balayına gitmeyenler...

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
kızlar balayına gitmeyen yada evliliğinin ilk döenmini evde sıkılarak geçiren var mı ? eşim beni balayına götürmedi o zaman çalışmıyodum da sürekli evdeydim kendide 15 gün izin almıştı oda evdeydi evden de bi yere gitmedi... böyle durum yaşayan yada başka sebeplerden ötürü balayına gitmeyeniniz var mı ben balayına gidenleri gördükçe çok üzülüyorum :KK43: :2:

esınıze balayına gıtmeyı sız teklıf etseydınız ?
maddı durumdan dolayımı goturemedı acaba

yok canım ben söledim ama sürekli geçiştirdi ben pahalı yere de gitmek istemedim düğünde takılan parayla götürebilirdi ama sevmiyo galiba dedimki bari yalovaya bi kaplıca pansiyon da kalalım 2 gün onada yanaşmadı bakalım bu yıl ne olucak çok üzgünüm ama yapıcak bişey yok gitti balayı bi daha da olmucak :KK5:

Bence balayı çok güzel ve önemli bişey yaa evet maddiyat çok önemli ama dediğiniz gibi iki günlük bi pansiyon bile olabilirdi. eşiniz düşüncesizlik etmiş biraz :KK20:

evet canım haklısın işte bak 4 ay olucak evleneli hala aklıma geldikçe üzülüyorum ne bilim hep içimde kalıcak buraya konu açmak istedim benle aynı şeyleri yaşayanlar var mı diye belki de bu şekilde teselli arıyorum tşk ederim yazdığın için bu arada En Büyük KK

biz ailede olan bir vefattan dolayı gidemedik..ama sonrasını telafi ettik..8 ay sonra kızıma hamile iken gittik ..bir hafta antalyada geçirdik.:) böylelikle kızımda bizimle beraberdi.

üzülmeyin belki sizde öyle bişeyler olur yaparsanız...

evet canım haklısın işte bak 4 ay olucak evleneli hala aklıma geldikçe üzülüyorum ne bilim hep içimde kalıcak buraya konu açmak istedim benle aynı şeyleri yaşayanlar var mı diye belki de bu şekilde teselli arıyorum tşk ederim yazdığın için bu arada En Büyük KK

Bence kırgınlığını dile getir eşin mutlaka bilmeli senin bu duruma üzüldüğünü ki daha sonra telafi edebilsin. ama sessiz kalırsan eşinde oralı olmaz telafide etmeye çalışmaz. bu arada eşinle flört döneminiz oldu mu yoksa görücü usulü mü evlendiniz ?

Canım dert etme önemli olan huzur.Biz kışın evlendik abanta gidicektik.Ama malesef eşimin babası vefat etti,gidemedik.1 sene çok sıkıntı çektik eşim çok etkilendi.Daha sonra 1,5 senelik evliyken kuşadasına gitmeye karar verdik.GEç olsun ama güç olmasın.Sen güzellikle eşine anlat kafa dapıtalım en azından yakınlarda biyere gidelim de.Eminim ikna olur.

Bizde kasımda evlendiğimiz için gitmedik gidemedik yazın gideriz dedik ama hala gitmedik umarım ağustosta gideriz .
Bende baya üzülüyorum inşallah tatile çıkıp telafi edersiniz cnm

X