Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Ama benim anlamadigim sey nasil bir erkekle yatabiliyorsunuz ya hangi güvenle 😒çok üzülüyorum böle seyleri duyunca neden ya inaniyorsunuz güveniyorsunuz erkeklere
Bak simdi ne düşüncedesin bir serefsiz icin deger mi kadinlar bunlari düşünsün🥹😒😒

Çok katılıyorum yaffff, bu erkeklere güven olur mu insan insanı şeyyy yapar mı :halay:

Ya onun kanıt olduğu düşüncesi büyük saçma.
Saçma ya da değil sonuçta bir kanıt. Ama kan gelmemesi bakire olmadığına kanıt değil. Çocukken dahi bilmeden o zarın yırtılmış olabileceğini falan okumuştum insanın net bilmesi pek mümkün değil. Tabii şimdi diktirme işleri olduğu için kan gelmesi de artık şüpheli bir kanıt oluyor

Ay çatlicam şimdi sinirden. Kardeşim bak hpv olmasına ve öyle olmadığı halde muhafazakar biriyle görücü usulü nişanlanmasına hepimiz aşşırı sinir olduk hepimiz linçliyoruz, ANCAK ne demek kakalamak yaaa ? Bakire olmadığı için söylüyorsan eğer bu lafı defol git şurdan. NE iğrenç bir üslup ne iğrenç bir söylem bu böyle. Kakalamak nedir yahu kendine gel.
Yalan mı neden adamı kandırıyor o zaman...

Benim bir kere bu durumdan ağzım yandı. Sevgilim vardı bakire değildim ve fırsat olmadı anlatmadım. Fırsat geldiğinde söylediğim zaman karşımda AĞLADI. bir de kendisi tıp okuyor anne baba doktor. Yok işte aklıma geliyor vs. Beni çok üzmüştü. Sonra onunla ilişkiye girmiyorum diye aileme ulaşıp anlatmıştı. ondan ayrıldıktan sonra hayatıma giren kişiye direkt söyledim ne sen zaman kaybet böyle takıntın varsa ne ben dedim. Şubat ayında evlendik düğünümüz var. Böyle bir şeyi dert eden biriyle 5 dk harcamam. Ayrıca siz çok kötü birisiniz. HPV saklanmamalı
Bak en azından mertsin, kimse tercihlerini sorgulayamaz...

Ama benim anlamadigim sey nasil bir erkekle yatabiliyorsunuz ya hangi güvenle 😒çok üzülüyorum böle seyleri duyunca neden ya inaniyorsunuz güveniyorsunuz erkeklere
Bak simdi ne düşüncedesin bir serefsiz icin deger mi kadinlar bunlari düşünsün🥹😒😒
Niye seks tek taraflı mı kadınlar isteyemez mi

Bizim bir tanidik görücü usulü ile evlendi. Daha bir yıl olmadı ayrıldı sonra. Kadın bakireydi , öyledir yani öyle tahmin ediyorum o noktada sıkıntı yok. Ama sonra aralarında soğukluk olmuş. Kadın da eşini bağlamak için mi artık nedir detayı bilmiyorum herşey dedikodu. Or.l s.x denemiş. Erkek tarafı bu kadar kolay rahat nasıl yapabiliyor diye şüpheye düşmüş hepten soğumuş..kendinden önce de birilerine yaptığını düşünmüş.. güvenini sarsan başka şeyler de olmuş olabilir. Çok detay verilmedi ama demek istediğim hersekilde ortaya çıkar. Sonu zaten tüm sulaleye seks hayatınızın anlatılması ile biter. Hiç akraba ve tanıdik işlerine bulaşmayın..başka birini bulun illa evlenmek istiyorsanız..
Konuyla alakası yok .bu tipte manyak adamlara, her kazığı atmak gerekir.Okuz altında buzağı aramak,ama kalp kötü olunca bulunuyor demek ki.
Gerekirse diktirilir,yalan söylenir öyle nefretlik tip bunlar

Bak en azından mertsin, kimse tercihlerini sorgulayamaz...
Ne alaka canım söyler söylemez bu sadece onu ilgilendirir ben söyledim herkes söylemek zorunda demiyorum. Ben söyledim çünkü bunu dert edecek karakterde birine zaman harcamak istemedim. Ama başkası söylemek zorunda değil. Kanunen bile böyle. Biri bu yüzden boşanma davası açmış eşine çıkmış evlilik öncesi cinsel hayatı kusur oluşturmaz diye

Ya onun kanıt olduğu düşüncesi büyük saçma. Gençlik zamanı, hayatımda ki ilk sevgilim çok kıskançtı. Allah bile kadınlara güvenseydi zar vermezdi dedi şok oldum. Fazla sürmedi tekmeyi koydum zaten ama erkeklerin eline kendi elimizle bile isteye koz veriyoruz. O doğumda gelen bir et parçası ve hiçbir anlamı yok. Bunu önce kadınlar olarak biz kabullenirsek ancak o zaman erkeklere de kabullendirebiliriz.
Maalesef öyle değil işte, herkes kendi kültürüne göre birisi ile beraber olmalı yoksa hayat zindan olur , sana göre et parçası ama topluma göre namus, bana göre ise kimse kimseyi kandırmamalı onun yerine kendin gibi biri ile olmalısın, muhafazakar insanla evlenip birilerini kandırmak doğru değildir , ille de bir yere yamanmak için yalan söylenmemeli ...

Ne alaka canım söyler söylemez bu sadece onu ilgilendirir ben söyledim herkes söylemek zorunda değil demiyorum. Ben söyledim çünkü bunu dert edecek karakterde birine zaman harcamak istemedim. Ama başkası söylemek zorunda değil. Kanunen bile böyle. Biri bu yüzden boşanma davası açmış eşine çıkmış evlilik öncesi cinsel hayatı kusur oluşturmaz diye
Söylemek zorunda demedim, mertçe yaptığı şeyin sorumluluğunu almalı ve kendisine uymayan kültürde bir insanla olmamalı, bu konuda seni taktir ettim yani ...

Söylemek zorunda demedim, mertçe yaptığı şeyin sorumluluğunu almalı ve kendisine uymayan kültürde bir insanla olmamalı, bu konuda seni taktir ettim yani ...
Orası öyle açıkçası çünkü görücü usulü belli ki adam tahmin bile edemiyo. Bir de kadında cinsel hastalık var. Bunu bir erkek yapsa da hoş değil kadında.

Orası öyle açıkçası çünkü görücü usulü belli ki adam tahmin bile edemiyo. Bir de kadında cinsel hastalık var. Bunu bir erkek yapsa da hoş değil kadında.
İşte bunu diyorum yoksa gitsin kimle ne yaşarsa yaşasın. Görücü usulü evlenen adamın zihniyeti bellidir bu tarz şeylere olumlu bakmaz ve kadının burnundan getirir , halbuki kendisi gibi bunu sorun görmeyen seküler bir adamla gayet mutlu olabilir...

Konu sahibi dün açtığı başka konuda hpv nin ilerleyip rahim ağzı kanserine dönüştüğünü yazmış.

Bana da hpv için " seneye geçer herhalde" gibi bir yorum yazmış.
Öyle yazmamış, acaba öyle olabilir mi? Anlamında bir cümle kurmuş, tekrar okuyun isterseniz.

İşte bunu diyorum yoksa gitsin kimle ne yaşarsa yaşasın. Görücü usulü evlenen adamın zihniyeti bellidir bu tarz şeylere olumlu bakmaz ve kadının burnundan getirir , halbuki kendisi gibi bunu sorun görmeyen seküler bir adamla gayet mutlu olabilir...
Valla hangi erkeğin nasıl olacağı belli olmaz. Benim anlattığım kişi gayet sekuler bir aileden geliyordu. Bi arkadaşım da çok muhafazakar bir ailenin oğluyla evlendi. Hatta evlenirken flört etmediler evlilik görüşmesi şeklinde oldu. Arkadaşım da bakire değildi. Söyledi evlenmeden önce konu geçerken açık açık. Ben o çocuğa bakınca mesela kesin dert edinir ve vazgeçer demiştim. Ama etmedi

Kadinlar istiye bilir ama bekarken yapilmaz bak sonrasinda da kizlar bunu düsünüyor nssil diyecem kizligim yok diye bende diyorum buna gerek var mi erkekler nasil bekarken kendilerini rahatlatabiliyorsalar kizlarda yapabilir kizligi bozulmadan 🫠🫠
Yok ben yapıyorum valla. Bunu dert edecek insanla da bu yaşımdan sonra işim olmaz. Evlilikte muhteşem adamın denk geleceği garantisi yok evlenme garantisi yok. Belki 40 yaşında evlenecektim. Dert edinmeden de şak diye söyledim o kişiyle de evlendik düğünümüz var. Aşık olmuşum sevmişim neyine beklicem

X