gibi düşünmüyordum, bugünse onun rahat etmesi için elimden geleni yapıyorum, kılına zarar gelmesini istemiyorum. Birçok şeyi feda ederim onun için...

Eylül gerçekten beni de çok duygulandırdın. Allah kızını, miniğini kucağına versin ve mutluluktan dökülsün bu kez yaşların...

sevocan,
bence kürtajı düşünmek yerine bir psikoloğa görün.sanırım hormonlarındaki değişme seni etkilemiş.kendine kızma sakin düşün ve bir uzmanın yardımını al kesinlikle.arkadaşların dediklerine ben de katılıyorum.bir arkadaşım tıp fakültesinin psikiyatri kliniğinde çalışıyordu.orda yeni doğum yapmış iki genç kadın vardı.doğurduktan sonra bebeklerini görmeyi,bakmayı istememişler.hatta itip zarar vermeye kalkmışlar.tedavi altına alınmışlardı ve hastanede yatıyorlardı.yaptıklarını ise hatırlamıyolardı.yani belki bu da o şekil bir rahatsızlıktır,aksini düşünemiyorum.kürtajı düşüneceğin yerine bir hamile olarak şükretmeyi ve allahın o mucizeden birer adette bize göndermesi için bize dua etmeyi düşünmelisin.sağlıcakla ve cennet kokulunla kal

canım seni anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum ve hakda vermiyorummm..
Bence sen bencilce davranıyorsun ve sadece kendi hislerini düşünüyorsun..
Bu allahın bir mucizesi..Bu kadar arkadaşımız içlerinde bende bir bebeğimiz olsun diye gece gündüz dualar ediyoruz maddi manevi sıkıntılara giriyoruz..Allahım sana bunu lutfetmiş.Bence değerini bil.
Hem dinimizcede çok günah..
Şimdi nette nasıl aldırabilirim diye dolaşıp duracağına bence evladını düşün..Doğduğundaki ilk anı hiçmi hayal etmiyosunn..
Acaba diyorum doğmuş olsaydı onu öldürmeyi düşünebilirmiydin.Bence çok çok iyi düşün derim.
Söylediklerim sakın ağır gelmesin canım sadece kendi düşüncelerimi anlatmaya çalıştımm

belki çok üstüne geldik.ama bir düşün belki bebişin yaşasa çok güzel günler yaşayacak.senin en büyük dayanağın olacak.ve bu karar onun tamamen iradesi dışında.yaşam hakkını onun elinden almaya kimseenin hakkı yok.Allah ın lütfu bence o.sahip çık olurmu.

ağlıyorumm o kadar haklısınızki belki bu bir geçiş süreci

bence de geçiş süreci,şimdi tedirginsin.sağlılklı olacak mı,kucağıma alabilecekmiyim endişelerini taşıyorsun.bu kadar gerginlik de seni korkutup bu olaydan kaçmana sebep olmuş.ama bir gün öleceğiz diye intihar mı edelim.bence biraz sakinleş.allaha dua et.kendini kızma eminim bu tür şeyleri düşünen tek kadın sen değilsindir.ama sen bunları bize yazarak hem cesur olduğunu gösterdin.hem de bilinç altından bizim seni durdurmak isteyeceğimizi bildiğin için bunu yazdın.yani sen bu bebeği farkında olmasan da istiyorsun.

kusura bakma arkadaşımm daha geçen gün kutladık seni ama şuanda kızıyorum... rabbim öle hemencecik verincede böle oluyo demekki bizler yanıp tutuşuyoruz bu 2. kişi böyle gördüğüm ilk ayında hamile kalıpta aldırmak isteyen.. bu çocuk oyuncağı değilki can bu cann.. hamileliğe hazır değilsen yapmayacaktınn....tamam hormonlar falan filan ama eğer hamile kalacak yaşa geldiysen çocuk yapmayı nasıl biliyosan kendi kendine mukayet olmayı, psikolojini düzeltmeyi yada psikoloktan yardım almayıda bileceksin

umarım vazgeçersinn

Ben Soylediklerinden Hiçbirsey Anlamadim Neden Aldirmak Istiyorsun Geniş Bir Açiklama Yazmamişsin... Ha Bide Sunu Unutma Ha Bir Insani Oldurmuşsun Ha O Bebeği öldürmüşsün Ayni şey Eğer Katil Olmayi Göze Aliyorsan Aldir öldür Bebeğini...

daha geçen gün sevocanınız hamileeeeeeeeeeee diye başlık açmıştın şimdi ne oldu bence bugün birşeyler olmuş ve sen moralin bozuk olduğu için böyle yapıyorsun kendinle başbaşa kal düşün gerçekten kıyabilirmisin yavruna eğer aldırmaya karar verirsen bize yazma bari bu en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…