Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Bekaret karşı taraf için çok önemli olsaydı sorardı bence açık açık sormasa da geçmişte ilişkin oldu mu kaç yıl sürdü vs bir merakı olurdu hiç sormadı mı ?
Aileler aracılığı ile tanıştığı için sormaz bence. Soramaz . Karşıdaki kişi ters tepki de verebilir. Ama bunu kafaya takiyorsa evlenince ayrılır daha kötü olur bence.
Ben olsam yaşınız genç ayrılırım bir bahane ile. Sonra kendinize uygun birini bulun onunla evlenin

Bizim bir tanidik görücü usulü ile evlendi. Daha bir yıl olmadı ayrıldı sonra. Kadın bakireydi , öyledir yani öyle tahmin ediyorum o noktada sıkıntı yok. Ama sonra aralarında soğukluk olmuş. Kadın da eşini bağlamak için mi artık nedir detayı bilmiyorum herşey dedikodu. Or.l s.x denemiş. Erkek tarafı bu kadar kolay rahat nasıl yapabiliyor diye şüpheye düşmüş hepten soğumuş..kendinden önce de birilerine yaptığını düşünmüş.. güvenini sarsan başka şeyler de olmuş olabilir. Çok detay verilmedi ama demek istediğim hersekilde ortaya çıkar. Sonu zaten tüm sulaleye seks hayatınızın anlatılması ile biter. Hiç akraba ve tanıdik işlerine bulaşmayın..başka birini bulun illa evlenmek istiyorsanız..

Bizim bir tanidik görücü usulü ile evlendi. Daha bir yıl olmadı ayrıldı sonra. Kadın bakireydi , öyledir yani öyle tahmin ediyorum o noktada sıkıntı yok. Ama sonra aralarında soğukluk olmuş. Kadın da eşini bağlamak için mi artık nedir detayı bilmiyorum herşey dedikodu. Or.l s.x denemiş. Erkek tarafı bu kadar kolay rahat nasıl yapabiliyor diye şüpheye düşmüş hepten soğumuş..kendinden önce de birilerine yaptığını düşünmüş.. güvenini sarsan başka şeyler de olmuş olabilir. Çok detay verilmedi ama demek istediğim hersekilde ortaya çıkar. Sonu zaten tüm sulaleye seks hayatınızın anlatılması ile biter. Hiç akraba ve tanıdik işlerine bulaşmayın..başka birini bulun illa evlenmek istiyorsanız..
Ay ne var yapamayacak acaba, adamlar sanıyor ki ç.k görünce mağara insanı gibi uga buga diyerek pörtlemiş gözlerle bakacaz ahahahah çok komikler. 50 tanesini görmüş kadın bilir bunların huyunu öyle bir taklit eder ki sanar açılmamış gül goncası. Bazıları kerizlenmeyi ciddi hak ediyor gerçekten böyle de aptallık olmaz.

Evet hayatım ama adam bunu anlar mı işte, adamı sen tanırsın. Tutup da Gabar dağının eteğinden mi buldun adamı yoksa açık fikirli mi. Vampir gibi kan istiyooom kan istiyoom der mi ilk gece. Ya da ilerde sana kendini bana yamadın der mi ? Böyle iğrenç lafları eden erkekler var çünkü
Bekaret konusunda Gabar dağı😂😂😂😂😂
Allah iyiliğinizi versin çok güldüm

Bu kadar takılan biriyse zaten sağlıklı bir ilişkiniz olmaz . Öğrenince bütün hayatın boyunca bunu önüne sunar .

Arkadaşlar bundan seneler önce bi ilişki yaşadım ve bakire degilim simdide görücü usulü tanısarak nisanlandım ve nişanlıma bu durumu anlatamıyorum anlatırsam etraftan herkes duyar çünkü nişanlım ailemden çevremden herkesi taniyo napacagimi bilmiyorum çok stresliyim fikirlerinizi almak istiyorum lütfen yardımcı olun

Keşke bunları nişanlanmadan önce düşünseydiniz 😅
Böyle korkuyorsanız muhtemelen zihniyeti bellidir.
Böyle tipler kanama olmadı diyede sorun çıkarır.
Ya ayrılacaksınız yada göze alacaksınız.

Yine de bir hymen kadar net bir kanıt sunmuyor. :)
Ya onun kanıt olduğu düşüncesi büyük saçma. Gençlik zamanı, hayatımda ki ilk sevgilim çok kıskançtı. Allah bile kadınlara güvenseydi zar vermezdi dedi şok oldum. Fazla sürmedi tekmeyi koydum zaten ama erkeklerin eline kendi elimizle bile isteye koz veriyoruz. O doğumda gelen bir et parçası ve hiçbir anlamı yok. Bunu önce kadınlar olarak biz kabullenirsek ancak o zaman erkeklere de kabullendirebiliriz.

Arkadaşlar bundan seneler önce bi ilişki yaşadım ve bakire degilim simdide görücü usulü tanısarak nisanlandım ve nişanlıma bu durumu anlatamıyorum anlatırsam etraftan herkes duyar çünkü nişanlım ailemden çevremden herkesi taniyo napacagimi bilmiyorum çok stresliyim fikirlerinizi almak istiyorum lütfen yardımcı olun
Hayatım özelini kimse ile paylaşmak zorunda değilsin bu dinende böyle araştırabilirsin. Eğer kanama olayından korkuyorsansa ilk gecede kanama olmaması gerekiyor zaten ( kalın yada esnek bir yapıya sahip değilsen) Rayka Kumruyu izlemeni ve izletmeni öneririm. Doğru olanın kanama olmaması olduğunu çok güzel anlatıyor. Kanama olursa birşeyler yanlış gitmiş bedenin hazırlanmamış demektir . Sen bi ondan dinle 🌸

Dişini değdirmediyse demekki ordan şüphelendi damat. Yoksa azcık ıstırsaydı bele olmazdı.

Ya onun kanıt olduğu düşüncesi büyük saçma. Gençlik zamanı, hayatımda ki ilk sevgilim çok kıskançtı. Allah bile kadınlara güvenseydi zar vermezdi dedi şok oldum. Fazla sürmedi tekmeyi koydum zaten ama erkeklerin eline kendi elimizle bile isteye koz veriyoruz. O doğumda gelen bir et parçası ve hiçbir anlamı yok. Bunu önce kadınlar olarak biz kabullenirsek ancak o zaman erkeklere de kabullendirebiliriz.

Olur mu canım, zarım yırtıldı kanım aktı diye göğsünü gere gere yazanlar var burda hala bile 😒

Olur mu canım, zarım yırtıldı kanım aktı diye göğsünü gere gere yazanlar var burda hala bile 😒
Sorma deli oluyorum. Konu sahibinin yaptığı aymazlık başka. Hem kendine ters birini bulmuş aileden hem de hastalıklı olmasına rağmen gizlenip evleniyor. Evet linçledik yaptıkları çok yanlış ancak kadına bu yanlışlar arasından sırf biriyle seviştiği için bile laf söyleyenler gizlice sızıyor linç tayfasına. Size ne kardeşim SİZE NE ? Sevişmek istedi sevişti. Saklıyor hepsini hata mı ? HATA. Şu kanama mevzusu da artık kapansa keşke olur ya da olmaz. Her şey ilk kadınlar olarak bizde bitiyor ben size diyim.

Bana göre de kanıt değil. Ama bazı adamlara göre net kanıt. Onu demek istedim.
Onlar gibi düşününce sen de diyorsun, sende zar falan da yok, ben senin kuru lafına niye inanayım?
Kendileri tek sözlerine inanılmasını beklerler ama kadından fiziksel kanıt isterler. Onu demek istemiştim aslında.

Yaşım 25 ailem yüzünden görücü usulü evlenmek zorunda kaldım hpvyide 1 yıl içinde atlatırım diye düşünüyorum düğüne 1 sene var daha
3 5 damla kan hayatımdan değerli mi diyorsunuz yani?
Ne yaşadığınız sizi ilgilendirir ama evlilik gibi bir kararda baştan yanlış gidiyorsunuz.
Ne sevgililik ne nişanlılık ne de evlilik boyunca eşimin aklında gündeminde böyle bir şey olduğunu bilseydim net ayrılırdım. Tereddüt etmeden.
Kanama olsada ben dünyanın en ahlaksız kadını olamaz mıydım?
Toplumumuzda bekaret önemli görülüyor,mahalle baskısı oluyor bunu anlayabiliyorum ki bende o baskıların en yoğun olduğu şehirlerden birinden (Konya)bildiriyorum.

Ama dışarısı ne derse desin neyi dayatmaya çalışırsa çalışsın kapımı kapattığım anda hepppsi dışarda. Benim için eşim önemli. Ve o da asla ne ima,ne soru, hatta şakasını bile yapmadı. Çünkü zeka geriliği demek bence. O yüzden görücü usulü falan fişman diye pusup sürece uymak zorunda değilsiniz. Evlenme kararı alabilmiş bir kadınsınız. Tek önemli nokta nişanlınızın kişiliği burda.

Sebebiniz her ne olursa olsun yaşadıklarınızın arkasında durmayı bu vesile ile öğrenin. Kim ne derse desin diktirmek cart curt da bana mide bulandırıcı geliyor. Eski töre dizilerindeki gibi vücudunuzu kesip peçeteye sürün oldu olacak.

Sorma deli oluyorum. Konu sahibinin yaptığı aymazlık başka. Hem kendine ters birini bulmuş aileden hem de hastalıklı olmasına rağmen gizlenip evleniyor. Evet linçledik yaptıkları çok yanlış ancak kadına bu yanlışlar arasından sırf biriyle seviştiği için bile laf söyleyenler gizlice sızıyor linç tayfasına. Size ne kardeşim SİZE NE ? Sevişmek istedi sevişti. Saklıyor hepsini hata mı ? HATA. Şu kanama mevzusu da artık kapansa keşke olur ya da olmaz. Her şey ilk kadınlar olarak bizde bitiyor ben size diyim.

İşte davul bile dengi dengine derler ya, kimin ne yaşadığı aslında kimsenin umrunda olmamalı. Sorun sadece hastalık taşıyan birinin bile isteye birine zarar verme ihtimali.

Falanca ağda yaptırırken kızlığı bozulmuş,filanca bisiklet sürerken tam demire düşmüş kan gelmiş,hatta ve hatta cam silen kız düşmüş durumu nasıldan önce kızlığı gitmiş mi(gitmek ne) leri duyarak büyüdüm. Bu leş zihniyetten sıyrıldığım için mutluyum ama ana nokta bencede kesinlikle kadınlarda ve yetiştireceğimiz çocuklarda...

X