Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

Ben lazere de gidiyorum kese de yapıyorum ama kahverengi izler geçmiyor bir türlü, ne önerirsiniz, çok kötü :/

merhaba arkadaşlar
bende aynı dertle aylardır uğraşıyorum,batıkları iğneyle çıkardım şimdi yaralar, lekeler...geçmeyen kahverengi lekelerim vardı,ne ürünler kullandım anlatamam ama geçmedi..en son batıklar için stopingrow sprey aldım,3 haftadır falan kullanıyorum ve çok faydasını gördüm şiddetle tavsiye ediyorum..kullandıkça ne göreyim meğer o geçmeyen kahverengi lekelerin içinde de kıl varmış o yüzden geçmiyormuş demek,bütün batıkları çıkarıyor gerçekten,önce batıktan kurtulayım sora lekelerle uğraşıcam..lekeler için aven'nin bi kremini almıştım,eczacı ameliyat izlerinde bile bu krem kullanılıyo demişti ama ben hiç faydasını görmedim :KK43: şimdi sadece spreyi kullanıyorum batıklar için ve bepanten krem sürüyorum nemlendirici olarakta..paylaşmak istedim sizlerle de..

kızlar bunun cilt yapısıyla alakalı olduğuna kanaat getirdim artık.ağdadan sonra jiletlede üzerinden geçtim,kabak lifide kullandım.sürekli elim bacaklarımda batık çıkarıcam diye ..sonrasında kabuk oluyo leke kalıyoo nemlendiricide kullandım banamısın demedi.

kızlarrrrrrrrr inanamadımmmmm!!!!! hemen yazmak istıorum..benim bacaklrım önceden hiç abartmıyorum kan rewan içindeydi 4 yıldır hatırlamıom hiç etek şort ws...giydiğimi..bigün oturdum ağladım aynanın karsısında dedim ki bidaha ellemicem öle kremler falan sürmicem:KK43:kendi haline bırakcam ne halim warsa göreyim dedim:KK43:
2 ay almadım bacaklarımı öle maymun gibi gezdim:KK1: ama her banyoda kese yaptım krem falanda sürmedim..böle pul pul döküldü bacaklarım hiç umursamadım..bugün dedim ki dur bi alayım...bakalım nolcak..inanamadım bebek poposu gibi bacaklarım:nazar:nişanlım da inanamadı naptın dedi:KK17:
çokkkkkkkkkkkkkk mutluyum..size şunu söleyebilirim..sabır sadece sabır.WEE KESİNLİKLE ELLEMEMEKKKK...ALLAHIM ÇOKKK MUTLUYUMM:)))))))

merhaba arkadaşlar
bende aynı dertle aylardır uğraşıyorum,batıkları iğneyle çıkardım şimdi yaralar, lekeler...geçmeyen kahverengi lekelerim vardı,ne ürünler kullandım anlatamam ama geçmedi..en son batıklar için stopingrow sprey aldım,3 haftadır falan kullanıyorum ve çok faydasını gördüm şiddetle tavsiye ediyorum..kullandıkça ne göreyim meğer o geçmeyen kahverengi lekelerin içinde de kıl varmış o yüzden geçmiyormuş demek,bütün batıkları çıkarıyor gerçekten,önce batıktan kurtulayım sora lekelerle uğraşıcam..lekeler için aven'nin bi kremini almıştım,eczacı ameliyat izlerinde bile bu krem kullanılıyo demişti ama ben hiç faydasını görmedim :KK43: şimdi sadece spreyi kullanıyorum batıklar için ve bepanten krem sürüyorum nemlendirici olarakta..paylaşmak istedim sizlerle de..

gamze bu dediğin spreyi nerden temin ettin? ve fiyatını da yazarsan çok sevinirim.

heyecana kapıldım araştırmayı unuttum:KK1:
cevabımı buldum:KK9:

kıl dönmesi malesef bendede var kesinlikle makina yapıyor kullanan arkadaşlara makinayı bırakmalarını ya sir yada epilasyonu tavsiye ederim

Geçen gün ağda yaptırdım ve bacaklarımda ilk defa sivilce çıktı
Tabi içinde kıllarda var :KK59:
Nasıl sinir oldum , kükürtlü sabunla yıkamaya başladım bacaklarımı ve madecassol sürdüm
Neyseki geçti gibiler ama yine aynı sorunu yaşamaktan bıktım
O yüzden sanırım lazer en iyisi , araştırıyorum bakalım kurtulacam bu batıklardan , ağda sonrası çıkan sivilcelerden
Bu arada Gamzenin dediği spreyede baktım netten 28 liraymış
Ne pahalı :KK53:
Bakalım belki bunuda alır denerim

bacaklardaki yaralar için bir çözümü olan var mıııııı????:KK52:

bacaktaki batıklara epilasyon iyi geliyor; ama ponza taşı sanırım batıkların olduğu yeri derine ittiği için lekeye sebep oluyor? leke probleminize bakmak lazım.

batığın en en EN önemli nedeni dar kotlar arkadaşlar. bacaklarınızı en çok nerede sarıyorsa oralarda en çok batık olur. tabii ki tek nedeni değil. yazları hafif elbiseler giyerek ve düzenli peeling yaparak bundan kurtulabilirsiniz fakat kışın kendini tekrar yenileyecektir. en etkili çözüm lazer epilasyon fakat gerçekten işini düzgün yapan yerler biraz fazla tuzlu. hele benim gibi öğrenciyseniz biraz zor :KK50:

gitti gidiyorda falan evde uygulayabilecegimiz lazer epilasyon makineleri satiliyor yanlis hatirlamiyorsam da markasi epilaydi ise yararmi acabaa??
eger yararsa maliyeti cok hesapli olur...

:84::84:
gitti gidiyorda falan evde uygulayabilecegimiz lazer epilasyon makineleri satiliyor yanlis hatirlamiyorsam da markasi epilaydi ise yararmi acabaa??
eger yararsa maliyeti cok hesapli olur...

canım bence bır lazer merkezındddde yaptırman daha mantıklı
kartuş fiyatı pahalı onların cunku.gercektende epilasyon cıhazları cok fazla batık yapıo ben agda yaparken bı sıkıntım yoktu.suan lazer yaptırıyom.bikini bölgemdekı batıklar gectı ve hıc olmuyo ama backlarımdakı lekler gecmedı dah belkı seanslar bıtıce gecer

yazda geliyo ve ben boluda okuorum istanbulda oturuorum aslindan ama kisin onun seanslarini takip etmeye firsatim olmuo maalesef :KK43:((
keske boludada istanbuldaki gibi uygun fiyatlarda yapsalar bu isi :KK43:(

ya bu spreyi kullanan başka kimse yok mu? eğer gerçekten işe yarıyosa denemek lazım. 2 hafta sonra mezuniyet partim var ama bacaklarımda küçük küçük dönük kıllar var rahatsız ediyo beni :KK43:

ben bu spreyi üst bacaklarımın iç kısımlarında kullandım, batıkları azalttı hatta bana lekeleri de azaltmış gibi geldi.. ancak çok kuruttu, ben 3 hafta kadar her gün kullandım, belki kullanmam gerekenden daha uzun bir süredir bilmiyorum, çünkü cildim soyulmaya başladı.. şimdi nemlendirici kullanıyorum ve bir sorun yok gibi..

stopingrow batık spreyini bende kullanıyorum çooook çoook memnunum herkese tavsiye ediyorum fakat bana ağdadan sonra 3 gün boyunca sabah akşam kullanılacak dediler herhangi bir kuruluk olmadı

son 1 yıldr bnm alt bacaklarımda böyle, hep lekeler var ve bn dayanmyıp sıkıyorum sonra bi bakıyorum içnden biraz beyaz birkintyle kıl çıkıyo delircem hatta ileri gidip kanatıyorum şuan kocaman göz göz yaralar var bıktım kurtulmak istyorum ama nasıl eskiden bacaklarım çok pürüzsüzdüü hep makinalrrr:KK43:((

stopingrow batık spreyini bende kullanıyorum çooook çoook memnunum herkese tavsiye ediyorum fakat bana ağdadan sonra 3 gün boyunca sabah akşam kullanılacak dediler herhangi bir kuruluk olmadı

bu topingrow sprey bacaklardaki lekeleride geçiriyormu :KK43:

X