BakımLı güzel bayanLar yardımınıza ihtiyacım var!!

Kızlar bu yeni nesil tayt kullananlar vrmıydı acaba etkisi olumlu mu olumsz mu

Cnm herkes giyiyor onda yok bir sorun da bakımda arada yapa bilsek olcak ya

Parfüm olarak Chanel Change tavsiye ederim güzel kadınsı bir koku vücut losyonu ben madame coconunkini kullanmıştım çoook memnundum adonı şuan hatırlayamadım ama küçük tanecikliydi arganlıydı cildiniz pürüzsüzse makyaja gerek yok zaten ama kalıcı eyeliner ve ruj kesinlikle tavsiye ederim saçınızı boyatın kaşınız nasıl bilemiyorum ama kontör olabilir
Slmkızlar eşimle severek evlendik doğum kilolarımdan kurtulamıyorum bakımlı eşime güzel sevgiliyken ki gibi gözükmek istiyorum ama olmuyor evlenmeden önce kapandım cok sükür pişman değilim ama eşimin acık halimi özlediğini düşünüyorum ve oda bana acık halini özlüyorum diyor zaman zaman ev işi iki tane küçük cocugum var onlardan kendime bakamadığımı aynaya baktığımda görüyorum eşim cok kıskanç yürüyüşe gidemiyorum ondan izinsiz hiçbiyere gidemiyorum bana yeniden aşık olmasını istiyorum sizlerden günlük hayatta tüyolar istiyorum mesela kullandığınız kalıcı parfüm markaları sac parfümü güzel kokulu vücudunuzdan hiç cıkmayan vücut losyonları krem isimleri istiyorum yardım edin suan bide 76 kiloyum zayıflamıyorum zayıflamak içinde tüyo bu arada daha 25 yasndaym eşimin beni sevdiğini biliyorum ama bunukendim içinde sorun ediyorum kişisel bakım cok önemli güzellik sırranız şimdiden cok tşk ederim

Ay canım cok tşk ettim peki kalıcı eyeliner nerden alırım markası nedir acaba

Parfüm olarak Chanel Change tavsiye ederim güzel kadınsı bir koku vücut losyonu ben madame coconunkini kullanmıştım çoook memnundum adonı şuan hatırlayamadım ama küçük tanecikliydi arganlıydı cildiniz pürüzsüzse makyaja gerek yok zaten ama kalıcı eyeliner ve ruj kesinlikle tavsiye ederim saçınızı boyatın kaşınız nasıl bilemiyorum ama kontör olabilir
cokk saol nerden akdın kalcı eyeliner ı cnm söylersen sevinirim

cokk saol nerden akdın kalcı eyeliner ı cnm söylersen sevinirim
Yok yanlis anladiniz guzellik uzmablari yapiyor hani kas kontoru felan gibi 1 ay felan gecmeyen var 1 yil gecmeyen var hani bir kere yaptirip kurtulursunuz sil tekrar yap hergun hergun derdi yok sorunuz olursa buradayim ne demek :)

Yok yanlis anladiniz guzellik uzmablari yapiyor hani kas kontoru felan gibi 1 ay felan gecmeyen var 1 yil gecmeyen var hani bir kere yaptirip kurtulursunuz sil tekrar yap hergun hergun derdi yok sorunuz olursa buradayim ne demek :)
Ayy cook tşk ederm cnm ücreti ne kadr onlrn dudak ucuklatan cinsten deqlse yaptırabilirim

Önce şunu diyim, bu forumda kaş kontüründen dolayı kaşları mavileşmiz bir ablamız vardı bu yüzden tavsiye etmem derinin altına yapılıyormuş ve silinmiyormuş da sanırım. Sonra parfüm olarak uygun markalı She'nin mavi rengi ve Koton'un La Boheme parfümü gerçekten güzel ve baya da kalıcı çiçeksi kokusu. Cildinizde sorun kapatmak istediğiniz şeyler varsa Garnier BB Cream güzel, allık falan da kullanabilirsiniz onun dışında yüzünüze renk katan. Nude tonlarda bir ruj, açıkçası ben eyeliner kullanmayı sevmem çıkarması falan zor geliyo ama yine de loreal paris superliner ve the balm schwing eyeliner güzel ince uçlu falan sürmesi kolay. Ruju kırmızı falan isterseniz Mac Charlotte Olympia'nın Starlett Scarlet olanı gerçekten güzel. Velvet Teddy falan da güzel. Saçlara da bi hafif dalga çok güzel olur. :super:

Önce şunu diyim, bu forumda kaş kontüründen dolayı kaşları mavileşmiz bir ablamız vardı bu yüzden tavsiye etmem derinin altına yapılıyormuş ve silinmiyormuş da sanırım. Sonra parfüm olarak uygun markalı She'nin mavi rengi ve Koton'un La Boheme parfümü gerçekten güzel ve baya da kalıcı çiçeksi kokusu. Cildinizde sorun kapatmak istediğiniz şeyler varsa Garnier BB Cream güzel, allık falan da kullanabilirsiniz onun dışında yüzünüze renk katan. Nude tonlarda bir ruj, açıkçası ben eyeliner kullanmayı sevmem çıkarması falan zor geliyo ama yine de loreal paris superliner ve the balm schwing eyeliner güzel ince uçlu falan sürmesi kolay. Ruju kırmızı falan isterseniz Mac Charlotte Olympia'nın Starlett Scarlet olanı gerçekten güzel. Velvet Teddy falan da güzel. Saçlara da bi hafif dalga çok güzel olur. :super:
Ablacım k.bakma cevap vermek istedim kontürü konusunu ben açmıştım galiba ondan ötürü evet bende o tarz şikayetler duydum ama kaliteli bir yerde yapılırsa hata payı sıfır ınstagramdan adamın yaptığı kaşlara bakım doğal gibi tamamen

Hamilelikte 40 aldım 60 la hamile kalmıştım kızım 6 aylık olduktan sonra yeme içme dikkat ettim illa dışarı da yürüyüş yapmanıza gerek yokki ben evde yürüyüş pilates spor videoları yaptım

Şuan 66 kilodayım 6 kilo daha vermem lazım

Yapacağınız şey basit yediklerinize içtiklerinize dikkat edip spor da yaparsanız kilo verebilirsiniz

Haşimato hastasıyım bide

Bende kapalıyım

Evde eşofmamlarım kısa kollularım Eteklerim hepsini giyerim

Saçlarımı netten değişik modeller bulup yaparım

Bunları eşim için değil ben kendimi bu şekilde mutlu hissettiğim için yapıyorum

maşallah ya hem de doğumdan sonra vermişsin onca kiloyu
ben ise 64ten 58e inemiyorum :/

Slmkızlar eşimle severek evlendik doğum kilolarımdan kurtulamıyorum bakımlı eşime güzel sevgiliyken ki gibi gözükmek istiyorum ama olmuyor evlenmeden önce kapandım cok sükür pişman değilim ama eşimin acık halimi özlediğini düşünüyorum ve oda bana acık halini özlüyorum diyor zaman zaman ev işi iki tane küçük cocugum var onlardan kendime bakamadığımı aynaya baktığımda görüyorum eşim cok kıskanç yürüyüşe gidemiyorum ondan izinsiz hiçbiyere gidemiyorum bana yeniden aşık olmasını istiyorum sizlerden günlük hayatta tüyolar istiyorum mesela kullandığınız kalıcı parfüm markaları sac parfümü güzel kokulu vücudunuzdan hiç cıkmayan vücut losyonları krem isimleri istiyorum yardım edin suan bide 76 kiloyum zayıflamıyorum zayıflamak içinde tüyo bu arada daha 25 yasndaym eşimin beni sevdiğini biliyorum ama bunukendim içinde sorun ediyorum kişisel bakım cok önemli güzellik sırranız şimdiden cok tşk ederim

Canim oncelikle sunu soylemek istiyorum kilo varsa hersey bos. Bence kilolarindan baslamaslisin. Sana kilo konusunda bi tuyo vericem, eskiden kilo vermeyle ilgili ogrendigin her seyi bi yana birak sadece karbonhidrat yemeyi kes ve kilolarin vucudunu terk ettigini goreceksin. Karbonhidrat deyip gecme et ve yag disinda hersey karbonhidrattir once karbonhidratlarin neler oldugunu arastir ogren ve onlari artik yeme.

Madem kapalisin sen de evde bakimli ve seksi ol. Cocuklarin varsa elbetteki jartiyerle dolanamazsin :-D aniyorum ama en azindan bakimli ol kilo verdikten sonra guzel ev kiyafetleri al. Inan bana o kadar feminen ve seksi ev kiyafetleri var ki ama zayiflamak sart. Bakimliliktan da kastim su, koku mesela erkegi cok cezbeder ama koku sadece parfum degildir ten kokusu bunu da guzel bi sekilde saglayan vucut losyonudur. Hos kokulu bi vucut losyonu al her gece dus alip onu surdukten sonra mis gibi kocanin yanina yat bence :-) yine sana asik olur.

Evde asiri bogazli ve pantolon tarzi seyler giymek yerine biraz daha seksi gogus dekolte ve bacaklari daha cok gosteren etek giy. Abarti seksi olmana gerek yok ama en azindan kadin gibi dur.

Urun ve marka konusunda sana tek tavsiye benden buyuk bir Victorias Secret magazasina gir orada aradigin her seyi bulacaksin. Vucut losyonlari, seksi ic camasirlar, dudak parlaticisi, makyaj urunleri, bacak parlaticisina kadar yok yok. Cok da seksi kokulu parfumleri var, bu urun adeta erkekleri bastan cikarmak icin tasarlanmis, aradigini mutlaka bulursun.

Merhaba canım.geçen yıl en de 76 kiloydum ve dediğin psikolojinin aynısını yaşadım.öncelikle zayıfla.eşinin sana bakışı nasıl değişiyor gör.Su içsem yarıyor veremiyorum deme.dukan yap.saçın dalgalıysa brezilya fönü yaptır saçın hep bakımlı olur.güzel kokusu ama ağır parfüm sıkma.eşinin gönlünü hoş etmesini bil

X