Bakire olmadan evlilik

rosesamlare

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
1
-2
45
20 yıl önce evlendim ve evlendiğimde bakire değildim ve eşimde bu konu hakkında çok çok katı düşünmesine rağmen çok sevdik ve evlendik ve eşimin daha önce cinsel deneyimleri olsa da cinsel ilişi kısmını hep evleneceği kişiye saklamış. 20 yılda iki çocuğumuz da olduğu halde günün sonunda bu sorun hep aramızda kara bir gölge olarak kaldı ve günün sonunda eşim krize girmeye başladı. Kendini erkek gibi hissetmeme, değersizlik hissi ve kıskançlık, her ilişki de yıllarca kalbine hep bıçak saplanmış. Benim 20 yıl boyunca bu durumu kusur olarak görüp ona hep ekstra tolerans ve ilgi göstermemi beklemiş ve bu kusurum böyle kapanacakmış ama yapmamışım. Artık herşeyi ortaya döktük çok konuşuyoruz ama eşim onu sevdiğime ikna olmuyor. Bakire olmadan evlenenlerden veya katlıysa bulunmak isteyenlerden tavsıye alabilir miyim? Teşekkürler

cinsel deneyimleri olsa da cinsel ilişi kısmını hep evleneceği kişiye saklamış
Buna inandiniz mi gercekten? Karsi taraf bunu yasamak istememis bekareti gitmesin diye. Size sanki kendi istememis gibi anlatiyor. Zamaninda evlenmeyecekti sizinle. Kimseye ekstra iyilik borclu degilsiniz.
Altinda baska bir sebep olabilir mi? Neden 20 yil sonra bununla vuruyor sizi?
Bir de lutfen mahcup mahcup dil dokmeyin, manipule ediliyorsunuz.

20 yıl önce evlendim ve evlendiğimde bakire değildim ve eşimde bu konu hakkında çok çok katı düşünmesine rağmen çok sevdik ve evlendik ve eşimin daha önce cinsel deneyimleri olsa da cinsel ilişi kısmını hep evleneceği kişiye saklamış. 20 yılda iki çocuğumuz da olduğu halde günün sonunda bu sorun hep aramızda kara bir gölge olarak kaldı ve günün sonunda eşim krize girmeye başladı. Kendini erkek gibi hissetmeme, değersizlik hissi ve kıskançlık, her ilişki de yıllarca kalbine hep bıçak saplanmış. Benim 20 yıl boyunca bu durumu kusur olarak görüp ona hep ekstra tolerans ve ilgi göstermemi beklemiş ve bu kusurum böyle kapanacakmış ama yapmamışım. Artık herşeyi ortaya döktük çok konuşuyoruz ama eşim onu sevdiğime ikna olmuyor. Bakire olmadan evlenenlerden veya katlıysa bulunmak isteyenlerden tavsıye alabilir miyim? Teşekkürler
Bundan gücendiğini şimdi mi itiraf ediyor. 'Bu kadar zoruna gidiyorsa boşanabiliriz. Ben yaptığım şeyi suç olarak görmüyor ve kendimi ezik hissetmiyorum. Bu yüzden de sana kendimi affettirme çabasına girmedim kusura bakma' diyebilirsiniz. Çok sinir bozucu ya, kadınlar bakire evlenince bakir olmayan erkekler hiç de ezik hissetmiyor.

Hay onun erkekliğine ben. Neden evlenmiş çok dert edecekse hiç bakire bulamamış mı? Bunu çok dert eden adam aşkından da ölse ayrılıp bakire birini buluyor zaten. Neden yaptığını biliyorsunuz kendini o kadar yetersiz görmüş ki kendince bakire birinin istekleri ile baş edemem bu yine kabahatini bilir oturur (!) demiş. İyi yapmışsınız ağam paşam çekmeyerek. Sevdiğinize ikna etmeyin ezin geçin ondan anlar bu.

X