Balayınızda nerede ? ne kadara ? kaç günlüğüne kaldınız ???

valla ben daha bekarım 2013 geliniyim inş.ama dün bayagı resimlerine baktık gercekten maldivlere gitmek isityoruz 5-6 gün ama ne kadar fiyatı daha bilgimiz yok giden varsa lütfen paylaşssın:KK16:
konu sahibi bana kızmasın dayanamdım belki giden vardır merak ettim canm:KK9:

valla ben daha bekarım 2013 geliniyim inş.ama dün bayagı resimlerine baktık gercekten maldivlere gitmek isityoruz 5-6 gün ama ne kadar fiyatı daha bilgimiz yok giden varsa lütfen paylaşssın:KK16:

Canım maldivler 4 gecelik tur genel olarak kişibaşı 1500 € dan başlıyor.
Konaklama yapılacak otele göre fiyatlar yükseliyor.Mayıstan Eylüle kadar muson yağmurları olduğu için düşük sezonda fiyatlarıda daha uygun olur.:KK34:

Canım maldivler 4 gecelik tur genel olarak kişibaşı 1500 € dan başlıyor.
Konaklama yapılacak otele göre fiyatlar yükseliyor.Mayıstan Eylüle kadar muson yağmurları olduğu için düşük sezonda fiyatlarıda daha uygun olur.:KK34:

oyyy 8 bin yanıı bir çift balayı ıcın uuuuuuh:KK19:
ya zaten kasım olur heralde bilmiyorum ama
ya suyun üstünde yatıcaz die 4 gece 8 binmi yaa inanmıyorum biz 4-5bin dedık ama 2 katıymıs yaa:KK43:(((((((

yok canım olur mu hiç ne kızması :KK34: herkes istediği soruyu sorabilir faydalı olsun diye açtım bu konuyu fikir ediniyoruz işte hepimiz ne güzel :KK34:

2011 eylül gliniyim diamond the of bodrum oteline gttk hersey dahil 1270 liraydı ama martta rezervasyon yaptrmıştk ama çok gzldi

italyaya gittik 7 gece 8 gün kaldık heryerini gezdik 6 bin tuttu

evlendigimiz gece iskenderunde casmin otelde 3 gun kaldik 300 tlmi ole bisey verdik.. antalya -side cristal admiral otelde yaptim 6 gece 7 gun 1500 tl vermistim..2009 senesinde..

kizlar bende 16 temmuz da evlendim. kaynbabam bize supriz yapip otel tuttu yani ilk gecemizi otelde bir gunlugune gecirdik OSMANIYE BUYUK OTEL de kaltik gercekten cok guzeldi odamiz balayi ciftine ozel, cok romantikdi:KK16::KK16::KK16:

balayimiz icinde kocamla yunan adalarina cruises turu yapacaktik 5 gunlugune. ama malesef balayimizi bazi sebeblerden dolayi ertelettik:KK1: ve ins onumuzdeki yaza gidecez balayimiza:KK9::KK9:

yunan adalari gercekten cokk guzel tavsiye ederim:KK34:

side voyage sorgun 'u tavsiye ederim. biz 2009da gittik ultra her şey dahildi.fiyatı diğer otellere göre daha pahalı ama yemekleri olsun, aktiviteler, deniz, müşteri memnuniyeti... herşey dört dörtlüktü. yaz için alacaksanız şubat ayında %35 indirimleri oluyor etsturda. ordan değişik otelleri de araştırabilirsiniz. ömür boyu aklımızda kalacak bir balayı olsun diyorsanız sorgunu tavsiye ederim.

2010 yılı temmuz ayında evlendik:KK69:
Antalya Kemer'de 5 yıldızlı bir otele gittik.
5 gece 6 gün kişi başı 150,00 TL.ödedik.
Kemer 'i tavsiye edebilirim güzel bir yer aktiviteleri çok,gezilecek yer çok sadece 1 gün otelde geçirdik onun dışında hep gezdik ve bizim tatil 2.500,00 ü buldu.Otele ödediğimiz para 1.500,00 TL.
Otelimiz güzeldi yemek,temizlik personel herşey güzeldi yani :KK69:

Abanta gidenler var mı kızlar ? Varsa nerede balayı yaptıklarını kaç gün ve ne kadara kaldıklarını...vs yazarlarsa sevinirim :KK34:

Romaya giden var mı canlarım?

Varsa hangi oteli önerirsiniz?

biz İtalyada yaptık balayımızı.. 8 gündü..ikimizde tarihi yapıları sevdiğimizden baştan başa gezdik..milano,roma,floransa, venedik ,napoli vs..oteller Türkiyeye göre daha kötü..5 yıldızlı dedikleri otel bizdeki 4 yıldızlılara hatta 3 yıldızlılara eşdeğer..Roma da sheraton roma'da kaldık..biz sevmiştik oteli..

bizim balayımız 5 gün sürdü ilk ik günü istanbul büyükada da prenses otelde idi( ada muhteşem bir yer. nisan ayında özellikle çok romantikti) diğer 3 gunde istanbulda gezdik tozduk...:))

X