Bana dizi onerin!!!

Hifsiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2007
103
2
Kizlar dizi bulamiyorum.:çok üzgünüm:bana guzel bir dizi onere bilir misiniz ? ve hangi kanalda saat kacta. komedi de olur romantikde hic farketmez. lutfen kizlar cok bunaliyom gecelerisenağlamasenağlamasenağlama

evet onu ben de goruyorum ama baska biseyler var mi son agayi ve eceyi goruyorum su aralar ama degisik biseyler bilen varsa yazsin lutfen:)))

lost çok güsel ama o artık sıradanlaştı bi arkadaşım elif demişti ama izlemedim deneyebilirsin

ben sana DOLU DIZGIN YILLAR'i tavsiye ediyorum, degisik bir dizi (atv )gamyoncuiremsu..
ELIFde güzel (atv) dünkü bölümü harikaydi..:a015:
KÜCÜK KADINLAR da cok güzel bir dizi, mutlaka izle (kanal d)kaydirigubbakcemile2
Komedi olarakta BENIM ANNEM BIR MELEK (atv) tavsiye ederim..sırnaşık şey

kanald de cesaretin varmı aşka tavsiye ederim. benim çok hoşuma gidiyor.sanırım çarşamba günleri oynuyor.

su dizileri bana baskalari da soylemisti...asagi yukari konulari ne?nasil bisiy.Cok sey mi istiyom ? :Saruboceq: ama sadece bi cumle yeter

DOLU DIZGIN YILAR : Genc bir cocugu (19 yasinda) ailesi yasami hayati ciddiye almasi icin ciftlige gönderiyor.. orada yasadiklari anlatiliyor.. hem eglenceli, hemde ögretici.. askta var biraz..
ELIF : bir ask dizisi denilebilir.. dizideki elif sevdigi adamdan vazgeciyor yani, sevdigi adamin eski sevigilisi hamile kalinca, elif onu sevmedigini söylüyor. büyük bir fedarkarlik yani....
KÜCÜK KADINLAR: 5 tane kiz annesi babasini kaybediyorlar ve hayatlarini böyle sürdürmeye calisiyorlar..yanliz onlarin en kücük kardesini, halalari elinden aliyor..
BENIM ANNEM BIR MELEK: bir komedi dizisi, gelin kaynana catismasi ama cok hos bir dizi..
hepside birbirinden güzel diziler, umarim yeterli olmustur..a.s.

evet guzele benziyolar sagolasin:lepi:

pazar günü kanal D de Dügün şarkıcısı var. bende onu seyrediyorumm güzel bir dizi bence izlemeni öneririm.

Talih Kuşu dizisi
Şehrin mütevazi bir semtinde yaşayan Cansu, babaannesi Döndü Hatun, annesi Gülseren ve kardeşi Dünya ile birlikte yaşamaktadır. Anaokulu Öğretmenliği’nden mezun olan Cansu en büyük hayali olan çocuklarla çalışmayı şimdilik iş bulamadığı için bir kenara atmış ve mahalleden arkadaşı Babür’ün ona da iş bulduğu lokantada geçici olarak çalışmaya başlamıştır. Sabah koşarak lokantayı açmak için geldiğinde her yerin sular altında kaldığını görür. Bu arada dayısını ziyarete gelip onu bulamayan Kaan Tellioğlu da bir kahve içebilmek için başını içeri uzattığında zor durumda kalmış Cansu’ya yardım teklif eder. Yardım etmeyi beceremese de kızdan etkilenmiştir. Fazla uzak duramayarak lokantaya tekrar dönüp kıza yakınlaşmanın çarelerini ararken istemeden Cansu’nun kovulmasına sebep olmur. Cansu artık ailesinin arazisini hileyle ellerinden alan adamın oğlu olduğunu bilmeden de Kaan’a yeterince düşmandır. Dursun Dede’nin her ölüm yıldönümünde mezarına yapılan ziyaret onların bir piyango bileti almasıyla sonuçlanır. Bu biletle birlikte macera başlar.
bu dizide çok güzel

düğün şarkıcısı

İstanbul’da, aynı mahallede, aynı meydanda iki rakip düğün salonu Bir tarafta, orada evlenenlerin ayrılmadığına inanılan, eski düğünlerin nostaljik tatlarını yaşatan, yıllanmış “Uğurlu Düğün Salonu”, diğer tarafta, onu yıpratmayı amaç edinmiş, duygusuz ve göstermelik düğünlerin mekanı “Kudret Düğün Sarayı Biri, Avni Bey’in muhafazakar tutumuyla çağın gerisinde kalmış, rağbet görmeyen bir salon, diğeri tüccar zihniyetli Kudret’in işlettiği, çağa ayak uydurmuş, modern, dolup taşan bir mekan

Kudret, gençliğinde Uğurlu Düğün Salonu’nda çalışırken, Avni Bey’in kızı Şükran’la büyük bir aşk yaşamıştır Ancak uğradığı haksızlık sonucu işten atıldığında, Şükran’ın da babasının yanında yer almasıyla yaralanmış ve içindeki büyük hırsla tam karşılarına rakip bir düğün salonu açmıştır Yıllar sonra Avni Bey’in hastalanmasıyla Şükran’ın salonun başına geçmesi, iki eski aşığı yeniden karşı karşıya getirir Başkaları için yepyeni bir yaşama açılan düğün salonları, onlar için geçmişten kalan bir hesaplaşma alanıdır Bitmeyen hınçların, hırsların ve ihtirasların mekanı…

Ancak Şanlıurfa’dan kalkıp gelen türkücü Bayram’ın tesadüfler sonucu Uğurlu Düğün Salonu’na şarkıcı olması, her şeyi değiştirir Yetimhanede büyüyen Bayram’ın asıl amacı, şöhret olmak ve böylece yıllardır aradığı anne babasının ortaya çıkmasını sağlamaktır Bayram üstün yeteneğiyle salonu kalkındırırken, Kudret’e de sürekli zarar vermeye başlar Ancak Şükran’ın kızı Çiçek’e duyduğu aşk, işleri iyice çıkmaza sokar Çünkü onlar farklı kültürlerin, ayrı dünyaların insanlarıdır

pazar günleri 20:45 de kanal D de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…