Bama gelene bak

bir de anlayamadığım nokta şu, madem arkadaşına gidip yatmış, eve de gelip yatabilirdi, evli bir erkeğin evin dışında kalması bana da çok ama çok yanlış geliyor. bunu geçtim, evde karısının tek başına olduğunu bildiği halde iki telefonunu birden neden kapatıp yatıyor, en azından bir şey olursa falan ne olur ne olmaz diye telefonlarını başucuna açık tutmalıydı.

anladım ben ilk sayfayı okumuşum kusura bakma ama sen yinede taviz verme derim
alacak tabiki izin
inan bana erkeklerin hepsi izin alıyo evlrinden ama bi tanesi ben izin alıpta geldim eldim demiyo
niye erkeklik gururları varya ondan
tabi hepsi bahane
sen sen ol tavrını koy canım

Eşinin bekar bırısıyle bır gece aynı evde kalması ve senı yalnız bırakmasını o nasıl teklıf ettı sen nasıl kabul ettın anlamadım canım.. evli bır arkadas olmasını bırak ozellıkle bekar bır arkadası ki isterse coluklu cocuklu evlı bır arkadası olsun gece baska bır evde kalmak da nerden cıkmıs.. cok sacma bır durum...
ben burdan hıc ıyı seyler cıkarmam dogrusu kalmayı bırak bunu benden talep etmesı bıle cok buyuk sorunlar dogurur..

Kızlar yorumlarınız için teşekkürler, izin vermemem gerekirdi onda haklısınız ama ben arkadaşımda kalıyım desem o bana izin verir, yani öyle tripleri yoktur ama ben onun yaptığını yapıp tel kapatmam tabi. İzin vermek hata oldu, aldattı mı onu artık allah bilir...Böyle bişey de bi daha olamaz ama zaten tel kapatmasına çok kızdım, yoksa kalsın ne olucak erkek erkeğe içer muhabbet eder olabilir bence onu düşünerek izin vermiştim. Akşam güzelce konuşmalıyım ama bi anda parlayan bi insanım sinirlenincede ağzım kontrolden çıkıyo, ağzıma geleni sayıveririm olayı iyice büyütmekten korkuyorum.
Güvenmiyormuş izlenimide yaratmak istemiyorum bu seferde zaten bişey yapmasakta şüpheleniyo, bari yapalım da işittiğimiz lafa değsin diye düşünecek. Erkek kafası bu düz mantıkla işler.
Yani bazen sinirlenince ver dersini diyorum ama 10 yıllık geçmişimiz hatrına pire için yorgan yakmayım diyorum

Ilk yazdigin mesaji okudum, digerlerini de...telefonu kapali beni aldatiyor olabilir diye yazdin ama anlamadigim, hemen bunu düsünmen!!! güvenmiyormusun esine??? ki hemen öyle bisey yaptiysa gibi laflar ediyorsun....

Canım güveniyorum da tabi bi yere kadar, gece arayıp da bulamayınca ister istemez bi sürü senaryo kurdum kafamda. Aldatacak bi tip değil görünüşte, yapsada bu kadar belli eder mi insan daha temkinli davranmazmı
Eşlerine sonsuz güvenenler bana bunun sırrını verebilir mi? Benim hep erkektir en yapmıycak adam bile bigün şeytana uyar düşüncesi var. Bunu aşamıyorum. Ve asla benim kocam yapmaz diye övünmüyorum, yapınca yaptım mı derler yooo hiç haberimiz olmaz. Ya bu işler çok zor hakikaten burda da okuyoruz aldatılma hikayelerini hemen affetme boşan diyoruz olması gereken de o aslında, ama kaç kişi bunu uygulayabiliyor aldatılınca...Allah kimseye yaşatmasın çok zor, herkes yuvasında mutlu huzurlu olsun. Bu kadar pislik bi ortamda evlilik yürütmek mucize bazen

güwen olmadan sağlıklı bir ilişki yürümez zaten.ben muhakkak detaylıca konuş derim.konuyu kapatmasına ,kestirip atmasına izin wermeden.sakince.mümkün olduğunca sakin.eğer detaylar konuşulmazsa senin içinde kalır we sen kendine zarar wermiş olursun..

akşam olsun da konuşcam iyice tel konuştuk epey ama işte ben bi anda öfkeleniyorum ve söylemem gereken şeyle söylüyorum sabahta çok mu üstüne gittim naptım şimdi aradım tel açmadı, sabah dediklerime mi kızdı yoksa müsaitmi değil anlamadım :KK43:

canım üzme kendini artık hadi.okudum hepsini.ben yine söylüyorum aklından şu aldatmıştır fikrini sil artık...hani demişsin ya eşlerine sonsuz güvenenler bunun sırrını verin diye.ben eşime sonsuz güveniyorum ve asla yapmayacagını biliyorum.ALLAH şeytana uygurmasın tabii ki ama benim düşüncem bu.beni böyle kesin düşündüren şey ise onun bana olan sevgisinden emin oluşumdur.o bana bakarken bile gözleri dolar,bakışları zaten herşeyi anlatır.sende şüphelendigini degil de güvendigini hissettir ona.ama tabi sıkmayı da unutma arada.öyle herşeye izin olmaz yani.hemen suçlama yoktur bişey.sen ona güvendigini hissettirirsen sürekli zaten içinden birine bakmak bile gelse bakamaz.içi istemez ben böyle düşünüyorum.eger eşin senden başkasını düşünseydi sen bunu kesin olarak hissederdin buna emin ol.kafanda da senaryolar kurma tamam mı canım.ama yinede illa süphelerin varsa ufak takiplerde bulunabilirsin.ama eşine sezdirmeden tabiki.eşine güven yalan söylememiştir bence.niye söylesin ki.aldatmaya niyeti olan o kadar açık oynamaz canım zaten bunu düşünerek içini rahatlatabilirsin.erkekler bizler gibi derin düşünmez bazı şeyleri.normalde de sana karsı ilgisi iyiyse hiç korkma.

sen aradın acmadıysa sımdı demek bısey yapmamıs dun gece o da aklınca
sımdı tafra yapıyor hehehe,
demek yokmus bısey cnm ıcını rahat tut

evli bi erkek karısını yalnız bırakıp neden arkadaşıyla kalıyo aklım almadı ..

tlf kapatması hata bence bu erkeklerı anlamak cok zor

sizden izin istemesi,izin vermeniz cok yanlış bana göre ..bir erkek de kadın da evlenmişse bekar arkadasında kalması mantıksız ve gereksiz bir iş...eşinizi siz bizden iyi tanırsınız..bi şey olduysa hissedersiniz eve gelince tavırlarından size bakışından belki de...tel ini kapatması cok yanlış ya basınıza bir sey gelseydi ya hırsız girseydi evinize...sizi normalde gün içinde arar mı merak eder mi?işte bu nokta cok önemli sizi merak eden arayıp soran yapıdasa eşiniz bence o tel i de acık bırakmalıydı ..yok normal tavırları huyu meraksızsa kapamış olması normaldir...belki de arkadaslarıyla içti sohbet falan o sırada aranmak istemedi...

hem evine gelmiyecek hem telefonu kapatacak:eek:klava::eek:klava: bana pek hayıra alamet bir iş gibi gelmedi bu canım :1closedeyes::1closedeyes: moralini bozmak gibi olmasın ama bi kaçamak yapmış olabilir:kızgın::kızgın: yina günahını almayayım tabi ama seni yalnız bırakıp arkadaşında kalması hiç hoş deil üstelik telefonu da kapamış:kızgın: babam annemle bizi yalnız bırakıp 1 gece bile başka yarde kalmadı:1closedeyes: en azından insan arar korktun mu yalnız napiosun die:kızgın:

bazen arkadasımda yada abimlerde kaldıgımda ertesi gün iş yerimde şarzım bitmesin die normalde kapatmadıgım halde telimi kapatırım

adam seni arıyo arkadasına gitmek için izin istiyo sende sırf teli kapanmış die şüphe ediyosun ölemi?
off yaa bazısı izin isticek koca bulamaz bazısı izin alcak kocayı bulur begenmez :))
şaka tabi ama boşuna üzmüşsün kendini
büyük ihtimalle ertesi gün iş yerinde şarzı bitmesin die yada arkadaşı karıstrmasın die vs. bişi için kapatmıstr
belkide adam ne için kapattıgını bile hatrlamıyodur
en azından maili silmekle iyi yapmışsın

canım olan olmuş sen bundan sonra eşini fazla selbes bırakma gelince canına oku birdaha cesaret etmesin

Kızlar o günden beri giremedim, misafirim vardı. O gün epey tafra yaptım valla akşamda konuştuk uzun uzun. Yemekte 3-5 içmişti zaten eve gidincede sohbet muhabbet olmuş biraz, saatte geç olunca benim yattığımı düşünmüş o kafayla, şarjı bitmesin diye kapatıp sızmış. Anlattığı bu...Aldatma olduğuna ihtimal vermiyorum çünkü yani yapsa benim bu kadar şüphemi çekerek yapmaz diye düşünüyorum. Baya üstüne gittim sıkıştırdım bu seferde ters tepti, böyle düşünecektin madem gitmeme niye izin verdin diye çıkıştı bana. Bende kaldığıma pişman oldum zaten sabah düşününce anladım, içkili kafayla o an düşünemedim dedi.zaten ben kalmana kızmadım çünkü ben izin verdim ama tel niye kapattıyorsun, ev hali ya bişey olsa dedim, inan düşünemedim sızmış kalmışım dedi.
İşte böyle arkadaşlar durum, ama bu ikimize de ders oldu sanırım.

bazen kanmaya o kadar ihtiyacımız oluyor ki?
yorum yapmak istemiyorum kırmamak için..

Canım çok sevindim senin adına umarım rahat bir nefes almışsındır:)))

X