Bana bir akıl verin 😢

Şimdi eve icra için görevliler gelir.yatak odasına zaten girilmiyor kesinlikle.tv 2 tane varsa birini alırlar.zaruri ev eşyalarını alamıyorlar.bilgisayar varsa almak isteyebilirler ama yatak odasında olursa onu da alamazlar.
Eve gelen görevlilere bir imza atmayın.taahhut imzalamayin.
Hapis cezası yok.sizi sürekli ararlar ödeyin diye.korkutmak için söylemişler.
Onun dışında avukat masraflar yüzünden faiz koyacaktır borca bilginiz olsun.
İşe girip durumunuzu duzeltirseniz yapılandırma yoluna gidin indirim alabilirsiniz.
Bu icra için eve gelmek de tek seferlik olacaktır merak etmeyin daha sonra gelmezler.
Çok teşekkür ederim baya zorluyorlar esimede söyledim 2 tane olunca alırlar die ama onunda pek kafasına yatmamisti. İnşallah dediginiz gibi olur tam karar verdik iş fırsatı da geldi ama maalesef yine yasaklar geldi napcaz şaşırmış durumdayım 😟 sonumuz hayır olsun artik

İstanbul'da iş bulmak diğer şehirlere göre bir tık daha kolaydır diye düşünürüm hep ama bu her işe razı olmakla da alakalı biraz. sektör dışından da başvurular yapabilirsiniz, çoktan yapmışsınız belki de, zor bir durum gerçekten. siz evden iş bulabilir misiniz, ona bakın. komşularınıza sorun, belki evlere iş veren yerleri bilen vardır, böyle para kazanan çok kadın var diye biliyorum.

hapis gibi bir ceza yok asla, borçtan dolayı hapis çok eskidendi, kaldırıldı. o konuda korkmayın.

ya aileler konusunda da madem adam gibi yanınızda değiller, hatta uzak olmaları bile böyle çirkef şekilde, tamamen kesin iletişimi, bunca dert açmışlar zaten, en azından huzursuzluk vermeye devam etmesinler sözleriyle.
İstanbul'da iş imkanı dediğiniz gibi çok evet ama bulunduğumuz bölge biraz ters kalıyor birde koronadan dolayı çoğu yer işçi çıkardı burda günlük işleri vardı eşim bı ara oraya gidip çalışıyordu onlarda durdu şimdi. Evde iş yapan yok komşularım geneli öğretmen memur onlarda pek bilmezler evden çalışıyorlar şuan. Pek samimi de değilim. Yorumunuz için teşekkür ederim ayrıca. Evet uzak olmak en iyisi en azından benim derdimi tasami bilmezler öyle daha huzurlu olurum ama ne yapsak ta aynilar eşim ilk erkek bende ilk gelinim o yüzden çok baski vardı üzerimizde şimdiki halimiz daha rahat. Sadece birkaç telefon görüşmesi 2 yıldır yüz yüze bile bakmıyoruz.

Eşini nasıl arada bırakıyorlar eşin o laflara nasıl müsade ediyor
5 tane gorumceden sonra eşim geliyor ilk erkek o yüzden el bebek gül bebek sözde. Kendi bildiklerini yapmaya çalıştırdilar hep şimdi onlara fırsat vermiyor resti çekti zaten. Karar benim kararım yanımda olmayi değil karşımda olmayı seçtiniz dedi kapattı konuyu.

Bende öyle duydum ama avukat diyor ki öyle bişey yok kendi maliyetimizi karşılayacak ne varsa alırız
Benim eşim icra müdürü size söyleyim evinizde paraya dönüşecek bir şey varsa komşunuza ya da tanıdığınıza verin.altın falan varsa sakladığınız hesabınızda olabilir 5 tl bile olsa el koyarlar. Hesabınızı boşaltın.başka bişey yapamazlar avukat size faizle taksit yapacak sizde o borcu maalesef ödeyeceksiniz 😞

Benim eşim icra müdürü size söyleyim evinizde paraya dönüşecek bir şey varsa komşunuza ya da tanıdığınıza verin.altın falan varsa sakladığınız hesabınızda olabilir 5 tl bile olsa el koyarlar. Hesabınızı boşaltın.başka bişey yapamazlar avukat size faizle taksit yapacak sizde o borcu maalesef ödeyeceksiniz 😞
Kendi hesaplarimi kullanmıyorum. İşsizliği bile elden alıyorum. Evdenaltin vs. bisy yok zaten ama kızımın tableti var telefonu felan da alma hakları varmı ki?
Teşekkür ederim yorumun için 🌸❤️🙏

Kendi hesaplarimi kullanmıyorum. İşsizliği bile elden alıyorum. Evdenaltin vs. bisy yok zaten ama kızımın tableti var telefonu felan da alma hakları varmı ki?
Teşekkür ederim yorumun için 🌸❤️🙏
Evet alırlar değerli herşeyi almaya hakları var.devlet kurallarında tv pc tablette var elektronik herşey.icra yoluyla satılır paraya çevrilir sizin borcunuzdan düşülür.bence saklayın sizinde telefonunuz var 2. Sayılır alınır

canim icra eve gelen memurun insafina kalmis bence bizim bi tandigin evine gelmisti iki buz dolabi iki klima vardi hatta evin onunde icralik motor bile duruyordu ama evde alinack biseyin olmadigini ve motorun da evde bulunamadigini yazmis rapora yani memura bagli bence insafina kalmis memurun

Evet alırlar değerli herşeyi almaya hakları var.devlet kurallarında tv pc tablette var elektronik herşey.icra yoluyla satılır paraya çevrilir sizin borcunuzdan düşülür.bence saklayın sizinde telefonunuz var 2. Sayılır alınır
Ama burda herkes diyor ki bir eşya 2 taneyse alınıyor mesala iki tane TV varsa birini alıyor birini bırakıyor öyle oluyormuş. Senin eşinin mesleği gerçeği o daha iyi bilir sen duymussun dur ondan. Ama genelde öyle diyorlar çok sağol canım çok teşekürler

canim icra eve gelen memurun insafina kalmis bence bizim bi tandigin evine gelmisti iki buz dolabi iki klima vardi hatta evin onunde icralik motor bile duruyordu ama evde alinack biseyin olmadigini ve motorun da evde bulunamadigini yazmis rapora yani memura bagli bence insafina kalmis memurun
İnşallah canım birde bu korona döneminde iyice battik doğalgazım bile kapandı. Bu da olursa napcam bilmiyorum hiçbir çıkış yolu yok.

İcra gelsin , siz taahhüt vermedikten sonra ne alacaklar ? Ya da evinizde iki tane olan eşyalardan birini götürürler. Örneğin ; 2 tv varsa birini alırlar.
Goturselerdi bizimkilerin eşyalarını götürülerdi surekli arıyorlardı babamin inanılmaz borcu vardı hala goturuyorlar.

Borcun büyüklüğüne bağlı eviin eşyasını haczetmek esğer tutar azsa avukat bana bırakın der faiziyle alır.avukat siz halledin derse para edecek eşyalar haczedilir.ama üzerinize birşey yoksa yine avukat aracılığıyla faizle ödüyorsunuz.kardeşim 30 bine araba aldı biz ödüyor sanıyoruz babam eşim aracı olduğu halde 80 bine zor ödedi.o da eşim aracı oldu😞Allah kimseyi avukatın eline düşürmesin.icra müdürleri bişey yoksa bişey yapmıyor ama avukatlar çok can yakıyor

allah yardımcın olsun inşallah birbirinize destek olarak bir şekilde çözersiniz benim de aklıma bir şey gelmedi ama destek olmak istedim :KK43:

Borcun büyüklüğüne bağlı eviin eşyasını haczetmek esğer tutar azsa avukat bana bırakın der faiziyle alır.avukat siz halledin derse para edecek eşyalar haczedilir.ama üzerinize birşey yoksa yine avukat aracılığıyla faizle ödüyorsunuz.kardeşim 30 bine araba aldı biz ödüyor sanıyoruz babam eşim aracı olduğu halde 80 bine zor ödedi.o da eşim aracı oldu😞Allah kimseyi avukatın eline düşürmesin.icra müdürleri bişey yoksa bişey yapmıyor ama avukatlar çok can yakıyor
Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten çok zor 😖

allah yardımcın olsun inşallah birbirinize destek olarak bir şekilde çözersiniz benim de aklıma bir şey gelmedi ama destek olmak istedim :KK43:
Allah razı olsun🙏 bazen isyan ediyorum neden diye mutluluğa giden yolda güle oynaya gitmeliyim herkes gibi diyorum ama herkes aynı sansta olmuyor .

X