BakımLı güzel bayanLar yardımınıza ihtiyacım var!!

Hahaha masallah diyim o zaman afiyet olsunen azindan yedim de aldim diyebiliyosunuz verirsiniz oyleyse

Süper biz de faydalanalım

Bende eşimde koku konusunda çok hassasızdır. Benim vaz geçilmezim burberry serileri ve sıkarken kokuyu sadece bana yaklaşan kişi almalı yoğun parfüm her zaman midemi bulandırmıştır. Ama kilodan bir an önce kurtulun boyunuz kaç olursa olsun 65 üzeri bir bayan için fazla bunu içinde düzenli yani saatlik ev yemekleri yiyin zaten bebeğiniz var sürekli hareket halindesinizdir ve tatlı şeker hamur işi şeylerden uzak durduğunuz an kilo vermeye başlıyorsunuz.
Doğum sonrası bir erkeğin istediği sadece enerji dolu ve mutlu olan bir kadındır malesef şuan bende yok o enerji ama olması için çabalıyorum
Bakım dediğin şey yaptığın gün var ertesi gün yok

Kocan gelmeye güzelce giyin hafif doğal makyaj yap üstüne göre kıyafet seçersen kiloların okadar belli olmaz ki çok kilolu değilsin zaten doğal makyaj her zaman iyidir ben eşim gelmeye yakın bb krem sürerim bir sürme bi maskara tamam normal hayattada abartılı makyaj yapmam zaten çok makyaja gidipte cildini bozma derim vücutta da palmolive çilekli duş jeli varya allahım o ne güzel bişey bayılyorm parfüm olarak pek kullanmam bebeğim vsr çünkü anca dışarı çıkarken falan,

Bende zatn abartıyı sevmem eşim ruju hiç sevmez sürme maskara allık hastasıyım o parfüm cok sever benimkini bile sıkar arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…