Bama gelene bak

Kızlar o günden beri giremedim, misafirim vardı. O gün epey tafra yaptım valla akşamda konuştuk uzun uzun. Yemekte 3-5 içmişti zaten eve gidincede sohbet muhabbet olmuş biraz, saatte geç olunca benim yattığımı düşünmüş o kafayla, şarjı bitmesin diye kapatıp sızmış. Anlattığı bu...Aldatma olduğuna ihtimal vermiyorum çünkü yani yapsa benim bu kadar şüphemi çekerek yapmaz diye düşünüyorum. Baya üstüne gittim sıkıştırdım bu seferde ters tepti, böyle düşünecektin madem gitmeme niye izin verdin diye çıkıştı bana. Bende kaldığıma pişman oldum zaten sabah düşününce anladım, içkili kafayla o an düşünemedim dedi.zaten ben kalmana kızmadım çünkü ben izin verdim ama tel niye kapattıyorsun, ev hali ya bişey olsa dedim, inan düşünemedim sızmış kalmışım dedi.
İşte böyle arkadaşlar durum, ama bu ikimize de ders oldu sanırım.

evett olay tamda benim tahmin ettigim gibi olmuş sanırım canım.ben zaten aldatma olduguna hiç ihtimal vermemiştim.evet bencede ikinize de ders olmuş.olsun bidaha aynı şey olmaz umarım.iyi geceler canım.eşine inanmana sevindim,ALLAH hiçbir çifti ayırmasın.

herşeyi anladım da içkili kafayla cemaat evi gibi bi yerde ne işi varmış onu anlamadımfisfisfis

Canııım çok sağol. Ya hakikaten bi anda ne kuruntular yapıyor insan. Çevre ortam öyle bi hale geldiki bizlerde en önce en kötüsünü düşünür hale geldik. Allah kimsenin eşini şeytana uydurmasın. Burda okudukça nasıl üzülüyorum. Hiç bir kadın hak etmiyor bunu, güzel çirkin farketmez. Evlenirken bizi görmüyor mu bunlar. İlgisizlik şu bu bunlar hep işin kılıfı. Onlar ilgi göstermeyince biz aldatıyor muyuz. Ve bence her konuda fazlayız aslında onlardan, evde hizmetçisi aşcısı dışarda çalışıyoruz bi yandan anne oluyoruz,çocuk bakıcısı oluyoruz, alışverişi, misafiri ,bi yandan yatak muhabbetini de aman erkektir gözü kaymasın diye gönlünü ediyoruz. Biz neyiz aslında arkadaşlar haberimiz yok ya hepimiz süperiz gerçekten. Adamlar bunun sadece dışarda çalışma kısmını yapabiliyo düşünün..
Allah kimsenin yuvasını, ağzının tadını bozmasın.

herşeyi anladım da içkili kafayla cemaat evi gibi bi yerde ne işi varmış onu anlamadımfisfisfis

Onu ben yanlış anlamışım, işyerindeki bekar bi kaç arkadaşının kaldığı bi evmiş. Cemaat değilde hani kültürel gruplar falan olurya öle bişey.

Ben yerinde olsaydım asla bekar arkadaşıyla kalmasına müsade etmezdim gülüm,evlide olsa iş değişmezdi diye düşünüyorum.

Dışarda gezsinler oturup bi yerde muhabbet etsinler ama kalma işine hayır tabiki,ne işi varmış canım evli barklı adam...

Kesinlikle katılıyorum doğru bişey değil eşimde çok pişman olmuş keşke geçte olsa gelseydim dedi. Bizdede ilk defa oldu bu arkadaşta kalma olayı ne biliyim hadi kırmayım içinde kalmasın diye izin verdim. Şunuda unutmamak lazım yasak her zaman çekicidir yani adam sormuş izin verip vermemek herkesin kendi seçimi ama bişey yapacak adam da izin almaz, biraz gecikicem deyip o bi saatlik zamanda da yapar. Eşlerini çok sıkanlar varsa o da yanlış yani sıktıkça korktukça herşeyi gizlemeye çalışıyorlar bu seferde çünkü. Benim eşim bi zamanlar teyzesine gittiğini saklıyordu benden mesela, kızacağımı düşünüyordu. Ne zamanki öğrendi bunu sorun etmediğimi kendiliğinden kesti ayağını. Yani sıktıkça tatlı gelebiliyo bazı şeyler. Bi arkadaşımın çok güzel bi lafı var veb eşimin üstüne çok düştüğümde söylerdi...Eşin bi kuş gibi kafesi açar serbest bırakırsan uçar gider, ama eline alırsan da sıkar öldürürsün...

Kesinlikle katılıyorum doğru bişey değil eşimde çok pişman olmuş keşke geçte olsa gelseydim dedi. Bizdede ilk defa oldu bu arkadaşta kalma olayı ne biliyim hadi kırmayım içinde kalmasın diye izin verdim. Şunuda unutmamak lazım yasak her zaman çekicidir yani adam sormuş izin verip vermemek herkesin kendi seçimi ama bişey yapacak adam da izin almaz, biraz gecikicem deyip o bi saatlik zamanda da yapar. Eşlerini çok sıkanlar varsa o da yanlış yani sıktıkça korktukça herşeyi gizlemeye çalışıyorlar bu seferde çünkü. Benim eşim bi zamanlar teyzesine gittiğini saklıyordu benden mesela, kızacağımı düşünüyordu. Ne zamanki öğrendi bunu sorun etmediğimi kendiliğinden kesti ayağını. Yani sıktıkça tatlı gelebiliyo bazı şeyler. Bi arkadaşımın çok güzel bi lafı var veb eşimin üstüne çok düştüğümde söylerdi...Eşin bi kuş gibi kafesi açar serbest bırakırsan uçar gider, ama eline alırsan da sıkar öldürürsün...

bak eşin de anlamış yanlış olduğunu ne güzel..problem kalmamış o zaman ...

evet katılıyorum dediğine de aşırı sıkmamak lazım ama ipleri de elden tamamen bırakmamak lazım,ortası iyidir kaydirigubbakcemile

Evet kızlar yuları, ne sıkıcaz ne bırakıcaz. Herkese başarılar :))

sevindim canım... huzur bulmuşsun ne güzel :) mutluluklar size...

ahh biz kadınlar varyaaa okadar safız kii herşeye kolayca kanıyoruz...
umarım bir daha böyle şey yaşamazsın..eğer bir daha yaşarsan ozaman tavrını mutlaka koy canım...

X