Bana dizi onerin!!!

baba ocağı........STAR CUMA 20.45
YALANCI ROMANTİK...........KANAL 1 SALI 19.45
YAKINDA AŞK_I MEMNU BAŞLIYORRRRRRRRRRR MUHTEŞEM BİR DİZİ YAPRAK DÖKÜMÜ,HATIRLA SEVGİLİ ORTAK YAPIM KIVANÇ TATLITUĞ BEREN SAAT OYNUYOR TAKİP EDERSİN BİRSÜRÜ DİZİ BAŞLIYOR EYLÜLDE CANIM SIKILMAZSIN

lostta adada garip seyler oluyor biraz izledim sonra vazgecmistim.aslinda yine izlerim belki herkes cok beyeniyor .ne bu dizide bu kadar guzel olan kizlar ?

ben yaprak dökümü , binbir gece ve yol arkadaşım ı izliyorum...heleki yol arkadaşımı çok sevdim....başlasada izlesek yeni yayın dönemi....:smiley-cool:

yaz dizilerini sevmiyorum...hiç birini izlemedim...

kime baksam lost lost diyo..kardeslerim yegenlerim hepsi..ben bi kere izledim ama devam mi etseymisim acaba.ne ki bu dizide olan da ben gorememisim.kizlar sizi neyi cekiyo?

lost artık tek düze yani nereden başlarsan birşey kaçırmadığını anlarsın ama izle tabii güzel dizi...
Bu arada cnbc-e de çok güzel diziler var alt yazılı ama harika.

Ben CNBC-E dizilerini tavsiye ederim. Alt yazılı. Ben çok seviyorum. Mesela DEXTER ( seri katili anlatıyor ) polisiye istersen COLD CASE, THE CLOSER, CSI NY var. Bir dene mutlaka ilgini çekecektir.
Türk dizilerinden şuan seyrettiğim yok ama sabırsızlıkla parmaklıklar ardında, avrupa yakası ve arka sıradakileri bekliyorum. A bide yalancı romantik var oda hoşuma gitti.

kanald de cesaretin varmı aşka tavsiye ederim. benim çok hoşuma gidiyor.sanırım çarşamba günleri oynuyor.

evet bende izliyorum o diziyi bencede süper birde kanal birde yalancı romantik diye bir dizi var tavsiye ederim oldukça keyifli....

küçük kadınlar
yol arkadaşım
ikisinede çok güzel diyolar ben izlemedim
yaprak dökümü
dudaktan kalbe
binbir gece......... bunları izliyordum yakında başlar herhalde
yaz dizileri genelde komedi tarzı , güzel oluyor
birde lost denilen dizi hangi kanalda acep

cnbce de dexter var.çarşamba 21/00 de başlıyor.
ayrıca yine cnbc de csı ny var.. cold case de güzel.
yerli dizilerin hep birbirinin aynısı olduğunu ve heyecan vermediğini düşündüğüm için izlemiyorum
sadece yaprak dökümüne bakıyorum o da evin annesi ve babasının bana annemi ve babamı hatırlattı için..kendileri uzaktalarda
prison break ve lost ta güzel..yayında olsa idi gizli dosyalar da derdim ama bitti.belki dvd sini alırsın

Son düzenleyen: Moderatör:
ben çoğu yerli dizinin heyecan yaratmadığı ve tekdüze olduğu kanısındayım.hepsinde aşk meşk var.başka bişi yok.o ona gider,biri ona bunu söyler vsss....aynı şeyleri biraz değiştirip ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar

Küçük Kadınlar çok güzel. Tam olarak saatini ve gününü bilmiyorum. Ne zaman açsam karşıma çıkıyor tesadüfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…