Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

denize gitmek süper zaten, maddi durumu toparlasam koşa koşa lazere giderim şu alerjik bünyemle, hiç düşünmem yani çünkü kıllar olmasa batıklarda olmıycak, kesede işte yüzde elli den fazla azaltıyo. bepanten konusunda da çok kuru bi cildin yoksa her gün kullanma bence vıcık vıcık, sanki iki günde bir daha iyi banyodan sora, hergün kullancaksanda bence temiz cilde kullan.

Ben yağsızını almıştım öyle pek vıcık vıcık değil yaa? Önerilerin için teşekkürler.

bişi değil, doğrusunu almışsın ama bazen iyi bişeyi çok abartınca ters etki yapabilir, ama çok iyi bi nemlendirici ve cilt yenileyicidir, yan etkise de yok.

valla ben bepanteni ayda 4-5 kez ağda ve peeling sonrası anca sürerim, mesela dün bastırmadan keseledim bacaklarımı sonrasında pudra sürdüm kızarıklıklar sabah geçti.

Batık için de antibiyotik kullanırsak artık böbrekler iflas eder herhalde yaa:KK43: 3 ay ilaç kullanmak ne demek!

Jileti 3 ay kullnsam zaten kalmazdı da o sırada tüyler sertleşiyor falan filan. Kol altımdakileri 15 yıldır jiletle alırım hala yumuşaklar bacaklar öyle değil hemen cozuttular. :KK67:

gecmesını ıstemıyorsan antıbıyotık kullanma cnm ben baska cozum bulamadım doktora da ole bısey solersem gıt kendın bul cozumunu o zmn der emınım ayrıca bn 3 ay jılet kullandım batıklar gecıo ılk agdada daha da fazla cıkıo ıster dene ıster deneme ben suana kdr topladıgım,uyguladıgım ve sonuc alabılıcegımı dusundugum yontemlerı yazdım. soledıklerımın hepsi bı sıtede doktorlardan aldıgım bılgıler ve kendı doktorumun bana verdıgı ılaclar aktardan ondan bundan duymadım. herhangı yan etkı yapıcak bısey solemedım özellıkle ılacların doktor kontrolunde kullanılmasını ustune basa basa soledım ndn soledım BOSUNA UGRASMAMANIZ ICIN cunku ben gecen yılımı bole harcadım bu yılda bırden bıre mucızevı sekılde ıyılesmıcegını gordum sonuc olarak 2 yaz ne bır etek ne bır sort vs gıyemedım suan bacaklarım daha ıı ve ılaclarımı kullanmaya devam edıyorum cunku bundan baska tek caresı lazer ve ogrencı halımle o kdr parayı bulmam ımkansız...

Son düzenleme:
Bende de hem batık hem yara oluyor. Küçük küçük sivilce gibi ve çok çirkin görüntü oluşturuyor. Bacağımın alt kısımları eskisi gibi değil her banyodan sonra nemlendirici sürüyorum ya da vazelin banyo yapmadan önce de kabak lifiyle kuru olarak ovuyorum ve ölü deriyi döküyor tavsiye ederim.

gecmesını ıstemıyorsan antıbıyotık kullanma cnm ben baska cozum bulamadım doktora da ole bısey solersem gıt kendın bul cozumunu o zmn der emınım ayrıca bn 3 ay jılet kullandım batıklar gecıo ılk agdada daha da fazla cıkıo ıster dene ıster deneme ben suana kdr topladıgım,uyguladıgım ve sonuc alabılıcegımı dusundugum yontemlerı yazdım. soledıklerımın hepsi bı sıtede doktorlardan aldıgım bılgıler ve kendı doktorumun bana verdıgı ılaclar aktardan ondan bundan duymadım. herhangı yan etkı yapıcak bısey solemedım özellıkle ılacların doktor kontrolunde kullanılmasını ustune basa basa soledım ndn soledım BOSUNA UGRASMAMANIZ ICIN cunku ben gecen yılımı bole harcadım bu yılda bırden bıre mucızevı sekılde ıyılesmıcegını gordum sonuc olarak 2 yaz ne bır etek ne bır sort vs gıyemedım suan bacaklarım daha ıı ve ılaclarımı kullanmaya devam edıyorum cunku bundan baska tek caresı lazer ve ogrencı halımle o kdr parayı bulmam ımkansız...

Evet bunların farkındayım ben de ama 3 ay antibiyotik ilaç kullanıldığını duymamıştım hiç, o yüzden şaşırdım sadece, krem şeklinde olunca kullanılabiliyor demek ki uzun süre, umarım iyileşirsin. :94:

Evet bunların farkındayım ben de ama 3 ay antibiyotik ilaç kullanıldığını duymamıştım hiç, o yüzden şaşırdım sadece, krem şeklinde olunca kullanılabiliyor demek ki uzun süre, umarım iyileşirsin. :94:

bende 1 ay sonra bıtıcegını dusunuyodum bıkac problem yuzunden gıttım aslında onlar gectı fakat bu kaldı kontrolde ılacımı degıstırdı ve 1 ay dha kullanıcaksın dedı netten gorustugum bı doktorda daha once 3 ay demıstı bu gıdıste 3. ayıma gırıcem sanırım.tesekkur ederım cnm ıns hepimizn gecer bu arada bır sıvı sabun verdı gunde 2 defa yıkamamı soyledı fakat daha elıme gecmedı yenı ve ıyı bı urun gıbı duruyor netten ınceledıgım kadarıyla ve doktorsuz kullanımında bı problem olucagını sanmıyorum belkı tek basına o da ıyı gelebılır

Öncelikle Allah herkese şifa versin. Bende de batık oluşumu ve buna bağlı lekeler mevcut. Ortalama 1 yıldır çok üzerine düşmemekle birlikte bişeyler deniyorum ve faydasını gördüm.
Netten araştırmalarım sonucu bulduğum açıkcası fiyatı da cazip geldi stopingrow 30tl ye almıştım şimdi de 40 olsun en fazla diye düşünüyorum. Ağdadan 2-3 gün önce ve ağdadan 2-3 sonra toplamda 6-7 gün kullandım. Parfüm gibi fıs fıs sıkılıyor krem gibi değil uygulaması çok kolay. Onun haricinde ponza taşıyle her duş sonrası ölü deriyi temizledim. 6-7 günün dışında kalan kısımlarda cildimi yağlı bir kremle nemlendirdim. Lekeler için fito kreminde etkili olduğunu duydum ama çok yağlı olduğu için kışın pantolon bacağa yapışıyordu o yüzden onu kullanamadım. Sonuç ten rengi çorapların bile kapayamadığı lekelerim %90 azaldı. Kullanmaya devam ediyorum çok faydasını gördüm 30 liraya aldığım ilaç 6-7 ay gidiyor.

Bende hem deri altından uzayanlar hemde sivilce şeklinde olanlar var :KK43: deri altından uzayanları çıkarıyorum iz de kalmıyo ama sivilce gibi olanlarla uğraştım geçen gün ve iz kalıcak diye korkuyorum bepanten krem sürüyorum bide limon sürmeyi düşünüyorum inşallah iz kalmaz :KK43:

bugun kontrole gıttııgımde doktorum yoktu baska bır doktara bı cıkyım gelmısken dedım ve doktor bana sana bır krem yazıorm 1 yıl kullanıcaksın dedı ustelık bu krem roaccutane ! karacıgere olumsuz etkısı olan bı krem bılıyosunuzdur kullananlar bırkac ayda bır karacıger fılmı cektırdıklerını duymustum ılacı almadım almalımıyım sızce :KK25:

kızlar izlerin geçmesi için ne yapmalıyım lütfen bişey söyleyin

off bende aynı batık olayı var nerdeyse hepsi içinde kalıyo iğneyle çıkarmak zorunda kalıyorum çoğu kez jilette kullandım hatta koltuk altı bölgemi asla makineyle alamıyorum çok canm acıyo bide makine hep yağ bezesi yaptı koltuk altımda ondan sonra hep jilet kullandım.ondanmı çok kalın ve sertler.bikaç yorumu okudumda jilet daha kötü yapıyomuş bunu hiç bilmiyodum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama sürekli takibimdeydiniz.
Benim sorunum şu batıklar:KK59::KK59:
Bacaklarım mafolmuş bir halde.alt bacaklarım morluklarla dolu.içindeki kıllar çok derinde oldugu için çıkartamıyorum.o kıllarda morluklara ve yaralara yol açıyor.denemedıgın yol kalmadı.kese,ponza taşı,peeling,doktora gıttım bana fucudin,bactroban dıye ıkı krem ve cılt soyucu ısotrexın dıye bır krem verdı.ama bunlarda fayda etmedı.lazer yaptırcak ımkanım yok suan ogrencıyım.benım derdımden muzdarıp arkadaslar ve bır cozum bılen arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum.
hepınızı çok sevıyorum:KK23:kocaman opuyorum:KK23::KK23::KK23:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama sürekli takibimdeydiniz.
Benim sorunum şu batıklar:KK59::KK59:
Bacaklarım mafolmuş bir halde.alt bacaklarım morluklarla dolu.içindeki kıllar çok derinde oldugu için çıkartamıyorum.o kıllarda morluklara ve yaralara yol açıyor.denemedıgın yol kalmadı.kese,ponza taşı,peeling,doktora gıttım bana fucudin,bactroban dıye ıkı krem ve cılt soyucu ısotrexın dıye bır krem verdı.ama bunlarda fayda etmedı.lazer yaptırcak ımkanım yok suan ogrencıyım.benım derdımden muzdarıp arkadaslar ve bır cozum bılen arkadaslar yorumlarınızı beklıyorum.
hepınızı çok sevıyorum:KK23:kocaman opuyorum:KK23::KK23::KK23:

tamamen aynı durumdayız ben sonuc alana kdr doktora gıtmeyı dusunuyorum baska secenek yok:2:

bende gıttım cnm 3 defa da kontrole gittim ama gecmıyo:2:

canım ben suan bacaklarımı bıldıgımız bulasık sungerının yesıl tarafı ıle yıkıyorum.ılk yıkamamda gozle gorulcek duzelme oldu.
sungerı sabunla kopurtup keselıyorum.çıkıncada nemlendırıcı suruyorum.
sende bır dene ıstersen:KK34:

Benim dizlerimde de çok fazla kıl dönmesi vardı özellikle dizkapaklarım artık siyah duruyordu kıl dönmesi yüzünden..
Kese falan kar etmeyince doktora gittim ısıs pharma secalia aha diye bi krem verdi her gece ve duştan çıkınca sürdüm(tabi yine iyice keseliyorum) 1-2 hafta içinde neredeyse bitti. Şimdi sadece duştan sonra sürüyorum iyi durumdalar ancak çocuklukta kıldan iğrenmem yüzünden jiletlediğim kıllar çok kalınlaştı kırmızılık hiç gitmiyor ne yapacağım bilmiyorum:85:

canım ben suan bacaklarımı bıldıgımız bulasık sungerının yesıl tarafı ıle yıkıyorum.ılk yıkamamda gozle gorulcek duzelme oldu.
sungerı sabunla kopurtup keselıyorum.çıkıncada nemlendırıcı suruyorum.
sende bır dene ıstersen:KK34:

tesekkur ederım:KK61: neyı denemedıkkı bunu da denerım :KK25:

X