Bana hep eğitimi benden düşük birileriyle tanıştırmaya çalışıyolar

hüzün yılı sensin kusurlu. belli ne kadar kültürlü olduğun bana yaptığın hakaretlerden. haddini bilmediğinden belli

halaret degıl elestırı yaptım madem kaldıramayacaksın elestırılerı o zaman konuda açmayacaksın herkez fıkrını soylemekte özgur

be kadar cahil oldugunu bu yazdıgın bellı etmıs
daha oncede soylemıstım önce kendı kusurlarını gör mıllete kendını rezıl ettırme dıye ama malesef hersey ordata

herşey ortada senin ne kadar hadsiz olduğun biri komplexli olduğun belli. ben kalbime söz geçirmekte beceriksizim dedim.sen bana diyosun ki kusurlu birisin ve lisans mezunu herhangi birine bile layık değilsin. daha önce de yazdım lisans mezunlarını gözünde çok büyütmüşsün. yazık rezil olan ve yazdıklarımı anlamayan da sensin.

hayır alakası yok ben kalbime uyup mantıksız ilişkiler kurduğum için beceriksizim dedim hüzün yılı diyo ki ben lisans mezunu birine layık değilmişim.burda lisans mezunlarını o kadar gözünde büyütüyo ki.

bak arkadasım bu senın yazdığın..
sanat kullanıcısından alıntı
ben gidip en olmadık kişiyi bulurum kendim bulsam o kadar beceriksiizm ki anlatamam.
aslında annem babam bulsa iyice inceleseler tamam bunla evlen deseler beni yormasalar çok memnun olurum

buda huzun_yılının...
ben demıstım ıllakı senınde kusurların vardır dıye!
demkkı becerıksız oldugun ıcın arkadasların sana bırılerını buluyorlar
ayrıca bulduklarının sevıyelerının senden dusuk oldugunu soylemıstın
tabıkıde öyle olmalı becerıksız bır ınsanla lısans yapmıs bır ınsanın evlenmesı saçma olurdu zaten davul bıle dengı dengıne oyle degılmı

bence sen bu arkadasımızı yanlış anlamıssın ..
yani diyorkı burda seviyeleri dusuk die istemıyorsun ozaman tmm ama bu tek taraflı değil sonucta demek sende becerıksızsın diyor.. ( bu becerıksız lafını kendının soyledıgınıde unutma lutfen)

nedense sen bu arkadaşı hedef yapmıssın... sonra senın hakaretlerının ardı arkası kesılmedi hem diger arkadaslara yonelıkte bu hakaretlet devam etti...

lütfen soylermısın hangi uniden mezunsun.. böolumun nedir...
arkadasların senın zengın oldugunu (muhendıssın yaa) hangi firmada çalıştıgınıda yazda bi zahmet bizde ona gore yorum yapalım??

son olarak burada konu açmıssın eyvallah.. muhendissin çok güzeell...
ama burda asıl lise ve dengi okullardan mezun olan hanımlarımız değil sen Komlekslisin canım..

Ben 5 sene üniversite okudum ve bitirdim ardindan bununlada yetinmeyip iki senede baska bir bölümde okudum onuda bitirmeme 2 sömstr var..
Esim ise mali müsavirligi bitirmis pesinden bilgisar mühendisligini bitirmis..Simdi cok güzel bir ise sahip..

Biz neden anlasiyoruz esimle?
Cünkü dünya görüsümüz hemen hemen birbirine yakin ve aramizda catisma yok,her konuda bilgi sahibi olmamiz tartismamizi engelliyor..
Yani ne o beni konularda egitiyor nede ben onu egitiyorum...

Ama su varki dünya görüsü bana uyuyorsa ve her konuda kendini gelistirmisse,illa bana uyacak diye bir zorunluluk yoktur,okul vs bitirmesini sorun yapmam..

sanat kullanıcısından alıntı
ben gidip en olmadık kişiyi bulurum kendim bulsam o kadar beceriksiizm ki anlatamam.
aslında annem babam bulsa iyice inceleseler tamam bunla evlen deseler beni yormasalar çok memnun olurum

ya ben bu cümleleri anlayamadım..gidip en olmaz kişiyi bulurum diyorsun,buradada beni benden az okumuş kişi ile tanıştırmak istiyorlar ama ben istemiyorum diyorsun..sonuçta Allah sana akıl fikir vermiş..2. durum için yorum yapıyorsun ve az okumuş kişiyi istemiyorsun da ,iş senin birisini bulmana ve onun senin için uygun olup olmayacağına karar vermeye gelince mi en olmaz kişiyi buluyorsun ,bu konuda yorum yapamıyorsun..anne baban birisine tamam dese, sende o kişi ile anlaşabilecekmisin? seni ancak en iyi sen bilirsin..annen baban değil ki..

istersen ilk mesajından itibaren konunu oku arkadaşım... insanları beğenmeyen hatta ve hatta görmeden reddeden sensin...sorması ayıp bulunmayan bir kumaştan mı cinsin?

artı burdaki arkadaşlar sırf mesleği iyi diye lisans mezunu birine evet diyceğimimi sanıyolar. hem aşk hem mantık hem de dini inanç arıyorum daha çok ararım heralde

ha şunu bileydin
var mı şu saydıklarını bir arada toplayacak biri
beklentilerini bu kadar yüksek tutarsan çok beklersin dediğin gibi

daha önce de dedim kişiliğine ve gelirine güvendikleri kişileri söylüyolar onlar da iyi insandır heralde. elin evladına kötü diyemem. uyum sağmak işte bunu düşünüyorum. hem aşk hem mantık olsun istiyorum aşık olunca gözüm hiçbişey görmediği için mantığa bakmıyorum aşk bitince de elinde hiç bişey kalmıyo

haklısın. şimdi gördüm. kendi demiş.
özür diliyorum,hem senden hemde hüzün yıılından...

hüzün yılı yanlışımı bilirim ve gerektiğinde özür dilemeyi de bilirim. dikkat edersen özrümüde senden diledim. daha ne istiyorsun. gidip kendimi öldüreyim mi..:kahve:

Kızlar yapmayın nolur yaa..kendi dengimi istiyorum gibisinden bi konuda bile ipin ucunu kaçırıyoruz..kadın ben mühendisim ve eşim en az benim kadar tahsilli olmalı ama niye daha az tahsillileri çıkarıyolar karşıma diye dert yanmış..demekki sanatçım çevrene tam olarak anlatmamışsın kriterlerini..daha detaylı konuşman lazım arkadaş çevrenle bu konuyu..en azından ne istediğini biliyosun..hakaret etmeyin birbirinize..ne gerek varki..dimi ama?

mühendis zengin olmuyo şekerim maalesef. okumak para etmiyo ben zengin değilim. tanıştırmak istedikleri kişiler zengin

daha önce de dedim kişiliğine ve gelirine güvendikleri kişileri söylüyolar onlar da iyi insandır heralde. elin evladına kötü diyemem. uyum sağmak işte bunu düşünüyorum.

vallahi merakımdan soruyorum
acaba tanımadığın insanların sana uyum sağlamayacağını nasıl anladın
görmeden paket ettiğin insanlarla anlaşamayacağını düşündüren şey
diplomasıdır de sende kurtul bizde...

bir insan egitimiyle adam olmaz. benim cevremde yuksek egitimli cok adam var ama hic birinede adam demem. aralarinda avokat, ögretmen ve coguda doktor. ona adam diyecegim adamlar az egitimli. bu benim cevrem. yanlis yaptigin sey onlari tanimadan onlari redetmen. dedigim gibi egitim adami adam etmez.

hüzün yılına bak ya hem beni aşağıladı hem de millet ondan özür diledi.

X