Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Şöyle bi sıkıntı vardı, kız söylemese beyefendi günübirlik tatile gidecekti onunla. Anasının umrunda olmayacaktı, üstelik daha nikah yok bişey yok, gelin ata binmiş durumu var yani. Kendi oğlu gezip tozup bırakınca sıkıntı yoktu. Başkası gezip tozunca ağır geldi heral.

Pardon ama o sıze kimlerle yattıgına dair bir bilgi verdi mı?
Vermediyse boyle bır sorumlulugunuz yok.

Ki dindeki şu acıklamayı dogru anlıyorsam eger 'zınanıza şahit tutmayın' diyordu.

Bence ıkı kişi arasında yasanan oyle kalsın.
Nısanlıya bahsedılmesı şahitlik durumu olusturuyor işte

Tabiki öyledir
Kendi oğuları yapınca normal
Kızları yapınca anormal olarak bakıyor öyle kesim

buna önem veren bir insanla birlikte olmamanızı tavsiye ederim eğer bu konuda hassas ise evlenilmez. bu zamanda bakire kadın kalmadı kimse kusura bakmasın ayrıca onlar bakir mı kendilerine bakire kız arıyorlar?

buna önem veren bir insanla birlikte olmamanızı tavsiye ederim eğer bu konuda hassas ise evlenilmez. bu zamanda bakire kadın kalmadı kimse kusura bakmasın ayrıca onlar bakir mı kendilerine bakire kız arıyorlar?
Yeme ıcme kadar normal ve hayvanların bile normali olan bı hareketin hesabını vermek zorundayız nedense, üstelik insan ırkının kadın cinsi olarak sadece!!!

Sizin ne hakkınız var adama hpv bulastirmaya ? Bide söylemesem anlarmi diyorsunuz nasıl insanliktir bu ya hpv virusu tasiyorsunuz .. söylemek zorundasiniz nisan olmadan önce bunlari saklayan bu saatten sonra hiç söylemez hiçbiriniz ağzinızı yormayın kızlar

Konu sahibi adamı nasıl kandırabilirim in derdinde tek derdi bakire olmadigi anlasilmasin. Adama virus bulasmis etmis umru degil yaziklar olsun

Yeme ıcme kadar normal ve hayvanların bile normali olan bı hareketin hesabını vermek zorundayız nedense, üstelik insan ırkının kadın cinsi olarak sadece!!!
aynen öyle sanki bir ihtiyaç değilmiş gibi davranmaları çok sinir bozucu. bir erkeğin ihtiyacıysa aynı şekilde kadının da ihtiyacı. neden biz kendimizi evleneceğimiz adama saklamak zorundayız da beyefendiler istediğini yapıyor? ona ihtiyaçsa bana da ihtiyaç yahu.

Yani böyle biseyi sadece bir süre saklarsın evlenince ne olacak hiç düşünmedin mi ?

bakire olmadığınızı kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz bu sizin özeliniz. ne berbat bir düşünce tarzı ben neden hesabını vereyim kadın olarak ya o hesap vermiyor. şu zihniyetten çıkın ve cinselliği bir ihtiyaç olarak görün çünkü ihtiyaç!insani bir ihtiyaç yeme içme neyse cinsellik de odur.

Aşısını olmasını soyluycem ona bulaşma ihtimali olmuycak hemde kontrollerimi oldum doktor önemli bisey olmadigini sadece siğil yapan tür olduğunu ve bunu 1 sene içinde vücuttan atacağımı söyledi

Sakın söyleme çünkü elaleme anlatır. Söyleyemiyorsan ortaya çıkacağından korkuyorsan bitirmen en doğrusu.
Düzeltme: hastalık taşıyorsan hakkına girme ayrıl.

hpv nerde yazmış ki ben göremedim

Aşısını olmasını soyluycem ona bulaşma ihtimali olmuycak hemde kontrollerimi oldum doktor önemli bisey olmadigini sadece siğil yapan tür olduğunu ve bunu 1 sene içinde vücuttan atacağımı söyledi
Adam neden aşı olucam diye sormayacakmı koruyuculuk adına diye zırvalayacaksınız adam kıllanmayacak mı okadar salak mı kendisi

Görücü usulü tanıştığın kişi de bakire ise ve de bu konulara önem veriyorsa büyük hakka girersin, bilinçsizce olur olmadık insanlarla ilişkiye girerken bunları düşünmek lazım, hayır yani bu tarz konuları önemsemeyen bir kültür yapınız olsa neyse ama gün gelip çatınca vay ben ne yapayım demenin de bir alemi yok , kimseyi kandırmaya hakkın yok , bekarete önem vermeyen kendine göre biriyle ol ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…