Balayınızda nerede ? ne kadara ? kaç günlüğüne kaldınız ???

askTanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
551
0
Kızlar bu sene veya geçen sene bu son 2 sene icinde
1- Balayı için hangi otele gittiniz ?
2- Ne kadara kaldınız ? ve kac günlük kaldınız ?
3- Ne zaman rezarvasyon yaptırıp balayınıza ne zaman gittiniz ?
4- Kaldığınız oteli tavsiye edermisiniz ?

şöyle genel yorumları bi görmek istedim :) hem fiyatlar kişilere yardımcı olur hem otel memnuniyetleri...vs İnşalah güzel bir konu olur ve herkese faydalı olur :KK34:

Kızlar bu sene veya geçen sene bu son 2 sene icinde
1- Balayı için hangi otele gittiniz ?
2- Ne kadara kaldınız ? ve kac günlük kaldınız ?
3- Ne zaman rezarvasyon yaptırıp balayınıza ne zaman gittiniz ?
4- Kaldığınız oteli tavsiye edermisiniz ?

şöyle genel yorumları bi görmek istedim :) hem fiyatlar kişilere yardımcı olur hem otel memnuniyetleri...vs İnşalah güzel bir konu olur ve herkese faydalı olur :KK34:

Çok saol çok iyi olmuş bu konu hanımlar yardımcı olurlar inşallah :KK37:

Biz sakin ve serin biryer olsun diye Amasra ya gittik.4 günlüğüne gittik,Sinan Otelde kaldık.Düğün haziranda idi biz mart gibi rezervasyon yaptık.Ama 4 gün amasra için fazla bir süre imiş.Ayrıca kaldığımız otele verdiğimiz paraya yazık.Hizmet sıfırdı.Burada ytazmaya kalksam sayfalar dolar.Onun yerine bizim otelin hemen yanında Butik Otel Lara vardı ona gitmediğimize pişman olduk

Yazmayı unutmuşum.Dört gün için 500 tl verdik.Sabah kahvaltısı dahil sadece. Bide normalde biz< düğünden 3 gün sonra gidecektik ama düğün sonradan 1 hafta öne alındı tatili öne alamayınca 10 gün sonra gitmiş olduk :KK43:

25 temmuz düğünüm oldu zzonguldak ereğlide oturdugum için bartın inkum u tercıh ettım mezih bir yer aile yeri tatıl yeri yanı lebi derya denılen yer evlerınde kaldık cok şirindi ve cok memnun kaldım rezervasyonu 1 hafta önce yaptım ve 4 gunn kaldım 370 tl ödedim bazen gunduzlerı ordan baska yerlere gezdık arabamız ile cok güzeldi yıne evlensem kocamla yıne orayı secerdım :)

biz karadenize gitmeyi düşünüyorduk eşimin ailesi ile altlı üstlü oturacagım için ilk bir haftanın ayrı ve unutulmaz geçmesini istiyordum nişanlım rezervasyon yaptıracagını söyledi daha sonra boşver dedi.. boşver dediğinde kesin süpriz yapacak diye bekledim ama malesef beklediğim olmadı bir haftamı bazen eşimle beraber bazen beni görmeye gelenlerle beraber geçirdim ne denirki :) çok özeniyorum böyle balayına gidenlere...

biz karadenize gitmeyi düşünüyorduk eşimin ailesi ile altlı üstlü oturacagım için ilk bir haftanın ayrı ve unutulmaz geçmesini istiyordum nişanlım rezervasyon yaptıracagını söyledi daha sonra boşver dedi.. boşver dediğinde kesin süpriz yapacak diye bekledim ama malesef beklediğim olmadı bir haftamı bazen eşimle beraber bazen beni görmeye gelenlerle beraber geçirdim ne denirki :) çok özeniyorum böyle balayına gidenlere...

benım eşime ve ailesınede kalsa gidemezdık ama ben naptım internetten girdim randevu aldım işten aldıgım maasın bı kısmını oraya yatırdım ve pişmanda olmadım bence kızlar nısanlınız yapmıyorsa sız organıze edın :)

ben kışın evlenenlerdenim ocak ayı evliyiz :KK1: balayına uludağa gitmiştik.. o zaman için kervansarayda kalmıştık. 5 senelik evliyim 4 senedir yılbaşını uludağda geçiririz bu senede rezervasyonumuzu yaptırdık bile...

benım eşime ve ailesınede kalsa gidemezdık ama ben naptım internetten girdim randevu aldım işten aldıgım maasın bı kısmını oraya yatırdım ve pişmanda olmadım bence kızlar nısanlınız yapmıyorsa sız organıze edın :)

kesinlikle katılıyorum... ben süpriz yapar diye bekledim...ama evlenme teklifini düğüne 20 gün kala yapan adamdan ne beklenirki... :KK70: benimde saflıgım tutmuş ama o parayıda ona yedirmedim tatil için ayırdıgımız parayla gittim kendime bilezik aldım... ohhh

merhaba

biz temmuz 2011de antalya concorde delux' e gittik 7 gece 8 gün. nisan da rezervasyon yaptırmıştık tur şirketınden hepsine toplamda 3300 tl verdik diye hatırlıyorum.(havaalanından transfer dahil)

odamızı şahane hazırlamışlardı bütün tatil boyunca da aynı devam etti.
çok memnunduk güler yüzlü hizmet her yer tertemizdi.Yemeklerini de unutmamak gerek .:):):)
tatil boyunca beş kuruş çıkmadı cebimizden.bu sene de planlıyoruz,ayrıca bu sene erken rezervasyonlar aralık ayında başlıyormuş kızlar .

balayına gidecekler için uygun bir otel.

Biz 2 ay önce gittik balayına antalya manavgat ROYAL ATLANTİS mükemmel bir otel çokçok memnun kaldık 5 günlüktü. bide eşin yanında daha ne olsun unutulmaz günlerim :) fiyat olarakta eşimin arkadaşı ayarladı işin içine tanıdık girdi 1000 tl tuttu

unutmadan şunlarıda söyleyim. otelde tam pansiyon kaldık balayı çiftine özeldi herşey. otelde 5 kuruş harcamadık herşey onlardan aklınıza ne gelirse 24 saat hizmette. otelde hamam, sauna, fitness, bar herşey vardı. odamıza özel meyveler geliyordu. şampuan havlu sabun iğne iplik törpü kulak çöpüne kadar herşey vardı mükemmeldi gerçekten tertemiz hergün odamızı mis gibi temizliyorlar. 2 yetişkin 1 çocuk havuzu vardı denize sıfır yemekleride harikaydı açık büfe zaten 30 çeşit en az yemek kahvaltı. pastaneler sürekli açık pasta meyve herşey mevcut ücretsiz. ızgara yeri bile vardı ayrı. biz hayran kaldık seneyede gidicez :KK70:

Biz sakin ve serin biryer olsun diye Amasra ya gittik.4 günlüğüne gittik,Sinan Otelde kaldık.Düğün haziranda idi biz mart gibi rezervasyon yaptık.Ama 4 gün amasra için fazla bir süre imiş.Ayrıca kaldığımız otele verdiğimiz paraya yazık.Hizmet sıfırdı.Burada ytazmaya kalksam sayfalar dolar.Onun yerine bizim otelin hemen yanında Butik Otel Lara vardı ona gitmediğimize pişman olduk

biz balayına boluya gideceğiz inşallah ama balayımızdan geldıkten sonra 2 ay icinde nevşehir ve amasra düşünüyoruz bu da bana fikir olmuş oldu aklımda bulunsun bu otele adım bile atmam :KK34:

biz balayına boluya gideceğiz inşallah ama balayımızdan geldıkten sonra 2 ay icinde nevşehir ve amasra düşünüyoruz bu da bana fikir olmuş oldu aklımda bulunsun bu otele adım bile atmam :KK34:

Bence de:KK70: Yazmak bile istemiyorum yaşadıklarımızı o kadar kötü yani:))

gecen sene evlendım kıs ayında ucretı odedıgımız ıcın daha uygun oldu 1100 tl sadece otele verdık antalya alanya hersey dahıldı guzeldı :))

X