balayinda ne giymeliyim

selinoks

Bazenler cogalıyor bazen
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
190
43
Merhaba balayina once trabzon sonra rizrye gidecegiz rizdde yaylalaea gidexez trabzonda uzungolde falan kalicaz be. cok acik giyinmiyorum ama boyle yerlerde ne giyilir bilmiyorum baliyimiz 3 gun bu arada

ne zaman gıdeceksınız?
sort tshırt
etek elbıse dıye dusunuyorum ama

Sahile plaja gitmediğinize göre normal rahat birşeyler giyinebilirsiniz.
Karadeniz biraz muhafazakardır.Şort tavsiye etmem.

Uzungöle bayılıyorum ama biz geçen sene temmuz da gitmemize rağmen serindi çok açık giyinemezsin zaten. Hele yayla daha serin olur sanırım.

Uzun ucus ucuc bir elbise, aksamlari icin kot ceket alirsin uzerine, bir kot pantolon bir t-shirt bir gomlek :) yalniz sizinki balayi degil gezmeye gitmek gibi olmus :) olsun ben hic gidemedimdi

Rahat şık bir kot ya da keten pantalon üzerine de güzel sade bir t shirt olabilir bence, yanına da ince bir hırka alırsın (havalar nasıl bilmiyorum orda).

Merhaba balayina once trabzon sonra rizrye gidecegiz rizdde yaylalaea gidexez trabzonda uzungolde falan kalicaz be. cok acik giyinmiyorum ama boyle yerlerde ne giyilir bilmiyorum baliyimiz 3 gun bu arada
spor keten pantolon kot pantolon eşofman alın yanınıza.oralar serindir şimdi.

mutlaka ince mont ve kazak olsun yanınızda ben şuan kazaklayım ordudayım ve çok soğuk, trabzon rize daha fazla ssoğuk oluyor özellikle geceleri.

Uzun elbise giyebilirsiniz
Jean uzerine salas bir seyler giyebilirsiniz

Kiyafetlerinizi goremedigimiz icin baska nasil yardimci olabiliriz bilmiyorum.

aklıma bişi geldi de neyse şort, keten pantolon, ikisiyle de kombinleyebileceğin üstler ve spor ayakkabı hem çok kıyafet taşımanı engeller hem de taşıdıklarını da boşa taşımamış olursun. kozmetik bakım ıvır zıvırını da seyahat boy alırsan karışıklık yaratmaz çantanda

ilginç bir balayı planı olmuş...
kot tişört giyilir oralarda, üstünüze de bişeyler alın serin olur akşamları

Esim rizeli, ondan biliyorum, short felan gitmez orda. En fazla diz alti etek olur, veya diz alti capriler. Yaylalar serin olur, hatta üsüyebilirsiniz bile. Haziranda olsa. Yaniniza hirka, ceket alin. Antalyaya gidermis gibi degilde biraz daha kapali gidin. Hem daha serin bir bölge oldugu icin hemde biraz muhafazakar memleketler oldugu icin.

Kot pantolon tişört yanına da ceket
Şehir turu vs yayla gezerken bence elbise olmaz.

Biz eylülde gitmiştik balayına Uzungöle. Kot pantolon hırka eşofman götürmüştüm yanımda. Kaldığımız süre boyunca her gün yağmur yağdı. Gün içi sıcak olsa da akşamları falan serin oluyor.

En rahatı güzel bir eşofman altı, t-shirt ve spor ayakkabı. Birde üzerine sweetshirt alıp beline bağlarsan üşüdüğünde giyer ısınınca çıkartırsın. Yayla tarafı biraz serin oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…