BakımLı güzel bayanLar yardımınıza ihtiyacım var!!

Ben cocukları bahane edip söyleniyorumda evliliqim bitecek diye korkuyorum

Kaç çocuk bar kaçar yaşında ?
Yaşımız aynı
Ben de şu an hamişim evelallah ın izni ile
Ve ben de eskiye göre saldım giyin konusunda ama saç bakım cilt vs daha bakımlıyım
Kendimi yıpratmamaktayız karar verdim
Ekstra olarak yani
Yoksa vazifeler yapılmalı
En önemlisi temiz olmak temiz kokmak

Ben flormar kullanıyorum kuru hangi marka güzel inanın ki bilmiyorum ögrenmek istiyorum
flormarın da göz kalemleri güzel gerçekten, ben de kullanıyorum, piyasada fazla akma yapmayan markalardan biridir.
bir de mac markası var onunkiler de çok güzel tavsiye ederim ama fiyat farkı var tabi flormarla arasında

cnm iki tane biri 2.5 yasında biride 1

Bak ilk önce ekmeği kes Ozaman miğde küçülüyor birde dışarı çık devamlı yürü aklına yemek gelmez evde daha çok yiyo insan.kendine alışveriş yap pazardan bile olsa al sonra evde hergün aynaya bak 15dk heryerini aynada incele sabahları duş al makyajını saçını yap arada saç rengini değiştir birde beğendiğin ünlünün sayfasını takip et zayıfların resimlerine bak

Canım öncelikle kilo vermelisin sağlığın için özgüvenin için. Kilo verdikçe cildin de güzelleşir özgüvenin de artar. Ben biraz fazla takintiliyim bu konuda. Küçük bir kızım var ve 54 kiloyum çünkü kiloluyken çok mutsuz oluyorum. Her sabah bir saat kendime vakit ayıririm duş alırım kahvaltı yapmam birkaç ceviz ve bol su ardından bir kahve içerim. Oturduğumuz binanın yanında kuaför var haftada üç kez fon cektiririm. Saç parfümü ayrı vücut parfümü m ayrı. Miracle ,jadore en sevdiklerimden. Özellikle Miracle kalıcı ve cok hoş hafif bir koku. Her sabah on dakika cildime kremler sürerim ve manikür pedikur düzenli yaptırırim. Akşam işten gelince de yine duş alıp Tayt ve üstüne body giyerim. Haftada 4 kez spor salonuna giderim. Saç bakımi cilt bakımı vs vs.... Yani parfümle bakımlı olmak inan olmaz bu bir bütündür. Kabul ben fazla abartı yorum da önce kilo vermekle başlayabilirsin. Herşey gönlünce olsun☺

Sexy grafiti ve midnight fantasy bu parfumler cok guzel hem de kalici. Esin gelmeden on dakika once giyin bi allik bi ruj bile cok sey drgistirir.

Genellikle yazma var hep saçımıda topuz yaparım hiç açmam bence ben kendimle içsavaşlar halindeyim sarşınım bu farfümler bana gidermi
Sarışın bayanların tenine en uygunu çiçek kokularıdır. Baharatlı ve odunsu kokular esmerlere çok yakışır. Kumrallar ise meyve ve çiçek karışımı kokular için ideal ;-) az cilve biraz koku ve hafif bir makyaj seni eşinin gözünde 10 numara hatun yapar uyut çocukları yap bunları bak sende özgüven tavan olur

44 beden kalçada seksılık mı olur canım yao senın dedıgın balık ette 40 bedende mesela
Önce özgüven tatlısı insan kilo falan görmüyor o zaman. Kendini dünyanın en güzel ve sexi kadını gibi düşün ve öyle yap bak ben ilk hamileligimde 34 bedenden 44 bedene çıktım öyle bir özgüven var ki bende hastanede doğum yaptım öyle gecelikler giyindim ki doktorlarım bile gelip gidip sarıldı hayranız sana diye ;-) kilo önemli bir faktör değil canım yeterki sen hep pozitif ol bak o bile eriyip gidiyor sen farketmeden

Ben de cok cirkinim...kendime de hic bakmam...cildim berbat...bu hafta azicik derleyip toparlama karari aldim...ilk defa gratise ayak bastim...bu arada yas 37....loreal true fondoten.max foctor mascara.bi de ruj aldim...sacimi kestirdim.parfum de alayim dedim ama bilemedim ne alabilirim...bahsettiginiz taytlar dan da alsam diye dusundum...nerede satilir bu taylar acaba...ben hep esofman giyerim de evde...hayatimda hic gecelik giymedim...eşofman la yatarim geceleri de...ben de konu sahibi gibiyim...

Birşey sorcam izninle. Bunları sana satış danışmanı mı önerdi yoksa kendi tercihin mi?

Siteden makyaj malzemeri formunu aradtirdim...ona gore karar verdim...genelde mac diye bi marka tavsiye ediliyor ama bulundugum yerde mac falan yok...satis danışmanı da ne...

Ekmeği kesmek çok etkiler kilo vermen açısından akşam öğünü olabildiğince hafif yersen salata gibi kilo vermen kolaylaşır.Sabah ılık bir bardak limonlu su göbek yağlarını eritiyor.Tatlı krizlerinde kuru meyvelere yönelebilirsin.Günde yarım saat spor yapmaya çalış plates özellikle vucudunun toparlanmasına yardımcı olur :) İlk başlangıc olarakta bir beden küçük bir pantolon alıp hedefin onun içine girmek olsun mesela böyle başlayabilirsin :)

Siteden makyaj malzemeri formunu aradtirdim...ona gore karar verdim...genelde mac diye bi marka tavsiye ediliyor ama bulundugum yerde mac falan yok...satis danışmanı da ne...
Orda alışveriş yaptığın yerde çalışan bayanlar çünkü gratiste her müşteriye destek amaçlı bir bayan gelip yardım eder. Gelelim niye sordum bu soruyu size çünkü seçtiğiniz markalar ve ürünler biraz pahalılar aynı kalitede daha uygun fiyatlı ürünler var bu yüzden sordum size çünkü daha önce makyaz uzmanı olarak çalıştım bende ve müşterilere bu konularda biz yön veriyorduk.

Ya evet dedeginiz gibi calisan kiz geldi.yardimci olmaya calisti...ben elimde listeyle gitmistim zaten...bi de allik alayim demistim...balm hot fiye bi marka varmis. Yorumlardan bulfum bunu da...ama hepsi biraz tuzlu olunca vazgectim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…