BakımLı güzel bayanLar yardımınıza ihtiyacım var!!

Neslmsah

GözLerini BeNiM içiN öLdürür MüsüN??❤
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2016
281
221
Slmkızlar eşimle severek evlendik doğum kilolarımdan kurtulamıyorum bakımlı eşime güzel sevgiliyken ki gibi gözükmek istiyorum ama olmuyor evlenmeden önce kapandım cok sükür pişman değilim ama eşimin acık halimi özlediğini düşünüyorum ve oda bana acık halini özlüyorum diyor zaman zaman ev işi iki tane küçük cocugum var onlardan kendime bakamadığımı aynaya baktığımda görüyorum eşim cok kıskanç yürüyüşe gidemiyorum ondan izinsiz hiçbiyere gidemiyorum bana yeniden aşık olmasını istiyorum sizlerden günlük hayatta tüyolar istiyorum mesela kullandığınız kalıcı parfüm markaları sac parfümü güzel kokulu vücudunuzdan hiç cıkmayan vücut losyonları krem isimleri istiyorum yardım edin suan bide 76 kiloyum zayıflamıyorum zayıflamak içinde tüyo bu arada daha 25 yasndaym eşimin beni sevdiğini biliyorum ama bunukendim içinde sorun ediyorum kişisel bakım cok önemli güzellik sırranız şimdiden cok tşk ederim

Tşk ederim neden güzel olmayasın canım rabbim her kulunu güzel yaratmış sen kullanıyormusn kokucu kalıcımı

Kapalı olman önemli değil sen evde bakacaksın kendine
Saçına başına bak
Giyim kuşam evde de kapalı giyinmek zorunda değilsin sonuçta
Ben de kapalıyım ama ara ara saçlarımı düzleştiririm bir gün maşa yaparım vs..
Normal elbiseler alıp evde öyle giyebilirsin
Zayıflama için ise diyetisyen ile görüşmeni tavsiye ediyorum

Tşk ediyorum şalvarla geziyorum bazenleri yatana kadar saldım kendimi evlenince bilemiyorum nedendir sadece agırlık verdiğim giyim gecelik ve vücut corapları

Boyunuz kaç ki.. 76 kılo cook aşırı bir kilo degıl .. Biraz azimle verebilirsiniz bence..
Evde acıksınız sonucta..Bi alllık , rimel sade bir makyaj bıle canlı gözükmenızi saglar .. Kilo verırsiniz .. Canınızı sıkmayın.. İnsanı en cok guzellestıren sey mutluluk bence :) Mutlu olun ve eşinizden önce kendıniz için fazla kılolarınızdan kurtulma caresını arayın.. Bir şişeniz olsun hep yanınızda olsun ve gün içinde bol bol su için..

Tşk ederim neden güzel olmayasın canım rabbim her kulunu güzel yaratmış sen kullanıyormusn kokucu kalıcımı

parfüm değil de edt kullanıyorum
yves rocher markası nispeten daha doğal olduğu için bu markayı tercih ettim
yves rocher in edt leri çok kalıcı değil ama ferah kokuları var günde 2 kere sıkıyorum tenime

daha çok gençsin lütfen önce kendin için kilolarından kurtul.
bir diyetisyene gidip liste yaptırabilirsin. zayıflarken sarkmamak için sporda şart.
evde zaten açıksın eşinin açık halini özlüyorum demesini anlayamadım. Demekki açıkken daha çok dikkat ediyordun bakımına. Bence eşin onu kastetmiş.
Bakımlı olmanın ilk şartı temiz olmak. Sabah erken kalkıp duş al. Saçlarına şu lorealin saç bakım yağından kullan hem güzel kokuyor hem yumuşacık yapıyor. Cildini ve vucudunu nemlendir hafifte bir parfüm kullan. Cacharel noa, chloe love, 212 classic. bu parfümleri beğenirim hem hafif hem kalıcı.

Genellikle yazma var hep saçımıda topuz yaparım hiç açmam bence ben kendimle içsavaşlar halindeyim sarşınım bu farfümler bana gidermi

evde rimel göz kalemi renkli lipbalmlardan kullanabilirsin.
Genellikle yazma var hep saçımıda topuz yaparım hiç açmam bence ben kendimle içsavaşlar halindeyim sarşınım bu farfümler bana gidermi
Evet bu parfümler sarışınlara uygun. Bence saçını açmalısın hafifte fön çekebilirsin. Bunları eşine güzel gözükmen için söylemiyorum sana emin ol. Yaptıkça kendini mutlu bakımlı özgüvenli hissedeceksin.

Ben günlük makyaj yapmam ama bb krem kullanırım garnierin yada lorealin birde göz altı için aydınlatıcı hafif bir rimel evde gayet toparlayıcı oluyor. Duşta nivea kullanıyorum sonrası çocukla insan kremlenemiyor onun kokusuda kalıcı ve vücudu nemlendiriyor. Saçlarına bakıyormuşsun zaten. Birde evde genelde tayt giyerim yada kısa spor elbise gayet derli toplu kapıdan girince saldım çayıra havası vermiyor. Birde eşimin geleceği saatte tam kapının önünde parfüm sıkarım onun sevdiği eve girince benim kokumu alsın ilk diye hoşuma gidiyor

B

Ben bu konuda kadınların kapalı olma zorunlıluğu olan ülkelerdeki bakımlı kadınları takdir ediyorum, kozmetik estetik gibi birçok şeyi ustaca kullanıyorlar gizemli güzellikleri dillere destan. Sosyal medyada özellikle bu kadınları takip et bence. Kapanma tarzlarını, makyajlarını kendine uyarla. Kilolu ama çok çekici kadınlar var, zayıf demek güzel demek değil ki. Body shop a git mis kokulu vücut peelingi, kremi yağı sürüyle, çok da kalıcı. Güzel iç çamaşırları al, herşeyi dene içinde kendini mutlu hissettiklerini al, bunlar saten, tül vs olabilir, cüretkar kostümler de olabilir. Haftada 2 kere evine yakın kuaför bul, eşin tek gitmeni istemiyorsa da o bırakıp alsın, eve masöz bayan çağırabilirsin. Manikür pedikür bunları da kıaförde hallet, evde vakit kaybetme, internet alışverişi yap. Maddi durumun iyiyse güzel kozmetik ürünler al, ev için doğal renkler ideal. Ev kıyafetin eski püskü olmasın, kendini mutlu ve güzel hissettiğin kıyafetleri eşin gelmeden giy.

derdımız aynı...oncelıkle sunu soyeyeyım valla kılo oldukça ne kadar bakım yaparsan yap olmuyo kendını eksık hıssedıyorsun.evde bır suru vücut losyonum vücut parfümüm ve normal parfümüm var....ama olmuyo yetmıyo kılo açığımı bunlarla kapatamıyorum...genede soruyorsan ben avon outspoken by fergıe sıyah sıse olan parfüm ve vücut losyonunu kullanıyorum.bırde avon ıncandensense...malum çok bılındık koku....ve baya kalıcı
kılo oldukça gecelik giyesimde gelmiyor...vücut çorabını demiyorum bıle...kaldıkı ben 65 kılodayken bıle asla almadım.....bence çok fıt hatunlara gore

Bnde öyle olmak istiyorum

Hamilelikte 40 aldım 60 la hamile kalmıştım kızım 6 aylık olduktan sonra yeme içme dikkat ettim illa dışarı da yürüyüş yapmanıza gerek yokki ben evde yürüyüş pilates spor videoları yaptım

Şuan 66 kilodayım 6 kilo daha vermem lazım

Yapacağınız şey basit yediklerinize içtiklerinize dikkat edip spor da yaparsanız kilo verebilirsiniz

Haşimato hastasıyım bide

Bende kapalıyım

Evde eşofmamlarım kısa kollularım Eteklerim hepsini giyerim

Saçlarımı netten değişik modeller bulup yaparım

Bunları eşim için değil ben kendimi bu şekilde mutlu hissettiğim için yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…