Bana hep eğitimi benden düşük birileriyle tanıştırmaya çalışıyolar

ya arkadaşım cidden konuyu çok fazla abarttığının farkındamısın
orda sana söylenen şey kinayeydi senin kinayeyi anlamanı beklemiyorum
konu başlığında yaptığın anlatım bozukluğundan ötürü
türkçen pek iyi değil sanırım
hüzün yılı kusura bakma senin adına konuşuyorum ama
cidden yazmadan edemedim
yazdıkların çelişiyor ayrıca kimse sana hakaret etmiyor
konunun kapatılmasını istemiyorsan biraz sakin
sakin ol...

Kompleks çok kötü bir duygudur arkadaşlar.Yer bitirir insanı sengözlerimebaksanab

İşt cevap buuuuuuu

niye mi zoruma gitti lisans mezunu rastgele birine layık bile olmadığımı söyledin anlayamıyomusun niye zoruma gittiğini. söylediğinden haberin yok mu senin.
ben de canım senin üniversite okumamamanın içinde ne yaralar açtığını gördüm de söyledim . inşallah hayalindeki eğitimi gerçekleştirirsin. böylece lisans mezunlarını o kadar gözünde büyütmezsin becerikiszlere de layık olup olamadıklarını anlarsın

eşim lise ,ben üni. mezunuyum.eşim denizci astsby ,ben evde oturuyorum :))
kendi dengini istemekte haklısın tabii ama bazen bunları görmüyor insan.ufak şeyler bazen sorun olmuyor.insan sevdikten sonra görmüyor.bizim aramızda çok fark yok ama senin açından sen nasıl istiyorsan o şekilde çevrene belirt.

nesrin
o diplomaya kağıt parçası demeyelim o kadar da değil.
onu elde edebilmek için,ne uykusuz geceler geçirdik ,ne emekler sarfettik..
sabahlara kadar ders çalıştık. onu elde edebilmek o kadar kolay değildi.senelerimizi verdik. o yüzden bizim için,o bir kağıt parçası değil...

1. sen kendı agzınla becerıksız oldugunu soyledın
2. sen kendınden dusuk sevıyelı ınsanları begenmıyorsun ama bırılerı sana cıkıpta senı senden yuksek sevıyede bırılerıyle yakıstıramayınca zoruna gıdıyor
ıstersen artık uzatma kendını pasıf duruma dusuruyorsun yazdıkların bırbırını tutmuyorkaydirigubbakcemile

senin türkçen çok güzel ve zekan süper öyle mi kendini bu kadar üstün gördüğüne göre bi kaç kitap yazdın galiba. burdaki hakareti göremecek kadar türkçeyi anlamadığın belli

arkadasım burda biz ona sen illakı sunu sec demıyoruz ki.. tabıkı herksısn krıterleri olacak..
buraya bir konu acılmıs isteyen istedigi yorumu yapabilir olumlu yada olumsuz.. ama konuyu acan arkadasımız bunları bilerek bu konuyu actı zaten..

haa bu arada konu lise-lisans arasındakı gergınlıgıde , konu sahıbı arkadas baslattı...
önce kendine ''becerıksızım'' dedi, sonra baska bi arkadası hedef alarak aslında onunla aynı fıkırde olmayanlara '' kızım sana soyluyorum , gelınım sen anla'' ifadesınde herkese hakaret etti..
hala dahada dıyor sen bana sunu dedın bunu dedın yahuuu insan kendı yazdıgını bılmezmı hem hakaret, hem iftira...
zeytinyagı gibi uste çıkıyor !!!

huzun_yılı arkadasımızı burda goruyorum sanmayınkı yakın arkadasım.. hayır değil ama burada konu sahıbı haksızlık yapıyor...
kendıde konusundan dolayı işin içinden çıkamadı ..
hayyydii bu sefer '' sen bana bunu dedın sunu dedın'' konu zaten saptı saptıgı kadar..
ama bunu bizler değil kendı başlattı...

ben yukarıda bütün düşüncelerimi yazdım okursan anlarsın bi daha yazmıycam. beni kırdığını sen de biliyosun.

Arkadaşlar gerçekten üzüldüğümü söylemek istiyorum.:1closedeyes:
Neler oluyo ya ,şimdi de eğitim seviyelerimizi mi tartışacağız ya da kim kime layık onu mu tartışacağız.
1-Konu sahibi arkadaşım çoğu kişi seni yanlış anlamış ve küçümsediğini düşünmüş belli ki,burda bi düzeltme yapabilirsin.
Konun iyice dağılmış başka yerlere gitmiş.Herkes sana yardımcı olmak için zaman ayırıp yazı yazıyor bunun farkına varmalısın diye düşünüyorum.
2-Diğer arkadaşlarıma söylüyorum,herkesin ne demek istediği anlaşılmıştır canlarım.İsterseniz diğer sıkıntısı olan arkadaşlara yazalım,bizden yorum bekleyenler var burada.

Kimse kimseyi kırmasın !!! Lisans mezunu ,lise mezunu veya ortaokul mezunu hiç farketmez ,hepimiz burada bu güzel yorumları yapabildiğimiz için gayet de akıllı ve sağduyuluyuz ya önemli olan bu değil mi???
:enbuyukkk:

tabii ki canım orası öyle..bende çok uğraştım ..kağıt parçası demekle sadece ,evlilik için önemsiz bir ayrıntı demek istemiştim..o kadar..yoksa kıymetli tabiiki

başka arkadaşlara bişey demedim hüzün yılı beni beğenmiyo. bana haksızlık yapılıyo ben sanki berbat bi insanım da lisans mezunlarını hak etmiyorum diye yazıyo.ve lisans mezunları en iyiyi hak eden ulaşılmaz insanlar gibi yazmış

senin türkçen çok güzel ve zekan süper öyle mi kendini bu kadar üstün gördüğüne göre bi kaç kitap yazdın galiba. burdaki hakareti göremecek kadar türkçeyi anlamadığın belli

arkadaşım saldırma çok rica ediyorum
yorumlarını daha makul yap
tükçemin güzel olduğunu varsayalım bu benim zekamın süper olduğunu anlamına gelmez bu bir
ikincisi evet konu başlığını her okuduğumda gülüyorum bunu sen istedin sen bana saldırırsan bende gerekeni yaparım bak canım bana değil beni yükleme kimi diye sorduğun zaman bana diye cevap olmaz beni diye cevap vermen lazım bu iki
özne yüklem uyuşmazlığı diyoruz biz buna
ayrıca sana yapılan yorumda neyden bahsedildiğini bile anlamıyorsun sen kendin diyorsun beceriksizim diye sonrada kalkmış vay efendim niye bunu dedin
türkçe çok kapsamlı bir dildir nereye çekersen oraya gider
lafını seçte konuş bunlara maruz kalmak istemiyorsan

en az üniverste mezunu olacak diyom cevap insan okula gitmeden de kendini yetiştirebilirmiş.
çatamıyom ki bebişim beceriksizim ben :)

sinem sakin ol yaw biz öyle bişey demedik ama erkek kadından daha eğititimli ya da eşit olmalı diye düşünüyorum. erkekler bu sefer ilerde sorun yapabilirler bunu diye düşünüyorum a.s.

ee şimdi sen senden düşük eğitimli birisini istemiyorsun ama senden yüksek eğitimli birisi seninle olabilir..aslında kendi düşüncene göre bu cümleyi yazmaman gerekirdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…