Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar ben 6 yıldır sirağda kullanıyorum..hiç jilet,köpük,krem vb. şeyler kullanmadım ve ona rağmen kıl dönmeleri batıklar bende de oluyor.Birkaç gün önce dayanamadım elime cımbızı aldım kıl dönmelerinin olduğu yerleri sıkmaya başladım ve hiç yara oluşmadan güzelce çıkardım ama bu bir çare değil sanırım çünkü yine oluşacaktır eminim

epılasyona başladım bende de aynı sorun var benim genital bölgemde daha ağır basıyo çıkarmaya çalışırkende kanıyo siğil gibi oluyo osa geçmiyodu şükür şimdi lazerle kökünü kurutuyorum

ponza gerçekten işe yarıyo ama çok acı verici birşey yaa eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

batıklar bnde de war we özllikle o lekelerden rahtsız oluorm lekeler icn nette okudugm bisei dnedim we birz ise yarıor gbi 1 elmayı közleyp bacaklarıma masaj yapıorm batıklar icnde bi arkim bacaklarna kola sür we günese yat dedi ama ben dha kötü olmasından korktugum icn dneyemedm umrm hep brlkte kurtlrz bu sorundan:çok üzgünüm:

Selam kızlar Bu sorun bende de var Neredeyse her tüy abartısız derimin içine büyüyor sivilce gibi oluyor Dayanamayıp sıkıyorum sonrasında da iz kalıyor 2 seans bir merkezde lazere gittim koltukaltı için Hiç dökülme olmadı bıraktım Uzun zamandır şu evde yapılan lazer epilasyon cihazlarını araştırıyordum sonunda bir tanesine karar verdim ve aldım Az da olsa tüyler dökülüyor ve batıklar oldukça azaldı Kabak lifi kesesiyle her banyomda bacaklarımı keseliyorum ve cihazla tüyleri yakıyorum Denemelisinizhihoyyyt

evde lazer mi yapılıyor? :))) çok iyiymiş yaa.

evde lazer mi yapılıyor? :))) çok iyiymiş yaa.

Evet canım Silk'in diye bir cihaz var lazer değil ama başka bir ışık kullanılıyormuş Çok olmadı alalı ama işe yarıyor gibi gelişmeleri size haber veririm Yalnız çok çabuk kartuşu bitiyor

Bende de batık var ya (
daha demin uzun zamandır sıktığım ama başarılı olamadığım bi tanesini sıktım ve içinden küçücük kıl çıktı , beni ne kadar uğraştırdı bide (
Ben banyoda peeling ve kabak lifi kullanıyorum
Bebe yağı ve kremde kullanıyorum eskiden hiç birşey kullanmazdım
Bir sürüydüler şimdi ise bayağı azalma var ama sıkmadan duramıyorum , kendimi durduramıyorum:çok üzgünüm:

hamam kesesi kullanıyorum
haldır haldır keseliyom
vuruyom jileti
biraz uzadılar
akşam gene yapcam
vurucam jileti :)
başka çarem yok ağda yapıyom hesapta
bacagın yarısı kalıyo ..
ağdacım bile tospik git lazere diyo
kışın bacaklar için lazere baslıcam.

Evet canım Silk'in diye bir cihaz var lazer değil ama başka bir ışık kullanılıyormuş Çok olmadı alalı ama işe yarıyor gibi gelişmeleri size haber veririm Yalnız çok çabuk kartuşu bitiyor

tamam bekliyoruz.

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım ama kimse okumamış anlaşılan bu yüzeysel kıl dönmesi kremini ben kullandım tamamen doğal 1-5 kullanımda etkili diyorlar.İlk gün iltihap çıktı ertesi günde kıllar ve ücretsiz numune de veriyorlar denemekte fayda var.kaydirigubbakcemile2

ne kadar bu ilaç

merhaba hanımlar,
batıklarımdan hala şikayetçi biri olarak bişeyler sormak istedim ;
bu konuda okumuştum galiba ,batık için deniz tuzu kullanılarak yapılan bir peeling vardı,diğer malzemeler neydi ve bu peelingi yapıp etkisini gören oldu mu?
ayrıca çoğu kişi lazeri öneriyo, ağustos ayında lazer yapılıyo mu yoksa sonbahar,kışı beklemek mi gerekli ?

bir de ben eczanede batık için etkili bi ürün sordum bana ddf nin peelingini önerdi ,tanıtımında da batıklar,kızarıklıklar için olduğu yazıyodu da 110 tlydi fiyatı vazgeçtimm kesin geçiriceğinden emin olmdan o kadar para veremedim

arkadaşlar burda okuduklarım sonucunda ponza taşı kese limon pudra kullandım ve gerçekten işe yaradı hepinize öneririm halada yapıyorum.hiç etek giymeyen ben 3 adet etek aldım ve pantolon giymek istemiyorum artık.

Zannedersem 45 lira ama dediğim gibi firma numuneleri ücretsiz gönderiyor denemesi bedava.

şu lazer olayına toptan baslasakmı tosbikim

vücut bakımı-istenmeyen tüyler kısmında konuyla ilgili tecrübemi paylaştım tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…