Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

bende kabak lifi vardı ama cildimi tahriş etti nasıl kullanılıyor ben mi anlamadım suyla ıslatınca bile cok sertti,ben de biraz fazla bastırmıs olabilirm birde jilet vurunca çoğalmaz mı kıllarbilmiyorumkismile

Merhaba kızlar tatile gittiğim için epey karardım dolayısıyla epilasyon işim yarım kaldı Cildimin açılmasını bekleyeceğim Ama gitmeden önce koltuk altıma 4-5 seans yapmıştım neredeyse bitti tüyler bacaklarımda da dökülmeler var seyrekleşti 1,5 kartuş bitirdim Bu dediğim aletin fiyatı 790 TL kartuşu da 135 TL İlk aldığımda bir tane üstünde bir de yedek kartuşu vardı İnanın hiç ümidim yoktu Bu tüylerden ve batıklardan öyle bunalmıştım ki salonda lazere gitmek hem pahalı hem de çok canım acıdı pek de dökülme olmamıştı Ben de bıraktım Evde yapılan aletleri araştırdım ve bunu almaya karar verdim En yüksek seviyesinde bile pe acı hissetmiyorum Ve yanık kokusu geliyor Tüyler yoksa batıklar da yok Deneyin mutlaka Silk'in FDA onaylı

merhaba arkadaşlar ben batık sorunu için kocaeli de bir güzellik merkezinde lazer ve ilaçlı kremle tedavi oldum ne leke kaldı ne batık cilt doktoru lazer önermişti. gerçekten mükemmel sonuç gitmek isteyen varsa elm lazer diye bir yer çok memnun kaldım tavsiye ediyorum:)

Ben de ilk aldığımda kuru kuru sürdüm Zımpara gibi Bacağımı yara yaptım Islatınca yumuşadı üstüne duş jeli döküyorum onunla lifliyorum Ama çok etkili olmadı ben de bu kabak lifi

bu sorun herkesde var ama kısa zamanda çözdüm sayılır nasıl yapdığıma gelince yosun sabunu ve kabak lifi 2 sini aynı anda banyoda kullanın ilk duşda ıslatın ve yumusasın sabunu sürün sonrasında keselenmeye başlayın her duşda aksatmadan yapın cildiniz pürüzsüzde oluyor minicik tüyler bile duş sonrasında bakdığınızda çıkmış görünüyor epilasyon öncesi içinde iyi oluyor tüm tüyler orantılı alınıyor ayrıca incelme içinde kullanılıyormuş ben onun için aldım ve taşla 2 kuş bayanlar:lepi:

aynı sorun her bayanda olduğu gibi bende de var ve inanın hastalık haline geldi sıkmadan duramıyorum elim sürekli bacağımda saatlerce batık arıyorum ama kendimi o kadar kaptırmışım ki bacağımın her yeri yara bere oldu birde üstüne sivri sinekler saolsun şimdi bacağımın her yeri yara dolu ya yaralar geçsin lekesinede razıyım dicek konuma geldim bu yaralar nasıl geçicek arkadaşlar 10 gün sonra tatile çıkıcam bu bacağımdaki yaralarla etek şort vs. giymem imkansız ötesi yaramaz çocuklar gibi her yanım yara oldu ne olur yardım edin

bu sorunu belki de en çok takanlardan biri benim o kadar kötüler ki benim koltuk altım da beter .. 2 3 yıl makinayla aldım son 1 yıldır da sirle alıyorum ama değişme olmadı adaçayı sabunu denedm 3 haftaya yakın hergün banyoda sürdüm sanki azaldı ama geçmedi... her banyoda liflerim bakalım bugün ponza taşını da kullandım..hiç jilet vurmadım bacaklarıma doktora gittim jilet kullan geçer dedi .. etek giymek istiyorum ne yapacağımı bilmiyorum lazere gidecem ama pahalı lazer tamamen bitiriyor mu

Arkadaşlar, ben bu sorun nedeniyle cilt doktoruna gittim. Bana Ürederm %40 Emülsiyojel'i önerdi. Bir ay her gün sürdükten sonra batık ve kırmızı nokta dolu bacağım pürüzsüz bir hale geldi. Ne batık ne kırmızı nokta... Hiçbir şey kalmadı bacağımda...Eczanelerde satılıyor. Tavsiye ediyorum. Yalnız eğer bırakırsanız ilk ağdadan sonra bacağınız eski haline geliyor. Bittiğinde yenisini bir süre almadım ve benim başıma geldi. Sonra tekrar kullanmaya başladım, yine düzeldi. Kullanmayı bırakmamak gerek, ama ben içinde üre olduğu için kullanımına arada bir ara verilmesi gerektiğini duymuştum. Siz yine bir doktora danışabilirsiniz.

benim bacaklarım 3 yıldır lekelerle dolu ve hiç geçmiyo. lazer yaptırmak istiyorum . lazerle lekeler ilk seanslardamı kayboluyo yoksa seanslar bittikten sonra ayrı bi tedavi mi uygulanıyo bilgi verirseniz çok sevinirim kızlar.

epilasyondan sonra tuz limon sirke karşımı sürdüm fena yaktı ama ertesi gün kırmızılıklar geçti sayılır 3 gün sürücem bakalım denemekte fayda var

arkadaşlar aynı sorun bende de var üstelik bacaklarımda az ama bikini bolgesinde yoğunnn....en sonunda dermatoloğa gittim...kesin lazer epilasyon dedi başka çaresi yok, ağdaya alerjin var, makinalar zaten batık yapar kullanma dedi...geçirmek için ne bir ilaç ne de bir krem önerebilirim, sadece nemlendirici sür dedi...lazer e başlamadım daha tenim hala bronz olduğundan ama dermatoloğuma 6 7 kez gittiğim için ve çok iyi bir doktor olduğu için söylediklerine inanıyorum....maliyeti yüksek ama o iğrenç lekelerden kurtulacaksam kesinlikle değer...ayrıca aklınızda bulunsun dermatoloğun önerdiği ürünler nemlendirici için roch-possay,neutrogena ve sebamed...(yüz dahil en güvenilir bunlar dedi)...

canlarım bende böyle bir sorun yaşıyodum,jilet alerji yapıyormuş gibi benek benek kırmızı kıl kökleri kalıyordu derimde,makinada öyle,geçen gün çözdüm bi yerde okumuştum ağdamı öyle yaptım çok güzel oldu ,bakın şimdi,bacağıma önce gözenekleri küçük hafif bir ponza taşıyla fazla bastırmadan ponzaladım,sonra talk pudrayı kalın bir tabaka halinde sürdüm,sonra saten ılık ağdamı suyun içine oturtup yumuşattım,sonra spatulayla bacağıma ince bir tabaka halinde sürdüm,(tabi bacaklarımı baya bi kendi haline bıraktım çok uzadılar)sonra, çiçekçilerden kocam çiçek getirdikçe onların bez (elyaf heralde)ambalajlarını atmamıştım,ağda yaparken olurmu acaba diye aklıma geldi getirdim kestim,hazırladım ağda kağıdı bu olmalıydı bence ağda kağıtları hiç güzel değil ,bu bir numaram olduneyse işte bu bezi kestim hazırladım,bacağıma sürdüğüm ağdanın üstüne koydum üsten elimle üstünden geçtim alttan üste doğru hızla çektim sonuç kızlar sonuç mükemmelllllll hiç kızarmadı noktalar yoktu kusursuz bebek teni gibi bir ten inanamıyorum buna o pudra ağdayla tenin arasında koruyucu bir tabaka oluyor,yaaa bu konuyu çözüme ulaştırdım çok sevinçliyim giydim eteğimi çıktım kocişin yanına şaştı kaldı eteğinmi vardı senin diye

arrıca bu bezler sıcak suda kolayca yıkanıp kurutulup tekrar tekrar kullanıla:81:biliyor

mrb kızlar aynı sorun bende war cildi nemli tutmak we gerekiyo dio dr. ama faydası kısa sürüyo we sadece bacaklarda diil bikini bölgesinde de war lekelerden bıktım bence en dogru seçim lazer epilazyon bıraz pahalı ama deyer bence ben bu ay baslıcam bıktım acı cekiyorum agda sırasında ama sonuç görüntü lekelr we batıklar çok kötü duruyoo

kuaförümün tavsiyesi, ben de uyguluyorum ve gayet memnunum şöyle ki;

ağda veya epilatörle tüyleri aldıktan sonra duşta sert bi şekilde jileti bastırarak tekrar üstünden geçiyoruz. özellikle batıkların üzerine bastıra bastıra jiletle geçin. illaki çıkıyorlar. en fazla 1 2 tanesi çıkmaz. hepsi temizleniyor. kızarıp kabarıyo tabii ama agdada nası kızarıyorsa öyle işte.

tuyler agdayla alındıgı icin jiletle ustunden geçmek kökleri kalınlaştırmıyor, tuyleri de azdırmıyor korkunuz olmasın o konuda

çok ilginçmiş aklıma yattı. denemediğim bi bu kalmıştı zaten. bi ara deniz tuzuyla masaj yaptım geçtiler şimdi yeniden oldular. çok titizim, her yanımla ayrı ayrı ilgilenirim, ama bacaklarımla başedemiyorum.

bende daha önce yaptım aynı işlemi ama yarlandı bacaklarım yaewet batıkların çogunu çıkarıyo ama tam çözüm olmuyo 11 aylık bebegüm war bana çok baglı hep ilgi istiyo kendime ayırcak zamanım kalmadı

işe yarıyor ben muhakkak yaparım, kış mevsiminde daha çok batık olur dikkat ettiyseniz, giydiğimiz çoraplar, çizmeler vs çok etkili oluyor bunda ve tabii bacak bacak üstüne atmak:)) benim özellikle diz çevremde var. kanatmadan yara yapmadan kullanıyosunuz jileti bastırarak sadece. ben venus jılet kullanıyorum o da baya iyi permatik gibi değil, onlar kanatabilir. şu ana kadar hiç kanatmadım, olay bastırmaktan geçiyor:)

teşekkürlerr... köpürtüyor musunuz?

Son düzenleme:

cnmmm senin adına nasıl sewındım anlatamammaşallah yaa..ama bi sorum olacak tamamm bende yaptırıyım kurtuluyum ama nasıl actın bacaklarını utanmadınmı ben cok utnıyorum batık lekelerımden bırı gorcek dıe aklım cıkıo(ayyy bune bole demedılermı hiçç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…