Bacaklarının arası ayrık olanlar

malosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
774
8
mrb kızlar bacaklarımın arası çok ayrık şu an 53 kiloyum 57 falan olsam biraz düzelir mi ? kilo alınca bacaklarının şekli düzelenler var mı acaba aranızda ??:18:

açıklğna bağlı.kimi bacak carpk olyo ondan ayrk oluyo. boy ve kilon ne?bnm byum 155 kilom 45 mlsf..bnmde vr braz ayrklk.msela diz kapaklarının arası ayrıkmı yda ne kdr ayrk

açıklğna bağlı.kimi bacak carpk olyo ondan ayrk oluyo. boy ve kilon ne?bnm byum 155 kilom 45 mlsf..bnmde vr braz ayrklk.msela diz kapaklarının arası ayrıkmı yda ne kdr ayrk

163 boyum kilom 53 işte diz kapaklarım brbirine değiyor içe dönük gibi biraz, kiloma göre çok ince bacaklarım sanırım kilo alsam bile hep orantısız kalcaklar

bnmde ayrık.. nasıl düzelir acaba ? ya da düzelir mi

ameliyatla dolgu silikon vs düzeliyor ama fiyatları çok yüksek kilo alınca düzeleceğini bilsem alıcam yeterki düzgün olsun sporlada düzelebilir ama yoğun çaba istiyor ve sürekli yapmak lazım , kadındada kası sevmiyorum ben yaa güzel olsun diye uğraşırken daha kötü de olabilir kaslar incelebilir

bacaklarınızı ölçün arasındaki boşlukları.kilo ve boyunuzuda yazın:)benim 155e 45kılo..bnm bacaklarım zayıf yani..bizde bacaklar ince dir annemden dolayı..:)bnm diz kapaklarım arasında 1cm.var.dizkapagmn hemen altındaki boşlukta 2bucuk 3cm.falan.ben bı aydır egzersiz yapyrum gayette güzel oluyo denneyın mutlaka..bacak rsmniz vrsa eger koyun yada:)bende intrntten bnm bacagma bnzer bi resm koyarm

aa ciddiimisn ben bir ara sıkı bacak çalışıodum ama faydasını görmedim hiç nette okuduğuma göre tamtersi kaslar incelebilirmiş, psikolojik mi bilmem incelmiş gibi geldi banada sonra bıraktım ölçüleri yazarım canım sen ne egzersizi uyguluyorsun acaba

hangi egzersizleri deniyorsun?

parmaklarımın ucunda duruyorum.sonra topuklar yere degmeden kalkıp ınıorum parmaklarımın ucunda.alt ve üst bacak kalınlıklarınız ne bide:)bakalamm aynımı..bna herks bse yk bcagnda dyor amaa bnce vr gbı

benim üst bacağım kalın alt bacağıma göre cnm. ayrıklık alt bacağımda.dizlerimin altından başlıyor tam birleşmiyor az bişey boşluk var .

[QUOTEoho=smysr;24166386]parmaklarımın ucunda duruyorum.sonra topuklar yere degmeden kalkıp ınıorum parmaklarımın ucunda.alt ve üst bacak kalınlıklarınız ne bide:)bakalamm aynımı..bna herks bse yk bcagnda dyor amaa bnce vr gbı[/QUOTE]

ben bunu geçen yaz nerdeyse hergün yaptım canım , hiçbi faydasını göremedim hatta incelmiş geldi bana sonraları benim üst bacağımda çok ince dizimin tam üstü etek giydiğimde iğrenç duruyorr

ben bunu geçen yaz nerdeyse hergün yaptım canım , hiçbi faydasını göremedim hatta incelmiş geldi bana sonraları benim üst bacağımda çok ince dizimin tam üstü etek giydiğimde iğrenç duruyorr[/QUOTE]

parmak ucunda kalkıp,inme hareketi alt bacak inceltmek için mi yoksa alt bacaktaki ayrığı gidermek için mi canım?

ben alt bacagımda görüyrum .. üst bcagm zayf oldgm içn ayrk yani.altta biraz ayrk ama öncesne göre bitişkk..44 45 kiloyum.byumda 155

ne kdr bi ayrıklk?cm olarak.msela diz kapagının altı ayrık oluyo orası ne kdr.bnmde ayrk ama zayıfımda...2-3 cm.vr bnm

parmak ucunda yükselmek özellikle de ağırlıkla calf yani baldır kaslarınızı geliştirir.Kalınlaşır ve açıklık kapanır.Tabi vücut tipine göre değişir bu durum.Bende de var aynı problem.Bir süredir yapıyorum bu hareketi ve açıkcası azıcık da olsa faydasını gördüm.Bir de şu var.Calf kasları vücutta en zor gelişen kaslar.Hemen sonuç almayı beklemeyin biraz sabır =)

aynen...bnde 2 ay olmustur yapalı keşke resmni cekseydm öncdden farkı görrdüm ama hissediyorum kesinlkle aradaki boşluk azaldı.hemen olan bşey degil 2-3 ay ypmak grek en azından.bn kesnlkle fydasnı gördm..kesin

cnm benim üst bacağım kalın ve kapalı.düzgün.dizleirmin altından başlıyor ayrıklık alt bacağım ince.bu hareket onun için sanırım değil mi yanlış anlamdım .

cnm benim üst bacağım kalın ve kapalı.düzgün.dizleirmin altından başlıyor ayrıklık alt bacağım ince.bu hareket onun için sanırım değil mi yanlış anlamdım .

alt bacağın için uygulayabilirsin canım ama bildiğim kadarıyla abartmamak önemli, ben o hareketi çok yapmıştım benim kaslarımı ondan inceltti sanırım ve arkadan kötü bir çıkıklık oluşmuştu , bir yerde okumuştum o kaslar zayıfsa ne kadar uğraşşada çok az bir değişme olurmuş zaten, sporcuların bile bir tuhaf duruyor alt bacagı benim üst bacaklarımda ince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…