Balayı için ekonomik önerisi olan var mı?

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.936
3.265
kızlar slm biz geçen yıl yani 2008 temmuzda evlendik ama benim iznim olmadıgı için balayına gidemedik. (( balayına kısmet olursa bu yıl gitmeyi düşünüyoruz.eşim ve ben memur oldugumuz için öyle çok pahalı yerlere gitmeyi düşünmüyoruz. ekonomik ve iyi bi balayı mekanı önerilerinizi bekliyorum.sevgiler...

yazın cnm temmuzda....

Canım Temmuz tam sezon oluyor malesefşutarafagitti:1no2:
Şimdi nereyi desek uçuk fiyatlar olacak sen şimdiden erken rezarvasyon falan düşün bence
Çok geç kalma.. Yada mümkünse sezon sonuna doğru izin ayarlayınkafamçokkarıştı

arkadaşım benimde aklıma erken rezervasyon geliyor en iyi,birde şu yapılabilir temmuzda güney ve ege bölgeleri daha revaçta olacağından belki daha iç bölgeler tercih edilebilir,yada belki karadeniz,aklıma akçakoca veya abant geldi,ayrıca amasra harika bir yer,kapadokyaya bir bak istersen,bide turlar daha ekononik olur gibime geliyor,ets veya anıtura bakabilirsin,yada güney bölgeleri illa diyorsan ucuza tercih edebileceğiniz güzel,temiz,3 yıldızlı oteller veya pansiyonlar mantıklı olabilir.

canımcanım nısan ayında ets ve jolly turun %30-%40 lara varan erken rezervasyon indirimleri oluyo.
dıdım turun ulasım + otel fiyatlı kampanyaları oluyor bence mutlaka kendı butcene uygun bişiler bulursunuz canım.
bence nısan başında bı tatıl acentesıne gıdıp görevlılerden yardım alabılırsın
tatıl rezervasyonu ıcın suan cok erken canımmm
3 ay daha bekleeee:teselli:
ayrıca en uygun fiyatlı aylar
mayıs,hazıran 15 e kadar,15 ınden sonra pahalılanıyorr
eylul,ekım ve kasım ayları
tabı bu saydıklarımda anca akdenıze gıdılebılırrr
diğer yerler soguk olurr
temmuz ve ağusos ayları ise tam sezon olduğu için
fıyatların tavana vurduğu zaman oluyoooo

Son düzenleme:
biz eşimle antalya olymposa gitmiştik geçen nisan ayında.. sezona daha girmedikleri için fiyat süperdi.. bungalows evleri olan pansiyonlarıyla harikaydı ve denize yürüme mesafesinde.. sezonda gitmek güzel ama çok pahalı.. nisan ayında istanbul üşürken biz denizin,güneşin tadını çıkardık.. ve az kişi olduğundan pansiyon gayet alakadar oldu yemekler odalar temiz düzenli güzel.. kesinlikle tavsiye ediyorum..

hallisna teşekkür ediyorum ama bu bungalow evler bana ne bileyim pek çekici gelmiyor sen memnun kaldınmı canım bungalowlardan.

hallisna teşekkür ediyorum ama bu bungalow evler bana ne bileyim pek çekici gelmiyor sen memnun kaldınmı canım bungalowlardan.
valla canım öncelikle tertemizdi.. ve balayı için daha sıcak bir ortam.. ben ve eşim çok memnun kaldık ki birdahaki tatil planımızı yine aynı yer için yaptık..

merhaba canım bende 6 aylık evliyim ve senelerdir hayalim karadeniz turuydu özellikle "uzungöl" e gitmek..
nitekim uzungöle gittik bayıldık mest olduk huzur dolu bi ortam.tesettürlü olduğum için plaj düşünmedik bunun içinde ideal bi balayı yaşadık .göl kenarında yürüyüşler fln aklıma geldikçe mutlu oluyorum.
asıl konuya geliyorum çok ucuzdu otel yeme içme şaşırdık.mis gibi hava zaten epey acıktırıyor insanı.
tavsiye ediyorum birde yaz ayında kavrulmadık serindi :)

BENİM DE EN ÇOK GÖRMEK İSTEDİĞİM YERLERDEN BİRİSİ UZUNGÖL ve Karadeniz, biraz ayrıntı versen kaç gün kaldınız ne kadar masrafınız oldu hangi otelde kaldınız?
Turla mı gittiniz? Vs.

canım ısrarla AMASRA diyorum... ben zonguldaklıyım şubat tatillerinde bile oraya gidip bi balık yemezsem içim rahat etmiyooo... öyle cehennem sıcağı gibi olmuyo ayrıca antalya vesaire gibi.. ve uygun da.. benim her zaman gidip gördüğüm yer olmasına rağmen iyice maddiyata sıkışırsak ben de amasraya gitmeyi düşünüyorum.. Sinop'da minik ama çok güzellllllllllll..... bunları düşünün derim.. bu arada ben de balayına çıkacağım 1 ağustos düğün olacak inş. ama ben buraları iyi bildiğim için başka yerlere gitmek istiyorum ve maddiyat bizim için de çooookkkkkkk önemli.. sizi anlıyorum.

canım bide ne şekilde eğlenmek istiyorsunuz o da var yanbi tüm gün otelde kalıp yemek yemek, güneşlenmek tarzı bi tatil mi yoksa sabah kahvaltımı yapayım sonra tura gdeyim denize gideyim, etrafta antik kent varsa gezeyim tarzı düşünüyorsan apart otelde kalabirsiniz, apart otel demek, ev gibi düşün, odanın içinde mutfak, tencere,çatal bıçak, bulaşık deterjanı, banyo-wc, tv, buzdolabı oluyo,

bayhan teofan bende karadenizi begeniyorum fikirlerin için saol.bu arada aksaray yazmışsın yaşadıgın yer.ordamı çalışıyosun cnm.

BENİM DE EN ÇOK GÖRMEK İSTEDİĞİM YERLERDEN BİRİSİ UZUNGÖL ve Karadeniz, biraz ayrıntı versen kaç gün kaldınız ne kadar masrafınız oldu hangi otelde kaldınız?
Turla mı gittiniz? Vs.

hayır canım biz özel araçla gittik fiyatları hatırlamıyorum ama otel uygundu dışarda yediğimiz yemeklerde çok uygundu eşim cebinden her para çıkartışında gülümsüyordu ucuzmuş diye.
uzungölde kaldığımız otelin bilgilerini bulunca veririrm sana.turu otel ayarlıyor zaten soruyorlar nasıl bi tur istediğini ve katılabiliyorsun çok güzeldi yaa
ayrıca otelimizde her akşam canlı müzik var biz çok eğlenmiştik
karadenizli olmadığım için yiyecek içeceklerde çok ilginç ve hoş gelmişti
daha sonra gene özel aracımızla tüm karadenizi gezdik ve her ilde 1 gün kaldık.
eşim ünyeli (ordu) olduğu için orda fazladan 3 gece kaldık tabi:)
eklemek istiyorum amasya da çok hoştu mutlaka uğrayın derim

ben de inşallah bu yaz evleniyorum henüz nikah tarihim belli değil ama haziran/temmuz olacağı bi gerçekkaydirigubbakcemile3
ben de nişanlım da pek yüzme bilmiyoz:roflol: güneşlenmekten de hoşlanmayız onun için daha doğayla iç içe alternatif bi tatil arayışındayım
internetten bi ön araştırma yaptım arkadaşların da yazıdğı gibi erken rezervasyonlar nisan gibi başlayacak

bakalım son kararımız ne olcekhihoyyyt

Ben de az önce ayvalıkda 3 yıldızlı herşey dahil bir otele rezervasyon yaptırdım temmuz ayı için. Fiyat da gayet uygun ayvalık sarımsaklı da çok güzel. Otelden memnun kalmazsak dahi etrafı gezeriz diye düşündük nişanlımla. Antalya tarafları çok pahalı bence Ayvalık ı da düşün derim.

evetttt kızlar ne yazıkki balayı hayalimiz bebegim olunca suya düştü ama;bu yıl prensesimle beraber gideriz bizde...1 yasında olcak kızım eylül ayı için fikirlerinizi bekliyorum bebekli balayı öenerileriniz için teşekkrüler şimdiden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…