Bama gelene bak

evet yapacak olsaydı zaten yapardı bence şimdiye kadar.yaani öyle arkasının evine gidipte falan yapacagını düşünmüyorum.yani o kadar da ucuz bir yoola basvurmaz yapacak olsa dimi?hiç üzme sen canını güzelim.rahat uyu.eşinin böyle bişey yapmayacagına eminsen üzülme bosuna.

Eşime güveniyorum ama hangi erkeğe güven olurki erkek sonuçta bunlar işte. Ama yapan adamda bu kadar belli edermi bu kadar mı salak onu anlayamadım.

hayır bılmıyoruz kı kocan nası bı tıp baksana mırın kırınla ızın almıs sen ıyı madem deyıp ızın vermıssın, ızın vermesen kalmıcak gıbı duruyomus, cok acayıp asla ızn vermemelıydın annesınden babasından ızın ıster gıbı ızın ıstemıs senden, normalde böle aldatabılecek gorunumde bırı de degıl heralde hsonu da beraberız dıyon ne bu böle ızın alınca kosarak gıden bırı mı ne kötu ya ne yapcan bısı de yapaamassın kı sımdı, kesın sey dıcek
arıcaktım senı uyumussundur dıye aramadım sonra da ararsan yattıgımı anla dıye kapattım telefonlarımı
dıcek
burcu ne adamının?

Aynen canım aynen ben onun ne diyceni biliyom çözdüm yedi yıldır, hani görünüşte çapkınlığı yok ama bilemezsinki. İzne gelince yani o mesela akşam arkadaşıyla falan bi saat oturacak onada izin alır, ben vermesem gelecekti tıpış tıpış bende salaklık. Koç burcu kendisi

:) koc burcu oldugu aklıma gelmıstı sen ılk yazını yazdıgında hadı canım aklıma kötu seyler getırmeyeyım demıstım,

ne dıım cnm olmaz bısey yani 7 yıldır evlıymışsın olmamıs sımdı m ı olucak

öyle mi diyon yani yaaa :KK43:
canım 7 senedir olmadığı ne malum, yani ben yapmayan erkek olduğuna inanmıyorum artık hiç. Allah ıslah etsin evde gül gibi karıları varken yapanları. Ben şimdi napıcam onu bilemiyorum. Yani tavrımı koyayım tamam da ne kadar tavır koysanda yaptığı yanına kar kalacak

hıc hıc bılmıyorum kı cnm mesela 1 saat ızın alırken bıle 1saat ızın alıy o sonra rahat oluo
1saat sen de onu aramıyosun

düşünsene o 1 saatlerde bıle zaten sen aramıyosun ne oldugunu bılemezsın,
seyahate cıkan bırı dıyorsun zaten bılemezsın hıc ve asla,

yani bu gece tekrarlanmasın bır daha ızın verme ve telefonu kapadıgı için kız ona yarın eve almamazlık etme ıyıce tafralan bı sure de yaklaşma yanına daha dıkkatlı olsun.. yapıp yapmadıgını bılemezsın dedıgın gıbı..

demın tv de bı program ızlıodum sedengurelın eşi adam sözyazarıymıs acayıp iri gorunen böle sureklı yaparım ederım erkek gelıp bana asık olmasaydı karısından neden bosanıyo kı dıyen kötu görunumlu bı kadın vardı okadınla6 sene beraber olmuslar, kadınewlenmek ıstememıs adam da eşine dönmus eşi cıcek gıbı sımdı bakıodum netten resımlerıne, ne yaptıkları bellı dııl bu adamların ya cok sacma ama senınkısı bılmıorm yanı bısey yapıo olsa belkı acık olurdu cebı

en azından kapalı hani hakıkı uyuyor olabılır
hangı arkadası tanıyo musun onu cok ıcmıs uuyumus olmalı muhtemelen

evet anne ne git haklısın daha iyi fikir bu!hadi artık hırpalama kendini de yat uyu!kemirip durma kendini..bir bakarsın ki adam masum...heba etme kendini ve olay çıkarma anlayıp emin olmadan,sakin davranıp alttan altan ögrenmeye didiklemeye çalış sen yine... öpüyorum :KK66:

bencede uyumuştuuurrr.yarın niye tel kapalı oldugunun hesabını soracaksın tabiki.ama çok ileri gitme tatlım.adamı sogutma.ayrıca bilmiyorum ama eşinin seni aldattıgını düşünmüyorum.ALLAH bilir yinede tabiki.ama 7 yıllık evlisin ve öyle bir egilimi olsa bir yerden birgün patlak verirdi.gözü dısarıda olsa ve böyle seyler yapan biri olsa niye haala seninle evli olsun ki...bak bu sitede bir arkadasımız vardı kulakları çınlasın.birgün gündüz ama,o da senin gibi eşinden şüphelenmişti.sebep te işe giderken personel kıyafetini giymeyişiydi.ve de gravatını ısrarla takmayışı.o kız bu harekette dolayı öyle paranoya yaptı ki film yazılır dı inan ki.ama nelar neler aklına geliyo bi görsen.bütün gün içi içini yedi dertleştik falan.işyerinde olmadıgına inanıyordu aldattıgını düşünüyordu deliye döndü.ama en sonunda adamın günahını aldıgı ortaya çıktı.yani canım kendini doldurdukça aklına her türlü şey gelir.oturup bi kaç kadeh bişeyler içtiyseler muhabbet edip sızmıştırlar bence.şunu da unutma ki eşin seni aldatan bir adam olsa herşeyi sana sormaz bence izin almaz takmaz yani anladın mı...

Patiska haklısın canım yani yapan bi saattede bi gecede yapar ve bizimki sık sık seyahate çıkıyo o zamanda yapıyodur belki nerden bilebilirim her yere takılıp peşine gidemezsinki. yaptığındada sana ha yaptım mı diycek yalanlar uydurup inandıracak. Yemekte içmişti biraz zaten çorbacıdayız dediydi aradığında belkide uyumuştur masumca ama beni kurtlandırdı işte.
Sabah ola hayrola arkadaşlar ne diyeyim. Mail yazıyorum bende inceden dokunduruyorum. Eve mecbur alıcam almazsam daha beter fırsat olur.

evet anne ne git haklısın daha iyi fikir bu!hadi artık hırpalama kendini de yat uyu!kemirip durma kendini..bir bakarsın ki adam masum...heba etme kendini ve olay çıkarma anlayıp emin olmadan,sakin davranıp alttan altan ögrenmeye didiklemeye çalış sen yine... öpüyorum :KK66:

canım ya sağolun valla sıkıntımı hafiflettiğiniz için, inşallah masumdur. Maili göndermesemmi ya. Benim çok kızdığımı anlayıp yalan uydurma fırsatı vermesemmi. yok göndermiycem vazgeçtim.Didik didik yapıcam canım inşallah öğrendiklerimi yarın yazıcam size. Artık allahla kul arasındakini öğrenemeyiz de o kadarını..öpüyorum sağol canım

kızlar iyi geceler ben yatıyorum.ALLAH rahatlık versin hepinize.canım iwy cimm üzme artık kendini tamam mı.mutlaka dedigimiz gibidir.adam aldatmaya giderken senden izin alıp gitmez,gider gizli gizli yapar ok?yerimseniben boşu boşuna telaş yapıyorsun bak görğrsğn.şimdilik bişey kurcalama yarın ola hayrola canım...yaz bize unutma ama.öptüm hepinizi iyi geceler.Şeniz

ALal evıne almamazlık etme annene de kacma sorunlar cozulmez öle yapınca,
ama böle hep tafra yap kı bıdaha cok daha dıkkatlı olsun korksun telefonunu böle kapamayasın yani haddını bılsın, corbacıdayım dedıyse cok ıcmıstır ıste anca kendıne gelmeye cabalıyodur kı corbdan sonra erkeklerın 2. adımı yataga düşmek gömulmus uyuyodur o ne yapcan işte erkek degıl mı yer ıcer yatar..
bosver sende uyu gece gece bak saat kaç ayaktasın naniknanik

bencede uyumuştuuurrr.yarın niye tel kapalı oldugunun hesabını soracaksın tabiki.ama çok ileri gitme tatlım.adamı sogutma.ayrıca bilmiyorum ama eşinin seni aldattıgını düşünmüyorum.ALLAH bilir yinede tabiki.ama 7 yıllık evlisin ve öyle bir egilimi olsa bir yerden birgün patlak verirdi.gözü dısarıda olsa ve böyle seyler yapan biri olsa niye haala seninle evli olsun ki...bak bu sitede bir arkadasımız vardı kulakları çınlasın.birgün gündüz ama,o da senin gibi eşinden şüphelenmişti.sebep te işe giderken personel kıyafetini giymeyişiydi.ve de gravatını ısrarla takmayışı.o kız bu harekette dolayı öyle paranoya yaptı ki film yazılır dı inan ki.ama nelar neler aklına geliyo bi görsen.bütün gün içi içini yedi dertleştik falan.işyerinde olmadıgına inanıyordu aldattıgını düşünüyordu deliye döndü.ama en sonunda adamın günahını aldıgı ortaya çıktı.yani canım kendini doldurdukça aklına her türlü şey gelir.oturup bi kaç kadeh bişeyler içtiyseler muhabbet edip sızmıştırlar bence.şunu da unutma ki eşin seni aldatan bir adam olsa herşeyi sana sormaz bence izin almaz takmaz yani anladın mı...

Canım benim inşallah hislerin doğrudur, yani bazen haksız şüphelerimiz oluyor biz kadınların. tel kapamasaydı şüphelenmezdim işte ondan oldu. Şimdiye değin bi yanlışını görmedim allah göstermesin gözü dışarda falan değildir evinde köyünde bi tip ama bu yaptığıda hiç yakışmadı ya. ben şimdi bundan sonra iyice paranoyak olurum artık

Canım benim inşallah hislerin doğrudur, yani bazen haksız şüphelerimiz oluyor biz kadınların. tel kapamasaydı şüphelenmezdim işte ondan oldu. Şimdiye değin bi yanlışını görmedim allah göstermesin gözü dışarda falan değildir evinde köyünde bi tip ama bu yaptığıda hiç yakışmadı ya. ben şimdi bundan sonra iyice paranoyak olurum artık

yok yok hiç paranoyak olma canım.sadece daha sıkman gerek.öyle herşeye izin verme.hele böyle bişeye bidaha assslaaa.için rahat olsun.anlattıklarına göre öyle bi adama benzemiyorçbak hafta sonları da birlikteymişiniz hep.boş yere eşinin de günahını alma.şüphe duyman normal tabi ama ileri boyutta paranoya yapma üzülürsün sonra böyle bak.hadi rahatla biraz.uyumasan bile çok düşünme.öptüm canım.yarın yazısırız kısmetse.byby:1hug:

ALal evıne almamazlık etme annene de kacma sorunlar cozulmez öle yapınca,
ama böle hep tafra yap kı bıdaha cok daha dıkkatlı olsun korksun telefonunu böle kapamayasın yani haddını bılsın, corbacıdayım dedıyse cok ıcmıstır ıste anca kendıne gelmeye cabalıyodur kı corbdan sonra erkeklerın 2. adımı yataga düşmek gömulmus uyuyodur o ne yapcan işte erkek degıl mı yer ıcer yatar..
bosver sende uyu gece gece bak saat kaç ayaktasın naniknanik

ölemi diyosun canım öyledir inşallah. Yok anneme kaçmıycam hiç yapmam öle şeyler ama aradan biraz geçince aynı onun yaptığını yapmayı planlıyorum ama annemlerde kalıcam arkadaşımdayım diycem.
eee beni uyku tutmuyo siz niye ayaktasınız kızlar??

ben bütün gün uyumuşum ya gecem gündüzüme dönmüş cok canım sıkılıo gece gece ama ne yapayım oturuyrum işte, nette de bı atraksiyon yok wala,
film de izledim demın ööle oturuyom kek gıbı ne yapayım

Patiska haklısın canım yani yapan bi saattede bi gecede yapar ve bizimki sık sık seyahate çıkıyo o zamanda yapıyodur belki nerden bilebilirim her yere takılıp peşine gidemezsinki. yaptığındada sana ha yaptım mı diycek yalanlar uydurup inandıracak. Yemekte içmişti biraz zaten çorbacıdayız dediydi aradığında belkide uyumuştur masumca ama beni kurtlandırdı işte.
Sabah ola hayrola arkadaşlar ne diyeyim. Mail yazıyorum bende inceden dokunduruyorum. Eve mecbur alıcam almazsam daha beter fırsat olur.
olan olmuş canım.çok ta üstüne gitme.yalnız bir daha böyle birşey için izin isterse verme.bu gibi durumlarda çok dırdır etmekte ters tepiyor.adam gitmeyecekse bile sonrasında gidiyor.

aman bosver ne yapcan işte içmiş adam erkekler hanı cocuk gıbıdır ya ızın verdın dıye kendını bulgur ambarında sanıyor eglensın hheehe,
ama işte yarın falan canını oku tafra yap da öle,
maıl yazma ya maılı okur mu ki ne anlıcak bı yıgın tas atmıs olucan onu anlar ancak,
ayy cnm yumurta ıstedı ya yapsam mı gece gece kaydirigubbakcemile2

deasy sağol bi tanem ya valla yüreğime soğuk su serptin. sana iyi geceler. Yarın görüşürüz inşallah öptüm

deasy sağol bi tanem ya valla yüreğime soğuk su serptin. sana iyi geceler. Yarın görüşürüz inşallah öptüm

sende sagol canım benim.çoookk öptüm iyi geceler tatlı rüyalar.rüyanda kocişini gör oda seni görsün bööyyleee elinde oklavayla peşinden koştururken hemdesırnaşık şey byyy

X