BakımLı güzel bayanLar yardımınıza ihtiyacım var!!

parfüm konusunda ben chanelin parfümlerini tercih ediyorum çok kalıcılar
onun dışında günlük olarak duşumu alıyorum, saçlarımı düzleştiriyorum ince bir kat fondöten sürüyorum, iki kat rımel ve göz kalemi sürüyorum, eğer evdeysem dudaklarımın kenarlarını da dudak kalemiyle hafifçe çiziyorum dolgun dursunlar diye, ruj tercih etmiyorum çünkü.
evde çeşit çeşit farklı desende taytları tercih ediyorum, içine tanga giyiyorum, üstüme de göğüs dekolteli bir kazak ya da badi

derdımız aynı...oncelıkle sunu soyeyeyım valla kılo oldukça ne kadar bakım yaparsan yap olmuyo kendını eksık hıssedıyorsun.evde bır suru vücut losyonum vücut parfümüm ve normal parfümüm var....ama olmuyo yetmıyo kılo açığımı bunlarla kapatamıyorum...genede soruyorsan ben avon outspoken by fergıe sıyah sıse olan parfüm ve vücut losyonunu kullanıyorum.bırde avon ıncandensense...malum çok bılındık koku....ve baya kalıcı
kılo oldukça gecelik giyesimde gelmiyor...vücut çorabını demiyorum bıle...kaldıkı ben 65 kılodayken bıle asla almadım.....bence çok fıt hatunlara goreo_O
Aynen katılıyorum bi tane gecelik buldum göbeğimi örtüyor uçuş uçuş cok seksi su alarar bi tek onu giyebiliyorum gecelk alsamda buna dikkat ediyorum kötü durumdayım gıdıgım bile cıkmış kilolardan nefret ediyorum bazen kendimden

Hamilelikte 40 aldım 60 la hamile kalmıştım kızım 6 aylık olduktan sonra yeme içme dikkat ettim illa dışarı da yürüyüş yapmanıza gerek yokki ben evde yürüyüş pilates spor videoları yaptım

Şuan 66 kilodayım 6 kilo daha vermem lazım

Yapacağınız şey basit yediklerinize içtiklerinize dikkat edip spor da yaparsanız kilo verebilirsiniz

Haşimato hastasıyım bide

Bende kapalıyım

Evde eşofmamlarım kısa kollularım Eteklerim hepsini giyerim

Saçlarımı netten değişik modeller bulup yaparım

Bunları eşim için değil ben kendimi bu şekilde mutlu hissettiğim için yapıyorum
Bn kendimi yanlış ifade etmişim kendim için istiyorum başta zatn eşiminde beni beqendiğine inanmak istiyorum

parfüm konusunda ben chanelin parfümlerini tercih ediyorum çok kalıcılar
onun dışında günlük olarak duşumu alıyorum, saçlarımı düzleştiriyorum ince bir kat fondöten sürüyorum, iki kat rımel ve göz kalemi sürüyorum, eğer evdeysem dudaklarımın kenarlarını da dudak kalemiyle hafifçe çiziyorum dolgun dursunlar diye, ruj tercih etmiyorum çünkü.
evde çeşit çeşit farklı desende taytları tercih ediyorum, içine tanga giyiyorum, üstüme de göğüs dekolteli bir kazak ya da badi
Ben makyajıda beceremiyorum hiçbirişe yaramıyorum kadınlıgımı unuttum resmen koca karı oldum

Aynen katılıyorum bi tane gecelik buldum göbeğimi örtüyor uçuş uçuş cok seksi su alarar bi tek onu giyebiliyorum gecelk alsamda buna dikkat ediyorum kötü durumdayım gıdıgım bile cıkmış kilolardan nefret ediyorum bazen kendimden

bende bır tane gıyebıliyorum...belkı 10 gecelığım var hepsı çekmecede olmuyo artıko_O evınde tayt ustune kısa badı ıle dolaşmak benım hayalım...esımı oyle karşılamak..pijamayla degıl:KK14: ıyıde nedek bu popolara tayt gıyıp komık mı olalım..mecbur pıjama takılıyoz....

Cnm bnm
bende bır tane gıyebıliyorum...belkı 10 gecelığım var hepsı çekmecede olmuyo artıko_O evınde tayt ustune kısa badı ıle dolaşmak benım hayalım...esımı oyle karşılamak..pijamayla degıl:KK14: ıyıde nedek bu popolara tayt gıyıp komık mı olalım..mecbur pıjama takılıyoz....
Cnm bnm göbeqimde sarkmış iğrenç aynaya bakınca bnm bile midem bulanıyor eşim nasıl beqensin sezeryan göbeqi ya

Sebibebi diye bi abla var YouTube da onun başarılı makyaj videoları var ordan biraz makyaj yapmayı öğrenebilirsin. Ben Michelle phan'ı takip ede ede düğüne giden arkadaşlarıma bile makyaj yapar hale geldim ki far surmeyi bile beceremezdim.
Ev içinde tayt üstüne hafif salaş bir badi , yarı toplu saçlar bile olur bence arada saçlarınla uğraş saç bence bir kadını gösteren en önemli noktalardan biri.
Vücut yağı kullanmak da çok iyi oluyor , teninde uzun sure kokusu kalıyor tavsiye ederim

Sebibebi diye bi abla var YouTube da onun başarılı makyaj videoları var ordan biraz makyaj yapmayı öğrenebilirsin. Ben Michelle phan'ı takip ede ede düğüne giden arkadaşlarıma bile makyaj yapar hale geldim ki far surmeyi bile beceremezdim.
Ev içinde tayt üstüne hafif salaş bir badi , yarı toplu saçlar bile olur bence arada saçlarınla uğraş saç bence bir kadını gösteren en önemli noktalardan biri.
Vücut yağı kullanmak da çok iyi oluyor , teninde uzun sure kokusu kalıyor tavsiye ederim
Tşk ederimm

Ben günlük makyaj yapmam ama bb krem kullanırım garnierin yada lorealin birde göz altı için aydınlatıcı hafif bir rimel evde gayet toparlayıcı oluyor. Duşta nivea kullanıyorum sonrası çocukla insan kremlenemiyor onun kokusuda kalıcı ve vücudu nemlendiriyor. Saçlarına bakıyormuşsun zaten. Birde evde genelde tayt giyerim yada kısa spor elbise gayet derli toplu kapıdan girince saldım çayıra havası vermiyor. Birde eşimin geleceği saatte tam kapının önünde parfüm sıkarım onun sevdiği eve girince benim kokumu alsın ilk diye hoşuma gidiyor :KK66:
Şu parfüm işi mantıklı imiş
Denemek gerek

X