Balayınızda nerede ? ne kadara ? kaç günlüğüne kaldınız ???

bizim balayımız 5 gün sürdü ilk ik günü istanbul büyükada da prenses otelde idi( ada muhteşem bir yer. nisan ayında özellikle çok romantikti) diğer 3 gunde istanbulda gezdik tozduk...:))

biz ANKARA dayız ve ben hiç İstanbula gitmedim nişanlım çok gitmiş :) Bi ara bende çok istiyordum önce adalarda 1 hafta kadar kalıp sonra 3 günde ağva da kalıp daha sonra 4-5 günde istanbulu gezmek istiyordum :) ama sonra nşanlım benı vazgeçirdi kmzinde görmediği bi yer olsun oraya sonrada gideriz oraya gidersek gezmek zorunda kalcaz dinlenelım falan dıye :) :KK34: sonra abantta karar kıldık ...Ama hala aklımın bi köşesnde istanbul var inşallah seneye o da :KK34:

kızlar ben açıkçası bir hafta kendimi otele kapatıp otelde yaşamak istemiorum ben şöle düşündüm biz tekirdağda oturcaz düğüden sonra ama düğün amasyada olcak ikimizde amasyalıyız amasyadan yola çıkarız ankaraya anıtkabri hiç görmedim ve ankaraya hiç gitmedim anıtkabiri etngrafya müzesini çok ama çok görmek istiorum ordan nevşehire geçeriz peribacası otellerinde bir gün kalır ve balon turu yaparız oraları bi güzel gezip talan ederiz ordan konyaya geçeriz mevlanayı ziyaret edip gezilmesi gereken müzelerini geizp bu arada gezdiğimiz ve geçtiğimiz heryerin ünlü yemeklerinden yicez:) hepsini netten araştırcam henüz başlamadım sadece yol güzergahı belirledim:) ordan antalyaya ineriz ben aü de okurken nişanlım yanıma gelmişti ve ilk tatilizi olimposta yapmıştık ve orda bi söz vermiştik eger evlenirsek evlendimizde ilk tatilde ve ilk çocumuz olunda tatile çıktımızda buraya gelelim die olimpos bungalow evlerde bi gece orda kaşa geçip 5 yıldızlı bi otelde bi gece ordan muğlaya geçip keçi kılı çadırlarında bi gece:) yukarı doğru kıyı kesimini geze geze ölü denizde bi camping alan bulup yanımızda götürcemiz çadırda bi gece fethiyede 5 yıldızlı otelde bi gece:)yukarı dogru çıkıp balıkesir ayvalık yada ederemitte bi gece sonra çanakkale şehitlerine hiç gitmedimbu arada çanakkale şehitlerinide gezip feribotla tekirdağya gelmeye düşünüoruz belki ölüdeniz diilde bodrumda kalırız:) düğünde takılan paranın para olarak büyük kısmını tatile ayırmayı düşünüoruz:)hem hayatımız boyunca unutamıcamız bi gezi olur hemde bi çok şey yapmış oluruz kaba taslk plan bu dtayları nerde ne yiycemizi rezervasyonları ince detayları düğüne kadar halletmeyi planlıorum bu arada düğün 25 haziranda:):KK52:

güzel plan canım..Allah tamamına erdirsin..bende otellere kapanmayı hiç sevmem tatillerde de gezerim bol bol balayımda da öyle oldu...

kızlar ben açıkçası bir hafta kendimi otele kapatıp otelde yaşamak istemiorum ben şöle düşündüm biz tekirdağda oturcaz düğüden sonra ama düğün amasyada olcak ikimizde amasyalıyız amasyadan yola çıkarız ankaraya anıtkabri hiç görmedim ve ankaraya hiç gitmedim anıtkabiri etngrafya müzesini çok ama çok görmek istiorum ordan nevşehire geçeriz peribacası otellerinde bir gün kalır ve balon turu yaparız oraları bi güzel gezip talan ederiz ordan konyaya geçeriz mevlanayı ziyaret edip gezilmesi gereken müzelerini geizp bu arada gezdiğimiz ve geçtiğimiz heryerin ünlü yemeklerinden yicez:) hepsini netten araştırcam henüz başlamadım sadece yol güzergahı belirledim:) ordan antalyaya ineriz ben aü de okurken nişanlım yanıma gelmişti ve ilk tatilizi olimposta yapmıştık ve orda bi söz vermiştik eger evlenirsek evlendimizde ilk tatilde ve ilk çocumuz olunda tatile çıktımızda buraya gelelim die olimpos bungalow evlerde bi gece orda kaşa geçip 5 yıldızlı bi otelde bi gece ordan muğlaya geçip keçi kılı çadırlarında bi gece:) yukarı doğru kıyı kesimini geze geze ölü denizde bi camping alan bulup yanımızda götürcemiz çadırda bi gece fethiyede 5 yıldızlı otelde bi gece:)yukarı dogru çıkıp balıkesir ayvalık yada ederemitte bi gece sonra çanakkale şehitlerine hiç gitmedimbu arada çanakkale şehitlerinide gezip feribotla tekirdağya gelmeye düşünüoruz belki ölüdeniz diilde bodrumda kalırız:) düğünde takılan paranın para olarak büyük kısmını tatile ayırmayı düşünüoruz:)hem hayatımız boyunca unutamıcamız bi gezi olur hemde bi çok şey yapmış oluruz kaba taslk plan bu dtayları nerde ne yiycemizi rezervasyonları ince detayları düğüne kadar halletmeyi planlıorum bu arada düğün 25 haziranda:):KK52:

ohoooo siz bence balayı değilde neredeyse Türkiye turuna çıkmış gibi olacaksınız değişik bi düşünce inşallah güzel geçer ama benım kend düşüncem şu = balayı dinlenmek içindir hani sonuçta düğün telaşıydı koşuşturmacalardı falan derken insan bayağı bi ter döküyor hem bedenen hem ruhen dinlenmek istiyor...Ama bu sizin kararınız sonuçta bu arada karadeniz ' e gitmenzi tavsiye ederim gtmşken her yere bence orayada muhakkak bi gidin...Ve Bolu yu da düşünebilirsiniz şimdiden mutluluklar ve kolay gelsin :KK34: sende benim gibi planlı programlı iş yapmayı sevenlerdensin bende şimdiden detayları düşünüyorum :KK1:

Temmuz ayında 4 gece için Kemer rich otele 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptırdık.

Herşey dahildi bizim ve balayı indiriminden faydalandık 1000 küsür lira ödedik, tam hatırlayamadım.

Tavsiye etmek içimden gelmiyor nedense, ama Antalya' da yaşayan kuzenimi arayıp rich' de olduğumuzu söylediğimde, orayı çok beğendiğini, Kemer' de ki en güzel otellerden biri olduğunu söyledi.

merhaba hemşerim :KK1: bende Amasyalıyım.
güzel bir plan yapmışsın ama çok yorucu olmaz mı? yani o düğün yorgunluğu falan yorucu geldi bana biraz.
bende bu yaz evlenecem inşallah. Bodrum düşünüyorum bende ama daha karar vermedik hem daha asker yolu bekliyorum beeen :S
balayı dönüşünüde yazarsan sevinirim. gezilecek yerleri tavsiye edersin bizde oralara gideriz:101:

Temmuzun ilk haftasi dügünümüz olacak. Balayini sadece 2-3 gün düsnüyoruz. Izmirde önerebileceginiz oteller var mi?

Bizim düğünümüz 30 Eylül'de 2 Ekim'de girişi yapıp 6 Ekim'de çıkış yapacağız inşallah. Alanya Long Beach için rezervasyon yaptırdık. Ets Tur dan Eltim oraya gitmişti balayında yemekleri odaları falan güzel demişti ki öyle hereyi beğenen biri de değildir. Bizde onun tavsiyesiyle ve İsmet'imin tecrübelerine (4sene Antalaya'da farklı otellerde çalışmıştı) dayanarak gidiyoruz. Güzel görünüyor resimleri falan, Tur şirketindeki bayan da bizim komşumuz tavsye etti. Balayı çiftine ayrıcalıklar da varmış. Dün yaptırdık rezervasyonu 906 lira. Bunun içinde sigorta da var, Eğer bir aksilik olursa ki inşallah olmaz, ayırttığımız tarihten 72 saat öncesine kadar iptal etme imkanımız var. kredi kartına da 6 ay taksit yaptırdık tabi taksit sayısı artınca fiyat da değişiyor. Bir aksilik olmazsa eğer dönünce balayından daha detaylı yazarım :) Gerçi daha çook var ama hayırlısı

kızlar çeşme için bildiğiniz otel var mı? biz solto hotele baktık beğendik ama referans yok emin olamıyoruz...
bir de adam eve ye giden var mı ya da duyduklarınız,, ..teşekkürler şimdiden

merhaba, bende 1eylulde evlenicem, biz de bir turlu balayina karar veremedik :KK17: malum kesemize uygun biseyler bulmaya calisiyoruz
silence beach resort-side uygun gibi geldi ama 2kisiden biri olumsuz yorum yazmis, giden bilen var mi nasil bir otel, denizi birden derinlesiyo ve cok dalgali diye okudum bazi yerlerden bi de yemekleri icin olumsuz yorumlar yazilmis

uff tur sirketinden alicaz sanirim son gun 27subat, yardim lutfenn...

Hatayda Ottoman Palace Termal resort te kaldık
5 gün kaldık
2 kişi 1400 tl civarı ödedik

Kahvaltı ve akşam yemeği dahildi, öğleden sonra saat 3-4 arası kuru pasta ve çay ikramı ücretsiz yapıldı.
içecekler fiyata dahil değildi ( aradabir ikramda ediliyordu)

Herşeyi çok güzeldi.

Termal havuzu, saunası, buhar odası, termal jakuzisi, hamamı, güzellik salonu, spor salonu, masajlar, açık ve kapalı havuzları 2-3 dükkanın bulunduğu kücük bir yeri vardı.

Odaları geniş güzeldi tv var, ücretsiz internet bağlantısıda var. sıcak sulu havuzların şifa etkisi olduğunu söylediler vs.

Arkadaşlar balayında ben eşimle sessiz sakin ve güzel bir yere gitmek istiyorum diyorsanız bu otel birebir!!! Saat 10 da otelde hayat dursada çok çok çok süperdi!!

Şehir merkezinede fazla uzak değil hatay çok güzel bir şehir gezilip görülmesi gereken çok yerler var!! Örneğin müzesi, türbeleri, parkı, asi nehri, antakya kalesi çok güzel yerler !!

=> nasıl gidilir: uçakla, hatay havaalanından otele servisleri varmış
=> Adana tarafından antakyaya gidecek olanlara basit: belen geçidinden sonra hatayın girişinde otele giden yol tarif edilmiş

yani anlayacağınız kızlar otele tıkılıp kalmadık hernekadar dinlenmek için birebirde olsa hatayın bir çok yerini gezip gördük.. gündüz hep dışarı çıktık..

Biz geçen temmuzda evlendik balayına hemen ertesi günü çıktık çünkü eşimin yıllık izni vardı süremiz kısıtlıydı
kendimiz aslen antalyalıyız o yüzden hem dinlenmek amaçlı 3 gece kemerde pegas otele gittik çok güzeldi hizmet yemekler aktiviteler sonrasında da 4 gün Paris yaptık yani ikisi bir arada hem dinlendik eğlendik hemde gezdik parisin tadını çıkarttık aşkımla.
kesinlikle öneririm.fiyatıda 3000tl geçmişti.

X