Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

ama domatesın ten rengını actıgını unlu doktorlar soluo :44:

zaten alerji kişiden kişiye değişir, küçük bi denemeyle anlışılr yani yapabilen yapsın tabii.

cok pardon ben alerjı kısmını okumamısım

yok önemli değil, ya benim 1 sene önce kullandığım yağ ve kremlerden dolayı bacaklarımda akneler çıkmıştı doktor alerji hapı akne kremi ve antibiyotik vermişti. 1 ay içinde yenilri çıkmadı ama izleri var onlarda geçiyo. ben o zamanlar moos yosun iyotlu sabun diye bişeye rastladım arkasında kıl kökü iltihabı ve mantara iyi gelir yazıyodu biraz kullandım kurutuyo ama kese ve bepantenele hallettim ve o günden beride kozmetik krem kullanmıyorum. yaptığım tek şey haftada 1-2 kese veya peeling ardından bepantene arada sırada banyo sonrası pudra ve ağdadan sonrada mutlaka bepantene.

bnm doktorumda ıltıhaplı kıl koku dedı bı krem verdı ve 1 ay sonra kontrole gıtmemı soledı kullandım hıc bı faydası yok neredeyse kontrole gıtmeyede usenıyorum ama bı kac gun ıcerısınde gıdıcem bakalım ne dıcek o sabuna bakayım bende bı saol

Bepantene'nin hangi türünü kullanıyorsun? Ben de alıcam ama türleri vamış sanırım, hangisi daha iyi gelir acaba? :44:

bendede batık tüyler var eskiden çok fazlaydı ve çok kötü görünüyodu bacaklarım makinadan olduğunu bende sanmıyorum,neyse şimdi eskisinden gayet iiler şükür ama yinede yok değil,bende banyoda lifle keseliyorum biraz faydası var bunun

arkadaslar bunun tek cozumu duzenli keselemek,annem 6o kusur yasinda 40 senedirde duzenli olarak hamama gider bacagi puruzsuz otesi ve selulitleri yok denecek kadar az burada kisa boylu ve sisman.duzenli kese diyorum size pardon birde senelerdir agda yaptiririr soyledigine gore hic jilet degdirmemis

bephantene krem, merhem veya plus değil.

Aldım canım mavi olanından, inşallah işe yarıycak. Yalnız peeling daha da hassaslaştırıyor gibi geldi bana, ilk seferler iyiydi de sonra kötüleşti yaa(

beni annemde 47 kilo, zayıf yani bacakları nasıl pürüzsüz anlatamam kıskanıyorum annemiyaa hiç jilet kullanmamış ve halada bacakları için hiç bir şey kullanmıyo ama tüyleri hiç görünmüyo, prüzsüz yumuşacık nasıl oluyo bilmiyorum ,bide söylüyorum benim öyle değil diye de niye,,bana bi bacağını açıp gösterişi var özeeen diyee gıcık karıı ama ne yalan söyliyim özenmiyo diiğilim,bana sende hiç jilet kullanmasaydın ilk amanlarda böyle olmazdı diyo

benim anneminde oyle bebek gibi bacaklari var,ilk genclik caginda bende bacaklarimin yukarisina jilet yapmkistim orada tek tuk erkek gibi cikiyor hangi akla hizmet ettiysem

Aldım canım mavi olanından, inşallah işe yarıycak. Yalnız peeling daha da hassaslaştırıyor gibi geldi bana, ilk seferler iyiydi de sonra kötüleşti yaa(

çok hassas peeling yapmak lazım sana fazla geldiğini hissediyosan biraz azalt eğer tahriş olursa bide onun iyileşmesi vs. zor ben bazen peeling bazen ipek kese yapıyorum. bide eğer normal vucut kremleri iyi geliyosa onlarıda kullanabilirsin. onlar bana dokunduğu için ben bepanten sürüyorum.

benim anneminde oyle bebek gibi bacaklari var,ilk genclik caginda bende bacaklarimin yukarisina jilet yapmkistim orada tek tuk erkek gibi cikiyor hangi akla hizmet ettiysem

of of sus yaa bak zaten kızıp duruyorum kendime bende bacaklarıma alt kısımlara ama jilet yapmıştım ilk ergenlikte sonrası malum devamlı jilet tabi epilatörüm de yoktu sonra evlendim 19 yaşındada işte ozaman aldırmıştım anneme sağolsun valla ondan sonraaa bidaha jilet kullanmakmı aslaaaa

Evet hassas şekilde yapmam gerekiyor peelingi ben burdan okuyup çoşmuş ve kabak lifine peeling ve deniz tuzu döküp yapmıştım, bir yandan düzelirken bir yandan kötüleşiyordu,

Epilasyon aletine tekrar dönmeyi düşünüyorum, jilet de çözüm olmadı bilmiyorum yaa..( Denize girince düzeliyor süper oluyor sonra tekrar of yani.

Göze alabilsem lazere başlıycam da iz falan kalır bende cildim hassas korkuyorum.

Bu arada, Bepanteni her gün kullanabiliyor muyuz?

Son düzenleme:
doktora gıtmenızı onerırım bole gecıcek gıbı dgl ben 2 yıldır ugrasıyorum kozledıgım elmalar,vucuduma strec flımle yapıstırdgım patatesler,lekelerı gecıren tarıfler vs.. en sonunda pes edıp gıttım kı gercekten suan daha ıı kese fln bı yere kdr koruyo peeelıng dıyosunuz batıkları cıkarıyo fakat farklı yerden cıkanlar ne olucak ? brz genıs kapsamlı arastırma yaparsanız bu soruna bakterılerın ndn oldugunu goreceksınız ve tek basınıza bunu atlatmak kolay dgl kesınlıkle doktor kontrolunde antıbıyotık kremler kullanılmalı dıe dusunuyorum 3 aydır ılac kullanıyorum hala gecmıs dgl kontrolde doktorumda gordu ve kremımı degstrıp bı antıbakterıyel krem verdı tercıh sızın ben bu yontemlerle gram fayda etmedım :2:

haklısın canım en iisi doktora göstermek niye oluyo diye hiç bi yöntem gerçekten kesin çözüm değil bende anladım:84::84:

+ hayal kırıklıgı kalıo bn hala ınanmıyorum ama o kdr ugrasıorum kremler ıcınde taa nerelerden getırtıoruz ıns artık bıter bıde antıbıyotık krem kullanırken en az 3 ay cekme yonttemıyle kılların alınmaması gerekıo tavsıye edılen yontem makınenın tras baslıgı kesme problemı de olmuo ben su:93:an ole yapıorm cunku baska care bulamadım

Batık için de antibiyotik kullanırsak artık böbrekler iflas eder herhalde yaa 3 ay ilaç kullanmak ne demek!

Jileti 3 ay kullnsam zaten kalmazdı da o sırada tüyler sertleşiyor falan filan. Kol altımdakileri 15 yıldır jiletle alırım hala yumuşaklar bacaklar öyle değil hemen cozuttular.

denize gitmek süper zaten, maddi durumu toparlasam koşa koşa lazere giderim şu alerjik bünyemle, hiç düşünmem yani çünkü kıllar olmasa batıklarda olmıycak, kesede işte yüzde elli den fazla azaltıyo. bepanten konusunda da çok kuru bi cildin yoksa her gün kullanma bence vıcık vıcık, sanki iki günde bir daha iyi banyodan sora, hergün kullancaksanda bence temiz cilde kullan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…