balayinda ne giymeliyim

Ben biraz muhafazakar biriyim kapali olmasamda.. Balayinda antalyayi bodrumu asla terxih etmeyecek biriyim ben o kalabalik ortamlaei aslabsevmem.. esimde oyle..

Ben biraz muhafazakar biriyim kapali olmasamda.. Balayinda antalyayi bodrumu asla terxih etmeyecek biriyim ben o kalabalik ortamlaei aslabsevmem.. esimde oyle..
bian konuyu ben açtım da unuttum sandım :) bizde haziranın ilk haftası gidiyoruz karadenize. en çok merak ettiğim yerlerden biri ve eğer balayı için gidemezsek birdaha oralara hiç gidemeyiz. o yüzden biz de orayı tercih ettik. sıcaktan nefret ederim. denize girsemde yüzme bilmem. o yüzden antalyanın sıcağında kavrulup pişmektense püfür püfür yaylalarda üşümeye razıyım :) ben de spor kıyafetler almayı düşünüyorum yanıma. zaten kafamzıa göre takılıcaz bizde o şehirleri. 3 günden fazla sürmez, keyif bizim sıkılırsak atlar döneriz daha sıcak memleketlere.. ama ben daha bavulumu hiç hazırlamadım. aslında başlasak iyi olacak şimdiden iyi tatiller size :))

Uzungöl ve Ayder yazın da pek sıcak olmaz zaten.Yanınıza hırka bile almanız gerekebilir.
İnşallah güneşli bir günde yakalarsınız oraları. Bana nasip olmadı da:)

tam da bana uygun bir konu olmuş, bende bahsettiğiniz gibi akdeniz taraflarına inmeyi tercih etmeyenlerdenim..

ve neden insanlar balayı denince illa ki denizi kumu güneşi düşünür onu da anlamam..

bu düşünceler bende de mevcut, nasıl şeyler giysem ne gibi eşyalar alsam yanıma diye..
bizimde düğünümüz ağustos da ve bizde karadeniz taraflarına gitmeyi planlıyoruz iki üç günlüğüne..

ben bir sürü elbise aldım yazlık ince uzun elbiseler, uçuş uçuş...
üzerlerine giymek içinde ince hırkalar...

Merhaba balayina once trabzon sonra rizrye gidecegiz rizdde yaylalaea gidexez trabzonda uzungolde falan kalicaz be. cok acik giyinmiyorum ama boyle yerlerde ne giyilir bilmiyorum baliyimiz 3 gun bu arada
oralı biri olarak :) spor ayakkabı olsun ayağında derim onun dışında istanbulda ne giyiyorsan doğu karadenizde de giyebilirsin

Valahi ben ole antalyadir bodrumdur tercih etmem kendimi biliyorum huzursuz oluruz :))Ozaman spor ayakkabi pantolon ve hirka turu seyler aliyoruzzzz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…