Bana akıl verin…

saulgoodman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2014
545
1.190
37
Merhaba kızlar. 4-7 Eylülde kongre için Edirne’ye gitmem lazım ve bana çok ama çok uzak. 2 ve 7 yaşlarında iki çocuğum var ne yapacağımı şaşırdım. Annem ve bakıcım gelmiyorlar, annem ben bakarım kendi evimde diyor ama kızım durur mu bilmiyorum eski eşten fayda yok. Her şeyim hazır acaba gitmesem mi canım çok sıkkın.( Kongreye gitmezsem yüksek lisans hocamla aram açılacak ne yapacağım ben ?)

Yeğenim 1 buçuk yaşında, kardeşim hastanede kalmak zorundaydı bikaç gün. Biz yeğenim annesi olmadan durmaz diye kara kara düşünürken, hiç zorlanmadı bile. Bence annenize bırakabilirsiniz.

Çocuklar anneanneleriyle dururlar bence. Sizde sık sık görüntülü ararsınız. Bence gidin Edirne'ye.
Oğlum da kızım da uslu çocuklar. Babam çok mu huysuzluk yapar ona kuruluyorum. Ya kızım hasta olursa annem ne yapar ? Döndüğümde babamdan bin tane laf işiteceğim ama gideceğim sanırım.

Merhaba kızlar. 4-7 Eylülde kongre için Edirne’ye gitmem lazım ve bana çok ama çok uzak. 2 ve 7 yaşlarında iki çocuğum var ne yapacağımı şaşırdım. Annem ve bakıcım gelmiyorlar, annem ben bakarım kendi evimde diyor ama kızım durur mu bilmiyorum eski eşten fayda yok. Her şeyim hazır acaba gitmesem mi canım çok sıkkın.( Kongreye gitmezsem yüksek lisans hocamla aram açılacak ne yapacağım ben ?)
Annende kalsınlar işte bu kadar dertlenme git.çocuklara da değişiklik olur

Oğlum da kızım da uslu çocuklar. Babam çok mu huysuzluk yapar ona kuruluyorum. Ya kızım hasta olursa annem ne yapar ? Döndüğümde babamdan bin tane laf işiteceğim ama gideceğim sanırım.
Çocuklar usluysa babanızda idare eder. Dedeleri sonuçta. Zaten eski eşinizden bir hayır yokmuş, bir zahmet anne babanız azıcık yardımcı olsunlar size. Yarın birgün onlarında size ihtiyacı olacak.

Bende bekar anneyim oğlumu 3 aylıktan beri kendim büyütüyorum, 1,5 yaşında işe başladım. Yatılı bakıcılarla hala da öyle. Mesleğimin saati yok öyle söyleyim. Yurt içi yurt dışı gidip geliyorum hergün. Annenizin yanına bol bol temiz kıyafet, olurda ateş olursa diye kullandığınız bir ateş düşürücü ( hastalanırsa diye endişe duyduğunuz için in case yani). Kimlikleri mutlaka bırakın. Ne güzel anneniz babanız hayatta benim o da yok. 😔Babanız kızssa bile dedesidir diyip geçin. Bekar anne olmak kolay değil anlıyorum sizi ben. İnşallah endişelendiğiniz kadar olmaz🌺

X