Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Arkadaşlar bundan seneler önce bi ilişki yaşadım ve bakire degilim simdide görücü usulü tanısarak nisanlandım ve nişanlıma bu durumu anlatamıyorum anlatırsam etraftan herkes duyar çünkü nişanlım ailemden çevremden herkesi taniyo napacagimi bilmiyorum çok stresliyim fikirlerinizi almak istiyorum lütfen yardımcı olun
bence nişanlanmadan önce söylemeniz gerekirdi, duruma göre devam ederdiniz veya etmezdiniz.
bakire olmamanız bi kusur değil, kendisi bakir mi?
sizi seviyorsa eğer bekaret meselesi önemli olmaz.

biz eşimle tanıştığımızda ben de bakire değildim ama bunun konusu bir kez bile aramızda geçmedi, iması bile olmadı. olsaydı şu an onunla evli olmazdım.

Hersey aniden oldu evlilik falan düşünmüyodum napacağımı bilmiyorum bu durumu ona anlatmasam ilk gecede anlarmı acaba
Senin derdin nasıl kandırabilirim yoksa adamı düşündüğün falan yok , adam seni düğün gecesi rezil ederse görürsün, büyük risk almışsın yok yakınken ayrıl ..

Aşısını olmasını soyluycem ona bulaşma ihtimali olmuycak hemde kontrollerimi oldum doktor önemli bisey olmadigini sadece siğil yapan tür olduğunu ve bunu 1 sene içinde vücuttan atacağımı söyledi
bencil ve kötü bir insansınız
aşı olmasını söylüycekmiş de bilmemneymiş de

bide konuşma dili ile yazmaz mı

burada da insan kandırıyorsunuz bence biraz daha hareketli cinsel hayatınız varmış

Bence bu arkadaş nane mane yiyor sonra milleti kandırıp evlenmeye niyetleniyor ama Rabbim müsade etmiyor.
O değil hpv li bir de adamın başını yakacak , Allah korusun böyle insanlardan , hastalık bu şakaya gelmez , bekaretten önce çok daha büyük bir sorunu var , adamın da hayatını kaydıracak...

O değil hpv li bir de adamın başını yakacak , Allah korusun böyle insanlardan , hastalık bu şakaya gelmez , bekaretten önce çok daha büyük bir sorunu var , adamın da hayatını kaydıracak...
Hpv li bide adama evlilik öncesi bahanelerle aşı yaptıracakmış. Böyle insanları gördükçe gerçekten gelecekten çok korkuyorum.
Adamada hastalık bulaştıracak yazık günah. Saf temiz aile kızıyla yuva kuruyorum diye ne mutludur adam gerçek yüzünü bi görse

Hersey aniden oldu evlilik falan düşünmüyodum napacağımı bilmiyorum bu durumu ona anlatmasam ilk gecede anlarmı acaba
Bu konuya önem veren biri mi değil mi onu bile bilmiyor.Durumunuzu bile bile görücü usulüyle çevrenizden biriyle tanışıp nişanlanıyor ( aklınız durdu galiba) Şimdi de kandirsam mı,aldatsam mı ,söylesem mi????? Derdine düşmüşsünüz😡😡😡😡
Herkesin cinsel hayatı umrumda değil,kendini bilerek yaptığının arkasında duranlara saygım çok büyük,ama pişman olacağını bile bile yapan ,yumurta kapıya dayaninca yalana koşan, karşısındakini enayi yerine koyanları hiç sevmiyorum,saygı da duymuyorum.....

Arkadaşlar şimdi burada "sözde" kadın haklarını savunan arkadaşlara sorsak ne kadar özgürlige saygı duyduklarından bahsederler. Konu erkeklerin özgürlüğü olunca aman boşver kandir gitsin asla o bakir değildir derler. Muhafazakar bir çevreden geliyorum (kendim asla olmasam da ) erkekler de aynı şekilde evleninceye kadar ilişkiye girmez ve aynı şekilde günah gözüyle bakılır .

Herkes evleneceği insanın bu konudaki fikirlerini bilir erkek veya kadının birbirini kandirmasi asla doğru değil ve sağlıklı bir evlilik de değil . Kadın veya erkek fark etmez herkes kendi inancı doğrultusunda yaşayan biriyle birlikte olmayı isteyebilir
Benim eşim muhafazakar ve de bakireydi, sevgili iken bana hiç böyle bir beklentisinden bahsetmedi ve de ilk gecemizde öyle kan falan aramadı bana güveni sonsuzdu ki zaten ben bakireydim, bana göre evlenmeden biseyler yaşamak doğru değil ( bu benim düşüncem)lakin ben böyle bir adamı kandirsaydım vicdanen rahatsız hissederdim , gel gör ki konu sahibi hem hareketli bir cinsel yaşama sahip , hem hpv tanısı almış ve de tahminimce muhafazakar kesimden biri ile görücü usulü evlenmeye çalışıyor ve nasıl kandırabileceğini açıkça soramasa da sorduğu şey bariz belli , yaptığı şey asla ahlaki ve etik değil, erkeklerin de hakları vardır, herkes kendi beklentisine ve kültürüne göre birisi ile evlenmeli, eşi bugün değilse bile yarın yüzüne vuracak bu bekaret konusunu , konu sahibi kendisi gibi bekarete önem vermeyen seküler birisi ile beraber olursa daha mutlu olur yoksa hayatı zindan olur gider...

Son düzenleme:
Ben akıl vermiyorum herkesin kendi aklı var ben arkadaşlarımın yaptığı şeyleri yazdım daha önce başına böyle şeyler gelenlerin. Ki zaten bunları yaşayan benim söylediklerimden kat kat fazlasını biliyordur canlarım relaxxxxxx

Bende yalandan çok nefret ederim. Amaa yaşayan yaşıyor işte ne hayatlar var. Tek mideni bulandıran bu olsa keşke. Biraz haber izle o zaman görürsün.
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim

Hayırdır kızlar, kadınların kime ne gibi bir bekaret borcu var? Erkeklerde hymen yok diye mi bu tantana?
Kadın seviştiyse tek başına sevişmedi herhalde. Niye tüm sorumluluk kadına atfediliyor pardon da?
Yok adet gününe denk getirecekmiş de diktirecekmiş de... Hadi ya? Adamlar hiçbir yerlerini diktirmiyor ama. Üstüne de hava atıyorlar şu kadar kişiyle yattım diye.
Kadına gelince de ört ört sakla her şeyi, kimseler duymasın deniyor.
Kadının bedeni kendi tasarrufundadır, beğenmeyen de gelmesin, o kadar!
Bekarete önem veren ve de bakir olan erkekler de var yanlız, kendi zihniyetine göre birisi ile olmalı konu sahibi, muhafazakar kişilerle görücü usulü evlilik olmamalı, yoksa derdimiz bekaret değil gitsin kendisi gibi birisi bulsun ...

Hayırdır kızlar, kadınların kime ne gibi bir bekaret borcu var? Erkeklerde hymen yok diye mi bu tantana?
Kadın seviştiyse tek başına sevişmedi herhalde. Niye tüm sorumluluk kadına atfediliyor pardon da?
Yok adet gününe denk getirecekmiş de diktirecekmiş de... Hadi ya? Adamlar hiçbir yerlerini diktirmiyor ama. Üstüne de hava atıyorlar şu kadar kişiyle yattım diye.
Kadına gelince de ört ört sakla her şeyi, kimseler duymasın deniyor.
Kadının bedeni kendi tasarrufundadır, beğenmeyen de gelmesin, o kadar!
Siz olayı çok yanlış yerden anlamişsiniz,kadın hakları,feminizm dozunda güzeldir.Ama karşıda belki de hiç ilişki yaşamamış kendi gibi muhafazakâr olduğunu düşündüğü bir kızla nişanlı bir adam var,ama kızın cinsel hayatı aktif üstelik hastalık kapmış .Ama hanım kızımız bu tarz biriyle sonuçları bile bile nişanlanıyor şimdi adamı nasıl kandiririm derdinde Aynı şeyin oğlunuza, kardeşinize yapıldığını düşünün....

bakire olmadığınızı kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz bu sizin özeliniz. ne berbat bir düşünce tarzı ben neden hesabını vereyim kadın olarak ya o hesap vermiyor. şu zihniyetten çıkın ve cinselliği bir ihtiyaç olarak görün çünkü ihtiyaç!insani bir ihtiyaç yeme içme neyse cinsellik de odur.
Konu bekaret değil, konu bakir olmadığı halde bekarete önem veren birisi ile görücü usulü evlenmek istemesi ...

Siz olayı çok yanlış yerden anlamişsiniz,kadın hakları,feminizm dozunda güzeldir.Ama karşıda belki de hiç ilişki yaşamamış kendi gibi muhafazakâr olduğunu düşündüğü bir kızla nişanlı bir adam var,ama kızın cinsel hayatı aktif üstelik hastalık kapmış .Ama hanım kızımız bu tarz biriyle sonuçları bile bile nişanlanıyor şimdi adamı nasıl kandiririm derdinde Aynı şeyin oğlunuza, kardeşinize yapıldığını düşünün....
Konunun ortasından dalıyorsunuz, Mihrimah da aynısını yapmış yukarıda.
O yorum git diktir diyen bir üyeyeydi.
Ben de dedim ki neden diktirecek? Kime ne borcu var. Olay bundan ibaret.
Görücü usulü evlenen erkekler kendileri bakire olsun olmasın yüzde doksan bakire eş isteyerek yola çıkıyorlar. Eğer bakire olmazsa da ya rezil edip boşarlar ya da bir ömür başına kakarlar. Ki ikincisi daha çok oluyor.
Ben de diyorum ki bu tip adamlara yaranmak için orayı burayı diktirmeye gerek yok. Umarım açıklayabildim.

Arkadaşlar bundan seneler önce bi ilişki yaşadım ve bakire degilim simdide görücü usulü tanısarak nisanlandım ve nişanlıma bu durumu anlatamıyorum anlatırsam etraftan herkes duyar çünkü nişanlım ailemden çevremden herkesi taniyo napacagimi bilmiyorum çok stresliyim fikirlerinizi almak istiyorum lütfen yardımcı olun
Anlatmak doğru olmaz sorulacak soruda değil sadece bunu merak ettim bu gün bilmiyor ama evlenince nasıl saklayacan yani ilk gece ?

Hpv li bide adama evlilik öncesi bahanelerle aşı yaptıracakmış. Böyle insanları gördükçe gerçekten gelecekten çok korkuyorum.
Adamada hastalık bulaştıracak yazık günah. Saf temiz aile kızıyla yuva kuruyorum diye ne mutludur adam gerçek yüzünü bi görse
Valla oğlumun ileride böyle bir eşi olmasını asla istemem, herkes kendi nefsi üzerine düşünsün, gidip kendisi gibi birini bulsun , yazık değil mi adama...

Konunun ortasından dalıyorsunuz, Mihrimah da aynısını yapmış yukarıda.
O yorum git diktir diyen bir üyeyeydi.
Ben de dedim ki neden diktirecek? Kime ne borcu var. Olay bundan ibaret.
Görücü usulü evlenen erkekler kendileri bakire olsun olmasın yüzde doksan bakire eş isteyerek yola çıkıyorlar. Eğer bakire olmazsa da ya rezil edip boşarlar ya da bir ömür başına kakarlar. Ki ikincisi daha çok oluyor.
Ben de diyorum ki bu tip adamlara yaranmak için orayı burayı diktirmeye gerek yok. Umarım açıklayabildim.
Konunun ortasından dalmiyorum,baştan okuya okuya geliyorum. Dur bu önce ne yazmış sonra ne yazmış kime ne yazmış diye şecere tutacak halim yok,benim yorumum okuduğum yazınıza sonrası nedir ne değildir bilmem.....

X