Balayında Bir Koca Böyle Yapar Mı?

Yine de kocasının burnunu surtmekten ziyade kendisi de epeyce pişman olmuş gibi..
Neyse bununla gecmis olsun, bir daha inatlasmazlar belki..

burdaki bayanlar çok haklıymış...kadın iyice sürtmüş kocasının burnunu,adam o kadar korkmuş ki artık karısının sözünden çıkmaz...

burada olay koca burnu sürtmek yada kocaya göz dağı vermek yada korkutmak falan değildi ki
arkadaşım al buda sana ders olsun görürsün sen gününü gibi bir düşünceyle bu olayı gerçekleştirmemiş
sonuçlarını düşünmeden değerlendirmeden ani bir karar alarak "sonradan" da aşırıya kaçtığını farkederek, yani hata yaptığını bilerek geldi
yaptığı bu ani hareketin sonucunda ne yaparsak zarardan daha az zararla dönebiliriz diye fikir almak için bu konuyu açtık.
burada gerilim ortamı yaratmaya, tartışma çıkarmaya çalışmadık ama yorumların bazıları gerçekten üzücüydü
yinede düşüncesini ekleyen herkese teşekkür ederim.

moderatör konuyu yoruma kapatabilirse sevinirim..

napacak kı bu adam buna.. zaten yapmış ökuzluk bıde tutup laf edıp gırecek değil ya tekme tokat.. bence arkadasın kocasının nabzına gore hareket etsın.. eğer onda bır pişmanlık bır ıncelık gorurse konuyu buyutmesın.. ama sınırlıe bır seyler yaparsada tavrını koysun.. bır evlılık bıtecek dıye korkmasın.. böyle salak bırseyden dolayı klı suclu olduğu halde bu evlılık zarar gorecekse bıraksın bastan görsun.. b ır kere ıpın ucunu kacırınca bırdaha ele alınmıyor... cok kez boşanmanın esığınden donmusuzdur bır coğumuz... ama bırseyler hala taze kalmayı basardığı ıcın bu.. yoksa bu sapak gırıldımmı öyle kolay kolay donulecek bır sapak değil... kendıne guvensın.. basını dık tutsun.. ben herkesın aksıne fevrı davrandığını düşünmüyorum.. ama öyle yada böyle olan olmuş... kocasının karsısına suclu gıbı sısmış gozlerle cıkmasın.. erkekler her ne kadar guclu kadınlardan kaçıyo gıbı gorunsede aslında hep hayal ettıklerı kadındır guclu ne ıstedığını bılen kadınlar.. ya ama yınede bu adam nasıl bırı anladık ökuzde öyle dovme huyu felan varmı acaba kufur etme felan.. yanı sımdı adam hakkındada bır bılgımız yokken arkadasını yanlış yonlendırmeyelım... duygularını dınlesın artık

Arkadaşımız Eşiyle Barıştı..

Balayina gidildi die arkadaslarla gorusulmemesi migerekiyor yani bence keske gitme demektense benide gotur deseydin daha iyi olurdu cok sert tepki vermis arkadasin sonucta artik ewli kalkip tek basina hareket etmemesi lazim kalkti nereye gitti kayinvalideye kayinbabasina gitti oglundan kacti anasina babasina gitti. Ne anladim ven o isten. Oyle yapmaktansa onunla konusmamak ona yuz vermemek farkli tepkiler verilse daha mantikli olurdu esi yanlis yapmis oda yanlis yapmis eeeee yanlis yanlisi dogurur die bosuna dememisler

Konunun tatliya baglanmasina sevindim:114:Bundan sonra böyle tatsizliklar yasamazlar yine insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…