Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

Selam Kızlar,

Bir başka forumda Suna Dumankaya'nın formülü olarak limon + tuz yerine limon kolonyası + pudra'yı önermiş bir arkadaş, sizlerden deneyen oldu mu hiç bunu? Hem batıkları engelliyormuş hem de tüyleri ciddi oranda azaltıyormuş.

Ağda yaptıramıyorum çok canım yanıyor, epilatörler de bir yere kadar zaten çok tüylü de değilim ancak jilet bile kullansam şu batıklardan kurtulamıyorum. Hiç deneyeniniz oldu mu ki?

kızlar benim bacaklarım çok çok çok kötü durumda..
o batıklar yüzünden bacaklarım yara bere doluymuş gibi aynı..
leke leke duruyolar..siyah siyah nokta dolu..yazın çorapsıs etek elbise giyemiyorum..hatta o kadar çoğaldılar ki iki kat çorap giysemde fayda etmicek durumdalar..
birde benim ayaklarımda kıl köklerimde çok belirgin onlarda hep benek benek...
önce kabak lifi aldım her banyoda saatlerce keseliyorum bacaklarımı onun etkisini gördüm biraz daha düzeldi eskiye oranla çok daha iyi oldu diyebilirim.ancak lekeler hala duruyolar..
65 tl verip tend skin losyon aldım..tam düzenli kullanamasamda kullandım biraz ama daha faydasını hiç ama hiç görmedim...:84:
ayrıca ben epilasyon yada jilet kullanmıyorum sir ağdayla alıyorum bacaklarımı ama yinede batık dolu.. Şimdi bu stopingrow batık spreyini bende duydum hatta bi yerde 30 liraya buldum tend skine göre daha uygun fiyatı ve gramajı daha fazla..
gerçekten işe yarıyorsa bunu denicem artık...:26:

offf yaz geldi millet elbise etekle gezerken ben bu yıl da pantolona mahkumum okul etegını bile giyemiyorum beyaz coraptan o kdr belli oluyolar kı bu kdr cok problem yasayan ınsan varken kesin sonuc alan kimse yok mu ya (lazer epılasyon haric)

uzuldum cnm ama bnmkılerınde cok farkı yok yrn bı doktor dha korkucak

Malesef bu sorun bendede var
Ponza taşıyla küçükler çıkıyo
Fakat bi yerde kıl derinin altında uzamış,hemde oldukça fazla.
Dün aldım elime cımbızı,iğneyi, deştim resmen
Yanlış olduğunu bliyorum ama daha fazla uzaması zararlı diye düşündüm
Sabah kalktıgımda o yer kabarmıştı,halada öyle.
Ponza taşıyla da çıkmıyo,ve şuan canım çok yanıyo
Ne yapıcam blmiyorum =(((

REBELANGEL.
İnsanların bacaklarında kıl dönmesi çok fazla uzamazmış korkmana gerek yok. bende bacaklarımın iç kısmında oluyor. orası daha ince deri diyemi artık bilmiyorum.elma sirkesi cilde çok faydalı.

Elma sirkesiyle ıslattığınız bir pamukla günde pek çok kere yarayı nemlendirin.

Ayrıca Ciltteki lekelere: Dörtte bir litre suya, üç çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip, kaynayıncaya kadar ısıtın, ateşi kısın. Başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü silin. Haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.

bende de batık sorunu var,lazere başladım ilk seans sonrasında sanki daha fazla oldu bacaklarımda.bugün seansa gittim,bunlara lazer atarsam güneş lekesi gibi iz kalır dedi.vücut için olan zımparadan satıyolardı,aldım ama sormayı unuttum ne kadar sürede bi kullanıcam nasıl kullanıcam,nemliyken mi kuruyken mi kullanıcam:)bunları sormadım,acaba aranızda bacakları için zımpara kullanan var mı???

slm cnm.bnde az vardı batıklar alt bacagım arka üst kısmında ve dız kapagımda sinişr oluodumm..cok bellı deıldı ama ben bılıodum onlr ordaydııdittim lazer yaptrdımmm ve bittiiiii..pürüzsüzzz mis gıbı bebek bacagı gıbı walla..aynı durum bıkını blgemde de vardıı daha doorusu bacak kısmında yanlarda yanee..onuda yapotrmıstım ve gercekten gecıooo..okdr agda parasınaaa degmezzzz.biriktır onu lazer yaptırınn maddıyse sorun deılseee yaptırın kuzummm..ilerde cok rahat edersınızzz.bnden taffsıyeeee

bu arada cnm kalsa bıle gunes lekesı gıbı izzz ki bnde kalnmıstııı bronslasınca gecıoo onlarr kalmıoo hıcccc....aynı renk oluo tenınle tenın acılınca da kesınlıkle bellı deılll...bnde ole olduu

peki bu zımparayı cildim kuruyken mi kullanayım nemliyken mi??keseyi nemliyken kullanıyoruz ya acaba bu zımparanın mantığıda öyle mi???

ben doktora gıttım lekeler gecıo fakat batık hıc bı kıl cıkmadı suana kadar ( yaklasık 2 hafta) salı gunu kontrole gıdıcem bakalım ne olucak

riela doktorun ne kremi verdi de geçti lekeler ya kafayı yicem 7 yıldır uğrasıyorum.lütfen cevap yaz merak ettim.

batık sebebibinin en önemlisi yumuşak et dokusu eğer deriniz yumuşaksa batık muttemelen olur sert bi derili bayanda çıkma riski azdır yani önce zayıf olmak fit olmak lazım geçsede genede çıkmaması için mutlaka sert bi lif kullanın bide sıcak su ile yıkanmayın en son banyodan çıkmadan yaz olsun kış olsun mutlaka soğuk su tutun öle çıkın bunun faydası çok

riela doktorun ne kremi verdi de geçti lekeler ya kafayı yicem 7 yıldır uğrasıyorum.lütfen cevap yaz merak ettim.

fucicort die bir krem fakat antibiyotik ve fusıdık asıt oldgundan doktor kontrolu dısında kullanma bnce cnm

Kızlar benım bacaklarım berbat..emınım hepınızın bacagı daha guzeldır benım bacagımı bır gorsenız...lazere başladım.ama lekeler hala gecmedı 3 seans oldu acele mı edıyorum bılmıyorum ama bıktım artık.dıyorum kı lekeler için krem kullansam lazere bır yanetkısı olur mu acaba?

doktor tavsiyesi dısında krem kullanmayın bence cunku ıltıhaplı kıl koku bu daha cok zarar verebılırsınız dıe dusunuyorum ben

Kızlar alıntı yaptım aşağıdaki yazıyı. At kılı fırçası deneyimi olan varmı ben bulursam alıp deniycem bendede aynı sorun var ve aynen kurcalamadan duramıyorum.Selülite iyi geliyomuş ama kıl dönmelerindede işe yarar diye düşündüm. Benimde bir makine bir ağda birde kurcalamalar sonunda bacaklarım berbat halde. Yaz geldi bronzlaşmayınca asla etek elbise giyemiyorum

"" Sosyetenin Ünlü İsmi Eda Taşpınar, ‘Selülitsiz görünmeyi nasıl başarıyorsun?’ sorusuna ‘Anneannemin bana önerdiği at kılı fırçasıyla vücudumu yukarıdan aşağıya her gün düzenli olarak fırçalıyorum. Anneannem 75 yaşında; ne selüliti, ne çatlağı olmadı. Bana tek önerdiği buydu. Sabah ve akşam, günde 10 dakika ’ yanıtını verince sosyetenin ilgisini çekti, şimdilerde birçok sosyetik hanım, at kılı fırçası arayışına girdi. ""

Son düzenleme:
lazerden baska caresı yok doktorun verdıgı krem azalttı ve cok az rengını actı sadece ama hala bı suru batık var ve ben hala onlarla ugrasıyorum :2::2: lekelere domates ıı gelırmı acaba ya deneyen var mı yuzun rengını acmada kullanılıyo ndn lekelerın rengını acmasın kı :44:

ben domates rendeleyince inanılmaz kaşıntı oluyo bacağa sürdüğümü düşünemiyorum alerji galiba aman dikkat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…